דף הבית קניות וצרכנות צרכנות עידן של מזרונים
עידן של מזרונים
יחיאל לוי 27/08/18 |  צפיות: 1996
בין כל המוצרים שאותם בתור צרכנים אנחנו רוכשים, יש גם רכישה שהיא מתבצעת פעם בכמה שנים עבור מזרונים. ככל שהמזרון שאותו רוכשים הוא כזה אשר מציע רמה טובה ואיכותית, כך השימוש בו ייעשה לאורכן של יותר שנים של שימוש נעים.

הבעיה עם מזרונים היא בעיקר המחיר, כשאר מזרון איכותי יכול להיות כזה אשר עולה כמה אלפים טובים אם לא מעבר לכך עבור מותגים יוקרתיים. למרבה המזל נכון להיום המבחר הוא רחב, ומתוכו יכולים לאתר מזרון במבצע בדיוק לפי הדגם שאותו מחפשים.


לא מחכים אל מבצעי סוף שנה

זה נכון כי לקראת חודש דצמבר לא מעט בתי עסק מתחילים לקבל את החנויות את הקולקציה החדשה וצריכים לערוך שרשרת של מבצעים שאיתה מוכרים במחירים נמוכים את כל יתר המוצרים של הקולקציה של שנה שעברה, אולם יש היום חנויות שכבר מציעות מחירים משתלמים עבור רכישה של פריטים שונים ויקרי ערך, כולל מזרונים במבצע מבלי שצריכים להמתין עד לתומה של שנה אזרחית בכל פעם מחדש.

רמת התחרות בין החנויות כבר עלתה אל רמה שבה לא רק החומרים האיכותיים שמהם עשויים המזרונים הם לא רק כאלה שזמינים במחירים גבוהים, אלא גם המבחר הוא עשיר ומציע לכל אדם סוגים שונים של מזרונים שאותם אפשר לרכוש בלא מעט חנויות כולל חנויות שממוקמות בחנות וירטואלית לרכישה נוחה עבור כל אחד מאלה.

כך שבשורה התחתונה אף צרכן לא ממש צריך לחכות לאחר שהוא מגלה כי המזרון הקיים כבר לא מספיק טוב, אלא להתקדם אל חיפוש מהיר באינטרנט ושם למצוא את המזרון החדש שאותו מקבלים עם שליח עד הבית מבלי לטרוח יותר מידי מעבר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI