דף הבית תחבורה ורכב רכב הכן רכבך לפסח
הכן רכבך לפסח
יחיאל לוי 21/03/18 |  צפיות: 3422

בעוד נשים רבות מטריחות את הבעלים עם כל מיני מטלות עבור הניקיון והעיצוב מחדש של הבית, לקראת חג הפסח, הרבה מאוד גברים חושבים על דברים רחוקים מאוד מהבית ודווקא היו מעדיפים לבלות את הדאגות לגבי הניקיון בכל הנוגע לעבודת הניקיון של הרכב.

במהלכה של השנה מצטבר לו הרבה מאוד לכלוך ברכב, והמלאכה של שמירת הרכב נקי כל העת יכולה להיות די מאתגרת כאשר מדובר בכמה זאטוטים קטנים אשר נוהגים לשפוך כל נוזל וחטיף אפשריים כאשר הם נמצאים בנסיעה ברכב. איך מכינים את הרכב לקראת חג הפסח בצורה שיהיה מבריק מבפנים ומבחוץ גם יחד? יש כאלה שיש להם פולישר לרכב ויש אחרים שעובדים עם מטלית מסורתית.


איך עושים את זה נכון

גם אתם שמתם לב כי התורים אל הניקוי של הרכב בתחנות הדלק השונות שפזורות להן ברחבי הארץ רק הולכים ומתארכים להם? הרבה מזה נובע מהעבודה כי לישראלי הממוצע אין את הזמן עבור ביצוע של ניקיון יסודי עבור הרכב, ולא את הציוד הנדרש על מנת להבריק את האוטו ברמה של ניקיון עם פולישר לרכב מקצועי.

אם מחברים את האפשרות של הצבת הרכב במקום שמבצע ניקיון יסודי מעין זה לצד העובדה שלא צריכים להתחיל ולחפש אחר מטליות, דלי מים ושואב אבק נייד, מקבלים את התורים המאוד אופייניים לתקופה הזו של שבוע וקצת לפני חג הפסח. מי שכבר יש לו את הזמן ואת הציוד הנדרש יכול בהחלט ליהנות מביצוע של מטלה שכמעט כל גבר אוהב לבצע, בייחוד כאשר זהו רכב ראשון או רכב חדש לגמרי שאת הברק שלו רוצים לשמור כמה שרק אפשר הלאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI