דף הבית עסקים עסקים - אחר הדרך אל עסק עצמאי מוצלח
הדרך אל עסק עצמאי מוצלח
יחיאל לוי 17/12/18 |  צפיות: 4304

זה די ברור כי הרוב המכריע של האנשים נכנסים אל הסיפור הזה של בניית עסק עצמאי מתוך הרצון המאוד ברור הזה כי העסק יצמח אל עבר הגבהים הכי רחוקים וימצא בצורה הכי טובה את כל הפוטנציאל. אבל, כדי שעסק יצליח צריכים הרבה יותר מאשר מימון על ידי שותף שקט או חזון של רעיון שנראה בתור הדבר הבא, אלא השקעה של הרבה מאוד כסף לצד השקעה של הרבה מאוד זמן כדי להגיע אל התוצאה הכי טובה.


כדי להכניס צריכים להוציא

העובדה הבסיסית שבעל עסק חייב להפנים, היא שעל מנת שהעסק יכניס כסף צריכים קודם כל לבצע את המהלך שבו מבצעים את ההשקעה. זה נכון כי ההשקעה יכולה להגיע אל גבהים שלהם כלל לא מצפים, אבל לשם כך זה חשוב מאוד לבצע את התכנון המוקדם ואת עבודת התחקיר המלאה לגבי כל מה שיידרש להשקיעה טרם היציאה אל ההקמה. יש להשקיע עם שכירות של מקום עבור העסק, רכישה של ציוד, מציאת כוח אדם וכן עיצוב חנויות מקצועי שיקדם את פני הלקוחות בכל פעם שהם נכנסים למקום.


הכוח של העיצוב

עיצוב של מקום הוא תכונה שכוללת הרבה מאוד רבדים בתוכה. מעצב של חנויות יודע עד כמה זה חשוב להוביל את הלקוחות אל עבר הביצוע של הרכישה, וכמה מכל מה שמבצע הלקוח הוא תולדה ישירה של מה שהוא חווה בתוך החנות עצמה. לכן, עיצוב חנויות נכון הוא המחבר הכי יעיל בין הרצון של העסק לעשות כמה שיותר מכירות לבין זה של הלקוח לקבל חוויה מעניינת ואת התחושה כי הוא עשה את העסקה הכי טובה. את זה יכולים ליצור עם עיצוב חכם של כל החלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI