דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
אולמדיה פי. אר 20/12/18 |  צפיות: 480

· הכנסות של 847 מיליון דולר ברבעון השלישי – גידול של 13% בהשוואה שנתית (15% במטבע קבוע)

· הכנסות ממנויים הקשורות לתשתיות: 534 מיליון דולר רבעון מול רבעון (9% במטבע קבוע)

· הכנסות ממנויים הקשורות לפיתוח יישומים וטכנולוגיות מתפתחות אחרות: 207 מיליון דולר – גידול של 28% בהשוואה שנתית (30% במטבע קבוע)

· מאזן הכנסות דחויות בסוף הרבעון: 2.5 מיליארד דולר – גידול של 20% רבעון מול רבעון (23% במטבע קבוע)

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי בשנת הכספים 2019 שלה, שהסתיים ב- 30 בנובמבר 2018.

"האימוץ של טכנולוגיות רד האט המאפשרות ללקוחות לבנות ולהטמיע יישומים עם יותר אבטחה ועקביות ברחבי סביבות ענן היברידי וריבוי עננים (Multi-cloud), המשיך להניע את הצמיחה שלנו ברבעון השלישי", אמר ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט. "לדוגמא, תכנית CCSP שלנו לספקי ענן ושירות מורשים, השיגה ברבעון זה את ציון הדרך של 300 מיליון דולר בחישוב שנתי, עם גידול של 25% מול אותו רבעון בשנה הקודמת, של Red Hat Enterprise Linux בעננים ציבוריים. בנוסף המשכנו ליהנות מגידול חזק בקרב לקוחות ל- Red Hat OpenShift - פלטפורמת Kubernetes הארגונית שלנו, ול- Red Hat ansible Automation, שלשתיהן נוספו יותר מ- 100 לקוחות ברבעון השלישי".

"ברבעון השלישי של שנת הכספים סגרנו 100 עסקאות של יותר ממיליון דולר, וסיפקנו גידול דו ספרתי של 13% בהכנסות מול הרבעון המקביל אשתקד (15% במטבע קבוע), וגידול של 20% בהכנסות דחויות בהשוואה שנתית (23% במטבע קבוע), למרות התנודתיות הנמשכת של מטבעות בעולם. יתר על כן, צבר ההזמנות הכולל שלנו גדל ב- 22% בהשוואה שנתית, לכ- 3.5 מיליארד דולר", אמר אריק שנדר, סגן נשיא בכיר וה- CFO של רד האט. "חידושים משמעותיים של העסקאות הגדולות ביותר שלנו, קידמו תוצאות אלה, כשכל 25 העסקאות המובילות שלנו חודשו ובתוספת מחיר של יותר מ- 20%".

הכנסות – ההכנסות ברבעון השלישי הסתכמו ב- 847 מיליון דולר, גידול של 13% בהשוואה שנתית (15% במטבע קבוע). ההכנסות ממנויים ברבעון זה היו 741 מיליון דולר – גידול של 13% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד (15% במטבע קבוע). הכנסות ממנויים היוו ברבעון זה 87% מכלל ההכנסות.

הכנסות ממנויים קשור לתשתיות היו 534 מיליון דולר – גידול של 8% מהרבעון המקביל (9% במטבע קבוע). הכנסות ממנויים של היצע רד האט הקשור לפיתוח יישומים וטכנולוגיות מתפתחות אחרות, היו ברבעון זה 207 מיליון דולר – גידול של 28% בהשוואה שנתית (30% במטבע קבוע).

רווח תפעולי - הרווח תפעולי GAAP ברבעון זה היה 109 מיליון דולר – ירידה של 9% בהשוואה שנתית. הרווח התפעולי non-GAAP היה 203 מיליון דולר – גידול של 13% מול אותו רבעון בשנת הכספים הקודמת.

ברבעון זה הגיע הרווח התפעולי GAAP ל- 12.9% והרווח התפעולי non-GAAP ל- 24%.

רווח נקי - הרווח הנקי GAAP לרבעון היה 94 מיליון דולר, בהשוואה ל- 102 מיליון דולר באותו רבעון בשנה שעברה.

הרווח הנקי non-GAAP היה 175 מיליון דולר, בהשוואה ל- 133 מיליון דולר לפני שנה.

מזומנים - תזרים המזומנים של רד האט ברבעון השלישי היה 137 מיליון דולר – ירידהשל 15% בהשוואה לאותו רבען בשנת הכספים הקודמת.

הכנסות דחויות - בסוף הרבעון השלישי עמד מאזן ההכנסות הדחויות של רד האט על 2.5 מיליארד דולר – גידול של 20% בהשוואה שנתית (23% במטבע קבוע).

בשל העסקה התלויה עם חברת יבמ לרכישת רד האט, לא עדכנה רד האט את התחזית שלה לשנת הכספים 2019.

אודות רד האט

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של IT.

רד האט ישראל ממוקמת ברעננה ומונה כ-200 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.

למידע נוסף www.redhat.com.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולמדיה פי. אר


 


מאמרים נוספים מאת אולמדיה פי. אר
 
מחקר של IDC מציג: יותר מ-60% מהארגונים בישראל מאמצים DevOps
הכלכלה הדיגיטלית מעלה את הצורך לספק יישומים איכותיים במהירות גבוהה. הצרכנים דוחפים את העסקים להאיץ את הפונקציונליות של היישומים, ולשפר את חווית השימוש בהם. צורך זה הוא הכוח המניע לפתח, להטמיע ולעדכן מהר יותר יישומים ושירותים

4 סיבות שבגללן מרץ הוא החודש המושלם לחופשה
לא משנה באיזה צד של הכדור אתם נמצאים או לאיזה מקום בעולם אתם קוראים בית, חודש מרץ הוא חודש מלא בשינויים. בין אם אלה ימי הקור האחרונים של החורף המפנים מקום לימי האביב החמימים, או סוף הקיץ ותחילת ימי הסתיו היבשים, העולם כולו נמצא בשינוי מתמיד. אולי אתם

בשבילה גיבורים מטיילים נצלו את יום האישה הבינלאומי כדי לטייל בעקבות סיפורי גבורה נשית ונשים משפיעות לאורך ההיסטוריה
יום האישה הבינלאומי נחגג ברחבי העולם ב-8 במרץ וזאת הזדמנות לחגוג ולזכור נשים פורצות דרך שצעדו בגאון אל עבר שוויון מגדרי. חברת Booking.com, המובילה

יעדי מים מיוחדים ברחבי העולם
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח, חושפת את המקומות הטובים ביותר לשחייה חלומית בחופשה שלכם.

Booking.com מציגה שבעה מקומות לינה מעולים וייחודיים שישדרגו לכם את האינסטגרם
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, התעמקה ביותר מ-29 מיליון יחידות אירוח רשומות, 5.7 מיליון מהם בתים, דירות ומקומות

רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על הזמינות של Red Hat Ansible tower 3.4 – הגרסה החדישה ביותר של ממשק הניהול שלה עבור

Booking.com מכריזה על המועמדות בגמר פרסי Technology Playmaker לשנת 2019
השנה הגשת המועמדות היתה פתוחה בכל רחבי העולם, והמועמדות כוללות נשים בענף ההיי-טק מ-21 מדינות שונות, שהשיגו הישגים מדהימים בתחומים כמו שירותי בריאות, חינוך, קמעונאות, חקלאות, מניעת הונאות, פיננסים וגיימינג.

צאו למסע בזמן עם חופשה מתקופה אחרת
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה, בדקה לעומק מעל ל-29 מיליון מקומות אירוח

Booking.com חושפת – אלו המקומות שהכי אהבתם בשנת 2018
Booking.com, מפלטפורמות הנסיעות הדיגיטליות המובילות בעולם, מחלקת למקומות האירוח השותפים שלה את ה-Guest Review Awards לשנת 2018, הניתן שנה שביעית ברציפות למקומות הכי מסבירי פנים ללקוח.

כבר התלבשתם לאינסטוש? חברת Booking.com מגלה עד כמה המדיה החברתית משפיעה על הסטייל שלנו בזמן החופשה
בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, המדיה החברתית ממלאת תפקיד מפתח בקבלת ההחלטות שלנו בנוגע למקום החופשה וסגנונה. החל מבחירת היעד המושלם, פעילויות בהן נוכל להתנסות, מה לאכול ואפילו מה לארוז וללבוש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI