דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים איך העסק שלכם נראה
איך העסק שלכם נראה
יחיאל לוי 22/11/18 |  צפיות: 2014

להיות בעלים של עסק זו מטלה לא פשוטה, שכן הבעלים הוא זה אשר מנווט את העסק אל עבר האפשרות של כישלון או של הצלחה. הראש אשר מנהל את הכיוונים של העשייה הוא זה אשר צריך לוודא כי הכל מתנהל לפי התוכנית של העבודה, וכאשר לא ממש רואים כי הקצב של ההתקדמות הוא נכון, זה הזמן שבו יש לשבת לבדיקה של כל מה שממנו העסק מורכב.

לא פעם ביצוע של עיצוב פנים לעסקים יכול לשנות את הסיטואציה אליה העסק נקלע, לאחר שהעיצוב הקיים הוא כזה שאר עבר בירושה מבעלי העסק הקודם שהיה נוכח שם, ואף הוא סגר את העסק, ועזב.


עיצוב מותאם לסוג העסק

העיצוב של כל סוג של עסק חייב להיות מותאם אליו. יש בעלי עסק שיש להם חזון מסוים עבור המראה של העסק ויש גם את העניין הזה של עבודה במקום שבו נוח לעבוד. עבודה טובה היא לעיתים רבות הסך של כל הדברים שמרכיבים אותה, וכאשר מתחילים מהבסיס, מאיך שהמקום נראה, יכולים להתקדם היטב אל עבר הצלחה.

זה בהחלט חשוב לדעת איך מחלקים את שטחי העבודה, איך כל רהיט נראה ואיך כל קיר מביא את הבשורה לפי סוג העסק. העיצוב הוא כזה אשר נמצא בכל החלל, מהרצפה ועד לתקרה, ובכל הדבר הזה שאר נקרא משרד, ולכן זה ראוי כי עיצוב פנים לעסקים ייעשה בצורה שבה מתכננים הכל בצורה מאוד יעילה.

אם בעל העסק רוצה כי תהיה חפיפה בין יוקרה או אווירה צעירה, חייבים לעבור על כל מה שבוחרים בקפידה, ועם הצבה נכונה של כל אחד מאלה ניתן להיכנס אל שטח עבודה שבו מראה העיניים אינו מטעה, ומבשר על הצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI