דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
יחיאל לוי 18/11/18 |  צפיות: 4440

נכון להיום יש דברים אשר נמצאים באג'נדה של הממשלה בדרגה גבוהה, לעומת כאלה שנמצאים להם מאחור ועבור שינוי בהם יש לנקוט בפעולה יותר מאומצת בחברה. אחד מן הדברים שלהם יש את הדגש הרב הזה הוא השינוי של כל אותם מבנים מיושנים שמהווים עם זמן יותר ויותר סכנה, כאשר אלו הם בנייני מגורים של אנשים שנמצאים בשכונות ותיקות בכל רחבי הארץ.

כדי להפוך את פני המקומות הללו צריכים לעשות שני דברים גם יחד, להקים תוכנית שבה ירגישו בנוח הדיירים להתקדם אל עבר משהו חדש, והקבלנים יקבלו את מירב התמורות כדי שיהיה להם עניין מקצועי בקידום פרויקטים כאלה בכל אזורי הארץ. על פינוי בינוי כבר שמעתם?


מפנים ואז בונים

אולי זה נשמע מאוד אטרקטיבי לפנות את הדירה הישנה ולחזור אליה רק לאחר שזו החדשה מוכנה, אבל אנשים רבים, בעיקר אזרחים ותיקים הם כאלה שנעשו די קשים עם הזמן ולא ממש יכולים להכיל שינויים בסדר גודל כזה גם אם אלו שינויים שבעתיד ישדרגו להם בצורה ניכרת את אורח החיים.

לכן הממשלה כל העת מאפשרת לקדם את האג'נדה הזו עם עלויות עד כמה שיותר נמוכות ועם כמה שיותר גורמים אשר מאפשרים את הפרויקטים הללו של פינוי בינוי ללא כל עיכוב מיותר עם כל התנגדות של דייר.

מצד שני קיימים להם הקבלנים, שאף הם רוצים לקבל את נתח הבשר שלהם, ולהם כמות הדירות שאותן יכולים להקים מחדש הופך להיות הרווח שגדל ככל שמדובר בבניין עם יותר קומות ויותר דירות שתוצענה לאחר מכן למכירה. עם כמה שיותר גורמי משיכה הופכים הפרויקטים הללו לדבר שרואים יותר ויותר בכל הארץ, ואיתם ניתן לצפות כי פני הערים ישתנו לבלי היכר תוך עשור או שניים, בתקווה שכל זאת יהיה רק לטובה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI