דף הבית בידור ופנאי צילום מצלמים חתונה לפי סגנון נבחר
מצלמים חתונה לפי סגנון נבחר
יחיאל לוי 19/07/18 |  צפיות: 2390

לקראת היום של החתונה אצל חתנים וכלות לפני חתונתם כבר צריכה להיות רשימה מסודרת וסגורה של ספקי שירות עיקריים שאמורים לדאוג לאספקט של שירות מסוים עבורם. זה אומר כי כבר יש את אולם האירועים לתאריך מסוים, את הקייטרינג, את העיצוב של המקום, את התקליטן וכן את הצלם אשר מיועד לצלם את החתן והכלה וכל מה שמתרחש מסביבם מן הרגע שבו נשכר השירות ועד שאחרון האורחים כבר עזב את האולם.

רבים מתרכזים רק בחיפוש אחר המחיר הכי מושלם כאשר הם שוכחים כי כל צלם לחתונה מוכשר לצלם בסגנון אחד או בכמה סגנונות יחדיו, ולשם כך צריכים להבין איזה סוג של צילום הכי מועדף עבור כל חתן וכלה.


מצלמים בסגנונות שונים

אלו סגנונות כבר יכולים להיות כאשר צלם לחתונה מגיע על מנת לצלם את הזוג המאוהב? יש יותר ממה שאנשים מבינים, וזה מאוד חשוב להגיע לכדי ההבנה הזו כדי להשיג סוג של צילום שאותו הכי אוהבים. לכל אחד יש את הסגנון שהוא הכי מעדיף ואליו הוא הכי מתחבר, ורק צריכים לקבל קצת הכוונה מהבחינה הזו כדי להיות יותר מדויקים באיך שרוצים לשמר את הזיכרונות מהיום המיוחד הזה.

המסורתי- הסגנון הזה הוא הכי מוכר והכי מצולם. בו התלם מכוון את החתן והכלה אל פוזות שהוא יוצר בעצמו. זה סגנון שהוא למעשה ברובו המכריע מבוים.

התיעודי - זה סוג של צילום שבו מתעדים את החתן והכלה בצורה הכי ריאלית ולוכדים את הרגעים הכי אמיתיים עם עיבוד מינימאלי של התמונות.

מגזין אופנתי - זה צילום שבו לא כל צלם אירועים שולט כי הוא צריך להגיע עם הרקע המתאים לכך. כאן כל תמונה תהיה מוקפדת ותיראה ממש כאילו החתן והכלה הם דוגמנים ולכל הפחות סלבס במיטבם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI