דף הבית קניות וצרכנות רהיטים בחר את המזרון שלך
בחר את המזרון שלך
יחיאל לוי 21/11/18 |  צפיות: 2196

רכישה של מזרון היא פעולה שאותה חייבים לבצע מידי כמה שנים, אלא אם ישנה אופציה של החלפה לאחר שהמזרון שהובטח עם שימוש לשנים רבות מראה סימנים של בעיה מוקדם מן האמור להתרחש. בכל פעם מדובר בפעולה די מעייפת שבה צריכים הרבה מאוד סבלנות ובקיאות בכל סוגי החומרים אשר קיימים נכון להיום כמעט בכל סוג של מזרון מודרני לרכישה.

בין השאלה האם עדיך מזרון של ויסקו או מזרון שמגיע עם ספוג בלבד, זה חשוב לבחור גם מחיר טוב עם דגמי מזרון במבצע שקיימים כמעט בכל חנות, בייחוד עם מבצעי סוף השנה. איך מנווטים בין כל אלה ויוצאים עם שינה נעימה? קראו הלאה.


מבחר שיבלבל כל אחד

המבחר של מזרונים אשר קיים נכון להיום בשוק המזרונים הוא מאוד רחב וכולל כל מיני חומרים אשר גורמים לבלבול רב אצל צרכן שרק רוצה לעצמו מזרון נוח שעליו הוא יכול לשכוב לישון בצורה טובה בכל לילה מחדש. אם המחיר הוא גבוה מידי, זה לא ממש אינדיקציה אל הנוחות של המזרן אלא לעבודת שיווק מוצלחת של מותג, וכאן זה תמיד חשוב להפעיל שיקול דעת להבין כי מזרון עדיין חייב להיות מותאם בצורה אישית ככל האפשר, ולא ראוי לבחור מזרון רק לפי מותג מבלי להבין את קשיחות של זה שנבחר.

באופן אופטימאלי רצוי לשכב על המזרון כדי להחליט האם הוא נוח, אבל אם מכירים את הרמה האהובה של הקשיחות יכולים להיוועץ במוכר החנות על מנת לקצר את זמן הרכישה ולבצע את הקנייה אונליין דרך חנות וירטואלית נוחה. בחנויות שכאלה חובה לוודא שישנה אופציה ל החלפת מזרון במבצע כדי לקבל מקסימום של יתרונות, גם של מחיר וגם של חיסכון בזמן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI