דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר CTERA ו- IBM משתפות פעולה על מנת לאפשר לארגונים גדולים גישה מאובטחת לענן
CTERA ו- IBM משתפות פעולה על מנת לאפשר לארגונים גדולים גישה מאובטחת לענן
איריס וינשטיין 31/10/18 |  צפיות: 381

כניסת הענן היוותה שינוי דרמטי בנוף ה-IT ברחבי העולם. על פי מחקרי שוק, קצב הצמיחה השנתי של אחסון בענן צפוי לגדול באופן , ולהגיע לגודל שוק של 92.488מיליארד דולר עד 2022 . אחסון בענן מציג אתגרים משלו שארגונים חייבים לפתור כגון אבטחה, ביצועים , זמינות, אוטונומיה וריבונות נתונים.

כשעוברים לסביבת ענן, ארגונים רוצים להעביר את שירותי הקבצים המרוחקים שלהן לפתרונות מודרנייםולשמור על רמתאמינות ואבטחה כמו גם על היכולת לגדול בכמות הנתונים שלהם.

שיתוף הפעולה ביןCTERA ו IBM Cloud Object Storage (COS) מאפשר לארגונים לעבור לסביבת ענן תוך מודרניזציה של מערכות ה IT ואבטחת המידע של הקבצים.המעוניינים במודרניזציה של ה- IT שלהם ואינם מעוניינים להתפשר על איכות השרות.

סאבו דיאב, סמנכ"ל שיווק גלובלי ב- CTERA אמר כי: " CTERAמשלבת את פלטפורמת ניהול הקבצים הארגוניים שלה על גבי התשתית של IBM COS ומציעה ללקוחותמעברממערכות אחסון קבצים מהדור הקודם לשירותים מבוססי ענן מודרניים."

פלטפורמת ניהול הקבצים של CTERAמאפשרת ללקוחות לאחד קבצים המפוזריםבמשרדים מרוחקים בעולםבתחנות עבודה של משתמשים, במחשבים ניידים, בהתקנים ניידים - למאגר מרכזי ומאובטח.

שיתוף הפעולה IBM COSופתרון מבוסס התוכנה של CTERA מייצר מערכת קבצים בקנה מידה של פטה-בייטיםבמספר מיקומים גיאוגרפיים רב, כך שמשתמשים ארגוניים יכולים לגשת, באופן מאובטח, לקבצים מכל מיקום ומכל מכשיר, ביעילות ובביטחון, תוך שימוש ביכולות יחודיות בתחום הדחיסה (deduplication) , גיבוי, סינכרון והצפנה של מידע. פתרון CTERA-IBM המשולב הופך להיות הבחירה האולטימטיבית של לקוחות בתעשיות רבות כמו כספיםממשלה ובריאות, בעלי סטנדרט אבטחה גבוהלפרטיות, ושמירה על נתונים.

ג'ניפר סטרומברג, מנהלת השווקים הגלובליים ב- IBM COS הוסיפה: " אנחנו ב-IBM רוצים להקל על ארגונים לשדרג את אחסון הקבצים שלהם, הצוות שלנו נרגש לראות איך הפתרון המשולב CTERA-IBM מייעל תהליך זה. אנו ממשיכים לראות מומנטום גדול עם לקוחות גדולים המשתמשים בפלטפורמת CTERA ומצפים להציע להם פתרון חסכוני וקל יותר לניהול IT".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
סיטרה נטוורקס משיקה סדרת מוצרי אחסון בשיתוף עם HPE
סדרה X החדשה משלבת תשתית Hyper Converged עם אחסון בענן פרטי מאובטח

חברת INFINIDAT מכריזה על עדכון תוכנה חדש לפתרון האחסון InfiniBox
עדכון התוכנה החדש ל- InfiniBox מאפשר ללקוחות קונסולידציה רבה יותר לנפחי אחסון, הרחבת ביצועים והגנת מידע מוגברת ועונה על דרישות הלקוחות לתמיכה בפרוטוקול SMB

מחקר של Trend Micro מצא סיכונים עסקיים חמורים במבנים חכמים
ככל שהבניינים חכמים ומחוברים יותר, עסקים ארגוניים נתקלים באיומים פיזיים ואבטחת מידע חדשים

F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Ex Libris בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT
Ex Libris, ספקית מובילה של פתרונות ענן לקהילת ההשכלה הגבוהה עם התמחות במיכון ספריות אקדמיות ולאומיות, בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT. בפרויקט, שהיקפו נאמד במיליוני דולרים, הוטמע נפח אחסון של למעלה מ- 10 פטה בייט.

דוח Trend Micro: כ- 4 מיליון מתקפות נוזקה זוהו ב- 2018 בישראל
הדוח המסכם לשנת 2018 חושף שיעורי חשיפה גבוהים לאיומים בישראל ומשרטט את השינויים המשמעותיים בנוף האיומים הגלובלי

F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

ביטוח ישיר בוחרת בפתרון אחסון הנתונים של INFINIDAT
במסגרת הפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox מבית INFINIDAT בהיקף כולל של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI