דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
אולמדיה פי. אר 20/12/18 |  צפיות: 591

· הכנסות של 847 מיליון דולר ברבעון השלישי – גידול של 13% בהשוואה שנתית (15% במטבע קבוע)

· הכנסות ממנויים הקשורות לתשתיות: 534 מיליון דולר רבעון מול רבעון (9% במטבע קבוע)

· הכנסות ממנויים הקשורות לפיתוח יישומים וטכנולוגיות מתפתחות אחרות: 207 מיליון דולר – גידול של 28% בהשוואה שנתית (30% במטבע קבוע)

· מאזן הכנסות דחויות בסוף הרבעון: 2.5 מיליארד דולר – גידול של 20% רבעון מול רבעון (23% במטבע קבוע)

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי בשנת הכספים 2019 שלה, שהסתיים ב- 30 בנובמבר 2018.

"האימוץ של טכנולוגיות רד האט המאפשרות ללקוחות לבנות ולהטמיע יישומים עם יותר אבטחה ועקביות ברחבי סביבות ענן היברידי וריבוי עננים (Multi-cloud), המשיך להניע את הצמיחה שלנו ברבעון השלישי", אמר ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט. "לדוגמא, תכנית CCSP שלנו לספקי ענן ושירות מורשים, השיגה ברבעון זה את ציון הדרך של 300 מיליון דולר בחישוב שנתי, עם גידול של 25% מול אותו רבעון בשנה הקודמת, של Red Hat Enterprise Linux בעננים ציבוריים. בנוסף המשכנו ליהנות מגידול חזק בקרב לקוחות ל- Red Hat OpenShift - פלטפורמת Kubernetes הארגונית שלנו, ול- Red Hat ansible Automation, שלשתיהן נוספו יותר מ- 100 לקוחות ברבעון השלישי".

"ברבעון השלישי של שנת הכספים סגרנו 100 עסקאות של יותר ממיליון דולר, וסיפקנו גידול דו ספרתי של 13% בהכנסות מול הרבעון המקביל אשתקד (15% במטבע קבוע), וגידול של 20% בהכנסות דחויות בהשוואה שנתית (23% במטבע קבוע), למרות התנודתיות הנמשכת של מטבעות בעולם. יתר על כן, צבר ההזמנות הכולל שלנו גדל ב- 22% בהשוואה שנתית, לכ- 3.5 מיליארד דולר", אמר אריק שנדר, סגן נשיא בכיר וה- CFO של רד האט. "חידושים משמעותיים של העסקאות הגדולות ביותר שלנו, קידמו תוצאות אלה, כשכל 25 העסקאות המובילות שלנו חודשו ובתוספת מחיר של יותר מ- 20%".

הכנסות – ההכנסות ברבעון השלישי הסתכמו ב- 847 מיליון דולר, גידול של 13% בהשוואה שנתית (15% במטבע קבוע). ההכנסות ממנויים ברבעון זה היו 741 מיליון דולר – גידול של 13% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד (15% במטבע קבוע). הכנסות ממנויים היוו ברבעון זה 87% מכלל ההכנסות.

הכנסות ממנויים קשור לתשתיות היו 534 מיליון דולר – גידול של 8% מהרבעון המקביל (9% במטבע קבוע). הכנסות ממנויים של היצע רד האט הקשור לפיתוח יישומים וטכנולוגיות מתפתחות אחרות, היו ברבעון זה 207 מיליון דולר – גידול של 28% בהשוואה שנתית (30% במטבע קבוע).

רווח תפעולי - הרווח תפעולי GAAP ברבעון זה היה 109 מיליון דולר – ירידה של 9% בהשוואה שנתית. הרווח התפעולי non-GAAP היה 203 מיליון דולר – גידול של 13% מול אותו רבעון בשנת הכספים הקודמת.

ברבעון זה הגיע הרווח התפעולי GAAP ל- 12.9% והרווח התפעולי non-GAAP ל- 24%.

רווח נקי - הרווח הנקי GAAP לרבעון היה 94 מיליון דולר, בהשוואה ל- 102 מיליון דולר באותו רבעון בשנה שעברה.

הרווח הנקי non-GAAP היה 175 מיליון דולר, בהשוואה ל- 133 מיליון דולר לפני שנה.

מזומנים - תזרים המזומנים של רד האט ברבעון השלישי היה 137 מיליון דולר – ירידהשל 15% בהשוואה לאותו רבען בשנת הכספים הקודמת.

הכנסות דחויות - בסוף הרבעון השלישי עמד מאזן ההכנסות הדחויות של רד האט על 2.5 מיליארד דולר – גידול של 20% בהשוואה שנתית (23% במטבע קבוע).

בשל העסקה התלויה עם חברת יבמ לרכישת רד האט, לא עדכנה רד האט את התחזית שלה לשנת הכספים 2019.

אודות רד האט

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של IT.

רד האט ישראל ממוקמת ברעננה ומונה כ-200 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.

למידע נוסף www.redhat.com.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולמדיה פי. אר


 


מאמרים נוספים מאת אולמדיה פי. אר
 
7 יעדים מהממים לחתונה על החוף
תתארו לכם חתונה באמצע יום יפה, שמיים מעליכם, האהבה אתכם ואתם מביטים עמוק בעיניים של בחיר/ת לבכם בזמן שהשמש שוקעת מעל האוקיינוס והאורחים שלכם שותים שמפניה סביבכם. נשמע כמו אגדה? Booking.com

Booking.com חוגגת 10 שנים בישראל באירוע חגיגי עם שותפיה הוותיקים, אורחים מחו"ל והרצאה של ג'ורדי
Booking.com, פלטפורמות הנסיעות הדיגיטלית המובילה בעולם, חגגה 10 שנים בישראל עם אירוע מיוחד לציון המעמד במשרדי חברת Booking.com בתל אביב. באירוע השתתפו אורחים רבים שתרומתם

חזרה לילדות עם מקומות אירוח בהשראת הצעצועים האהובים
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח, בחנה יותר מ-28 מיליון מקומות אירוח ויותר מ-145,000 יעדים שונים כדי ליצור רשימה של מקומות אירוח שיגרמו לילד שבכם לצאת החוצה ולהיזכר בצעצועי הילדות של פעם.

ארבעה יעדים קסומים ומסתוריים שיגרמו לכם להרגיש כמו אורחים של הסולטאן
בכל רחבי העולם עוקבים בקוצר רוח אחר יציאתו של גרסת הלייב-אקשן של ההרפתקה הערבית המצוירת והמרגשת המגוללת את סיפורם של מכשפים, ילדי רחוב, שדי ג'יני ושטיחים מעופפים. מטיילים רבים יבחרו לנצל את אחת מתוך שלושת

Booking.com מציגה מקומות אירוח מומלצים בהשראת הסרט "גברים בשחורTM: אינטרנשיונל"
בקיץ הקרוב, הגברים בשחור חוזרים למסך הגדול עם יציאתו לאקרנים של "גברים בשחור™: אינטרנשיונל", שיוקרן בישראל החל מ 13 ביוני. הסרט הרביעי בסדרה האייקונית יפרוץ את גבולות היקום, כאשר הסוכנים יתמודדו עם האיום הגלובלי והגדול ביותר עד כה: חפרפרת בארגון "גברים בשחור".

קבוצת שלמה, פרטנר, MAX, מופת, אלקטרה FM ומלונות פתאל הן הזוכות הגדולות בפרסי השירות של ישראל
כנס שירות וחווית לקוח השנתי של ישראל התקיים זאת השנה ה-17 ברציפות. במסגרת הכנס, אותו מוביל המרכז הישראלי לניהול (המי"ל), מחולקים פרסים לחברות שביצעו מהלכים חשובים לשיפור

Booking.com מכריזה על אירוח במטה המשוחזר והבלעדי של "גברים בשחורTM: אינטרנשיונל" בלונדון
עם יציאתו לאקרנים של הסרט "גברים בשחור: אינטרנשיונל", אשר יוצג בבתי הקולנוע ברחבי העולם החל מה-14 ביוני, Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, חברה ל-Sony Pictures ופתחה בלונדון מקום לינה שלא מהעולם הזה בו תוכלו לשהות הקיץ - שחזור של מטה הגברים בשחור.

דויטשה בנק מקדם טרנספורמציה דיגיטלית עם רד האט
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה בכנס Red Hat Summit שהתקיים בבוסטון, כי דויטשה בנק (Deutsche

רד האט הכריזה על Red Hat Enterprise Linux 8
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה בכנס Red Hat Summit 2019 שהתקיים בבוסטון על Red Hat Enterprise Linux 8, מערכת ההפעלה שתוכננה לתת מענה להיקף ההטמעות ברחבי IT ארגוני

רד האט הכריזה על OpenShift 4
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה בכנס Red Hat Summit שהתקיים בבוסטון על Red Hat OpenShift 4 – הדור הבא של פלטפורמת Kubernetes הארגונית שלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI