דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים בודקים לפני שצובעים
בודקים לפני שצובעים
יחיאל לוי 05/06/18 |  צפיות: 2864

לצבוע את הקיר היא הפעולה שאותה צריכים לחדש מידי תקופה, בייחוד כשאר נמצאים בדירה שבה יש אנשים שמשענים או ילדים קטנים שיש להם את הדרך הכי קסומה להפוך כל קיר נקי לקיר שמלא בטושים וטביעות של אצבע קטנה.

צביעה של דירה יכולה לחדש ולרענן עם שכבה של צבע טרייה מבלי שצריכים לעשות הרבה מעבר לכך, רק צריכים לדעת מבעוד מועד את הגוונים שבהם רוצים לצבוע את החלל עם האפשרות לבחור עבור כל חדר גוון מסוים. אחד הגוונים הכי אהובים על הקהל הישראלי הוא השמנת, כאשר עבור צבע שמנת לקיר מחיר הוא כזה שדי דומה ומשתנה רק לפי הגדלים. מה כדאי לבדוק מלבד הגוון שאותו בוחרים? קראו את הדברים החשובים הבאים.


בודקים לפני שקונים

מידת רחיצות - כפי שכבר צוין, ילדים בעלי יכולת מצוינת להשאיר את חותמם על כל קיר צבוע ונקי, ולכן זה יכול להיות נהדר אם הצבע שאיתו צבועים את הבית הוא כזה שאיתו יכולים להתמודד עם לכלוך שכזה על ידי שטיפה קלה שבה הלכלוך שנעשה יורד והצבע עצמו נשאר בצורה יפה על הקיר ללא כל הבדל.

עמידות - הכי עדיף להשקיע עם צבע לקיר שמייצר עמידות לכמה שיותר זמן. באופן הזה כל צבע שמנת לקיר מחיר יוצא מאוד משתלם כי ההשקעה הזו נעשית למשך של תקופה ארוכה עד אשר חשים כי הגיע הזמן לגוון מחדש עם צבע אחר על הקירות של הבית.

כושר כיסוי - כאשר כיסוי אומר כי יכולים בעזרת דלי ספציפי אחד לכסות כמה שיותר שטח נתון. כמובן שצריכים לרכוש את הכמות הנכונה עבור השטח המרובע של הקיר, ולקחת בחשבון כי אולי צריכים שכבה נוספת בהתאם לגוון שכרגע נמצא עליו. בייחוד אם רוצים לעבור מצבעים כהים אל צבעים בהירים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI