דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
אולמדיה פי. אר 20/12/18 |  צפיות: 223

· הכנסות של 847 מיליון דולר ברבעון השלישי – גידול של 13% בהשוואה שנתית (15% במטבע קבוע)

· הכנסות ממנויים הקשורות לתשתיות: 534 מיליון דולר רבעון מול רבעון (9% במטבע קבוע)

· הכנסות ממנויים הקשורות לפיתוח יישומים וטכנולוגיות מתפתחות אחרות: 207 מיליון דולר – גידול של 28% בהשוואה שנתית (30% במטבע קבוע)

· מאזן הכנסות דחויות בסוף הרבעון: 2.5 מיליארד דולר – גידול של 20% רבעון מול רבעון (23% במטבע קבוע)

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי בשנת הכספים 2019 שלה, שהסתיים ב- 30 בנובמבר 2018.

"האימוץ של טכנולוגיות רד האט המאפשרות ללקוחות לבנות ולהטמיע יישומים עם יותר אבטחה ועקביות ברחבי סביבות ענן היברידי וריבוי עננים (Multi-cloud), המשיך להניע את הצמיחה שלנו ברבעון השלישי", אמר ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט. "לדוגמא, תכנית CCSP שלנו לספקי ענן ושירות מורשים, השיגה ברבעון זה את ציון הדרך של 300 מיליון דולר בחישוב שנתי, עם גידול של 25% מול אותו רבעון בשנה הקודמת, של Red Hat Enterprise Linux בעננים ציבוריים. בנוסף המשכנו ליהנות מגידול חזק בקרב לקוחות ל- Red Hat OpenShift - פלטפורמת Kubernetes הארגונית שלנו, ול- Red Hat ansible Automation, שלשתיהן נוספו יותר מ- 100 לקוחות ברבעון השלישי".

"ברבעון השלישי של שנת הכספים סגרנו 100 עסקאות של יותר ממיליון דולר, וסיפקנו גידול דו ספרתי של 13% בהכנסות מול הרבעון המקביל אשתקד (15% במטבע קבוע), וגידול של 20% בהכנסות דחויות בהשוואה שנתית (23% במטבע קבוע), למרות התנודתיות הנמשכת של מטבעות בעולם. יתר על כן, צבר ההזמנות הכולל שלנו גדל ב- 22% בהשוואה שנתית, לכ- 3.5 מיליארד דולר", אמר אריק שנדר, סגן נשיא בכיר וה- CFO של רד האט. "חידושים משמעותיים של העסקאות הגדולות ביותר שלנו, קידמו תוצאות אלה, כשכל 25 העסקאות המובילות שלנו חודשו ובתוספת מחיר של יותר מ- 20%".

הכנסות – ההכנסות ברבעון השלישי הסתכמו ב- 847 מיליון דולר, גידול של 13% בהשוואה שנתית (15% במטבע קבוע). ההכנסות ממנויים ברבעון זה היו 741 מיליון דולר – גידול של 13% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד (15% במטבע קבוע). הכנסות ממנויים היוו ברבעון זה 87% מכלל ההכנסות.

הכנסות ממנויים קשור לתשתיות היו 534 מיליון דולר – גידול של 8% מהרבעון המקביל (9% במטבע קבוע). הכנסות ממנויים של היצע רד האט הקשור לפיתוח יישומים וטכנולוגיות מתפתחות אחרות, היו ברבעון זה 207 מיליון דולר – גידול של 28% בהשוואה שנתית (30% במטבע קבוע).

רווח תפעולי - הרווח תפעולי GAAP ברבעון זה היה 109 מיליון דולר – ירידה של 9% בהשוואה שנתית. הרווח התפעולי non-GAAP היה 203 מיליון דולר – גידול של 13% מול אותו רבעון בשנת הכספים הקודמת.

ברבעון זה הגיע הרווח התפעולי GAAP ל- 12.9% והרווח התפעולי non-GAAP ל- 24%.

רווח נקי - הרווח הנקי GAAP לרבעון היה 94 מיליון דולר, בהשוואה ל- 102 מיליון דולר באותו רבעון בשנה שעברה.

הרווח הנקי non-GAAP היה 175 מיליון דולר, בהשוואה ל- 133 מיליון דולר לפני שנה.

מזומנים - תזרים המזומנים של רד האט ברבעון השלישי היה 137 מיליון דולר – ירידהשל 15% בהשוואה לאותו רבען בשנת הכספים הקודמת.

הכנסות דחויות - בסוף הרבעון השלישי עמד מאזן ההכנסות הדחויות של רד האט על 2.5 מיליארד דולר – גידול של 20% בהשוואה שנתית (23% במטבע קבוע).

בשל העסקה התלויה עם חברת יבמ לרכישת רד האט, לא עדכנה רד האט את התחזית שלה לשנת הכספים 2019.

אודות רד האט

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של IT.

רד האט ישראל ממוקמת ברעננה ומונה כ-200 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.

למידע נוסף www.redhat.com.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולמדיה פי. אר


 


מאמרים נוספים מאת אולמדיה פי. אר
 
Booking.com חושפת – אלו המקומות שהכי אהבתם בשנת 2018
Booking.com, מפלטפורמות הנסיעות הדיגיטליות המובילות בעולם, מחלקת למקומות האירוח השותפים שלה את ה-Guest Review Awards לשנת 2018, הניתן שנה שביעית ברציפות למקומות הכי מסבירי פנים ללקוח.

כבר התלבשתם לאינסטוש? חברת Booking.com מגלה עד כמה המדיה החברתית משפיעה על הסטייל שלנו בזמן החופשה
בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, המדיה החברתית ממלאת תפקיד מפתח בקבלת ההחלטות שלנו בנוגע למקום החופשה וסגנונה. החל מבחירת היעד המושלם, פעילויות בהן נוכל להתנסות, מה לאכול ואפילו מה לארוז וללבוש.

אריזה מושלמת: חברת Booking.com חושפת טרנדים בביגוד לחופשה
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, ערכה מחקר בקרב 21,500 מכלל המטיילים* כדי לגלות את אמנות האריזה. המחקר מגלה כי 41% מקרב המטיילים רואים

חורף זאת העונה המושלמת לקחת את המשפחה לחופשת סקי מלאת אנדרנלין
יש משפחות המעדיפות בחורף לשבת מול האח, לקרוא ספרים יחדיו או לאכול ארוחת ערב טובה. אך יש גם כאלה המעדיפות לצאת אל השלג הקר וליהנות מחופשת סקי או סנובורד מלאת אנדרנלין שאין סיכוי שתשכחו.

רדיו קול הגליל העליון והתכנית 'חקלאייב', יהיו הזוכים בפרס "כלי תקשורת מקדם חקלאות ישראלית", אשר יוענק להם בוועידת ישראל לחקלאות המתקיימת השבוע בירושלי
25/12/18 | חקלאות
רדיו קול הגליל העליון – 105.3 FM יקבל בוועידת ישראל לחקלאות, המתקיימת בין התאריכים 26-27 בדצמבר בירושלים, פרס "כלי תקשורת מקדם חקלאות ישראלית", בזכות תכנית החקלאות הגלילית

רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי בשנת הכספים 2019 שלה, שהסתיים ב- 30 בנובמבר 2018.

Booking.com משיקה את הבית הנוצץ ביותר בעולם, בשיתוף עם מעצב האופנה כריסטיאן קוואן
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, חברה למעצב הנודע ואלוף הגלאם והזוהר, כריסטיאן קוואן (Christian Cowan), כדי ליצור

הבגד עושה את התייר: איך הסטייל מניע את המטיילים
תיירות ואופנה הן צירוף מושלם. בין אם שימושית או אופנתית, המלתחה שיוצאת איתנו לחופשה היא עניין מרכזי בכל טיול, משלב התכנון והאריזה ועד חוויית החופשה עצמה. כמעט מחצית מהמטיילים

שדרגו את חוויית הקמפינג שלכם עם יעדי הגלמפינג המפוארים האלה ב-Booking.com
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, בדקה לעומק למעלה מ-28.9 מיליון הזמנות ביותר מ-138,000 יעדים ברחבי העולם כדי

בדצמבר הקרוב תתקיים בירושלים ועידת ישראל לחקלאות
31/10/18 | חקלאות
הוועידה המתקיימת בפעם ה-9 היא האירוע החשוב ביותר של ענף החקלאות ומגזר ההתיישבות העובדת בישראל חיים אלוש: בישראל ההחלטות לגבי החקלאות הן לטווח קצר ועלולות להוביל לאסון לאומי 26-27 לדצמבר 2018, מלון קראון פלאזה ירושלים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI