דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות רקדנית בטן לכל אירוע
רקדנית בטן לכל אירוע
עידן שלומן 21/12/18 |  צפיות: 2527

חתונה היא אירוע מרגש ביותר ובטח ובטח עבור הכלה לעתיד. נשים רבות מחכות כל חייהן ליום החתונה ולחגיגה הגדולה שנערכת באירוע של פעם בחיים עם אהוב ליבן.

בשנים האחרונות רבות מהן מתחילות את החגיגות הרבה קודם לכן במסיבה שלמה במקווה ו\או במסיבת רווקות עם החברות ובנות המשפחה הקרובות להן. אחת הדרכים לשדרג כל חגיגה שכזאת היא באמצעות רקדנית בטן שמתווספת לאירוע ומכניסה בו המון שמחה ופעילות באווירה מרגשת ואותנטית.

רקדנית בטן למקווה

הביקור במקווה הוא מאוד מרגש ואף מלחיץ עבור נשים רבות המגיעות למקום לטקס טהרה בפעם הראשונה בחייהן. במקרים רבים מגיעים עימן חברות טובות וקרובות משפחה אל המקווה כדי לערוך את הטקס יחדיו ולשמח את הכלה לעתיד.

תחשבו כמה רבה תהיה ההפתעה והשמחה שלה כאשר בעת היציאה מהמקווה היא תראה את כל אותן חברות וקרובות משפחה מוכנות לה עם רקדנית בטן מקצועית שהגיעה כדי לערוך לה מסיבת חפלה אותנטית באווירה מסורתית במקום הטהור הזה. רקדנית בטן למקווה היא רעיון יצירתי שיהפוך את הביקור למשמח הרבה יותר ויהפוך את הרגע המעט מלחיץ למסיבה אחת גדולה ושמחה עם כל הקרובות במיוחד לכלה לעתיד.

הריקוד במקווה יהיה של רקדנית הבטן והיא תדאג כבר לשלב בו את כלת השמחה כדי להכניס אותה לאווירה של חגיגת החתונה הקרבה ובאה. דרך מצוינת לערוך הפתעה לכל אחת.

רקדנית בטן למסיבת רווקות

מסיבת רווקות היא השלב הבא לקראת החתונה המשמחת ויש מי שבוחרות לחגוג מסיבת רווקות רגועה ושלווה עם מעט מוסיקה ואלכוהול עם כמה חברות קרובות. יש מי שבוחרות לעשות קצת יותר שמח עם מאכלים שונים, מוסיקה ואפילו "רקדן מקצועי" שיפתיע את הכלה לעתיד.

לא לכולן זה מתאים כמובן ויש אפילו כלות רבות שהופתעו לרעה מהעניין. הפתרון? להזמין רקדנית בטן למסיבת רווקות. רקדנית בטן תגיע עם תלבושת מסורתית צבעונית ונוצצת ותכניס שמחה ועניין במסיבת הרווקות בשיתוף של כלת השמחה וכל שאר הנוכחות בריקודים אותנטיים ובאוויר המיוחדת וקסומה.

מעבר להופעה והחגיגה עצמה ניתן להזמין רקדנית בטן למסיבת רווקות אשר תערוך סדנה מקדימה לחגיגה עצמה ותלמד אם הבנות הנוכחות במסיבה תנועות בסיסיות נכונות וגם תביא בגדי רקדניות נוספים לנוכחות כדי להעצים את החוויה ולאפשר ערב ארוך של מוסיקה, שתיה וריקודים באווירה הטובה ביותר האפשרית. רקדנית בטן למסיבת רווקות מעוררת כל אירוע שכזה והיא בהחלט תוספת שניתן להגדיר כמעט בתור "חובה" לכל מסיבת רווקות.

במידה ואת מחפשת רקדנית בטן למסיבת רווקות או רקדנית בטן למקווה, ניתן ליצור עימי קשר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידן שלומן

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת עידן שלומן
 
איזה פיצוי אפשר לקבל מחברת התעופה בעת איחור או ביטול בטיסה?
29/04/19 | נזיקין
חוק שירותי תעופה נועד להפחית את כמות האיחורים בטיסות מכל סוג שהוא במטרה להטיב עם הצרכן הישראלי, בין אם הוא טס מישראל לחו"ל, בתוך ישראל או מחו"ל לישראל. בכל המקרים הללו מטפל החוק שמחייב את חברות התעופה בפיצויים שונים על מקרים שכאלו וקובע להם רף סטנדרט שיש לעמוד בו כדי שלא ישלמו על כך מכיסן.

התנהלות נכונה במצב של מחלת מקצוע
22/04/19 | נזיקין
הביטוח הלאומי חשוף לתביעות רבות מדי יום, בעיקר תביעות של עובדים שונים על תאונות עבודה וזכויות שונות שיש להם, ואחד התחומים שהופכים ליותר נפוצים בתביעות ביטוח לאומי הוא תביעות של מחלת מקצוע.

סלון פאות קאסטם בירושלים
08/04/19 | אופנה
פאות הולכות וכובשות נתח שוק גדל מיום ליום, וכבר מזמן מדובר בתופעה בה נשים רבות נוהגות להחליף פאות אחת לכמה ימים או שבועות, ובדרך זו משנות בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהן.

כיצד עורך דין לשון הרע יכול לעזור לך?
18/02/19 | נזיקין
חוק לשון הרע מאפשר לכל מי שנפגעו מתמונה, טקסט או אמירה כלשהי שפורסמה ברבים ופגעה בשמם, לתבוע פיצוי גם ללא הוכחת נזק בשל כך.

חוק טיבי לפיצוי במקרים של איחורים וביטולים בטיסה
18/02/19 | נזיקין
ניתן לומר די בוודאות שאחמד טיבי איננו מחברי הכנסת הפופולאריים בישראל אבל ניתן לומר גם באופן ודאי שמרבית הישראלים מברכים בעת האחרונה על חוק טיבי שחוקק בעניין ביטולי או איחור של טיסה.

איך עורך דין מנהלי יכול להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט?
21/01/19 | חוק ומנהל
האם אתם מרגישים שנפגעתם, קופחתם או נדרשתם לתשלום שאינו הוגן על ידי רשות ציבורית כלשהי (משרד ממשלתי, עירייה, מוסד ציבורי...) ואתם לא יודעים כיצד להתמודד מולם?

ייפוי כוח מתמשך על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
19/01/19 | חוזים
כולנו מתבגרים עם השנים ומגיעים לגיל מתקדם בו יש סיכוי הולך וגובר למחלות קשות יותר מאשר בעבר, וחובה עלינו לחשוב על מצב בו נהיה (חס ושלום) במצב קוגניטיבי ירוד או בעלי מוגבלות נפשית / גופנית לטפל בעניינינו בצורה עצמאית. במידה וכך יהיו פני הדברים – מי תרצו שיטפל בכם וידאג לכם?

איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
24/12/18 | נזיקין
אתם צעירים ונמרצים ודואגים לעתיד. לכן אתם משלמים מדי חודש לאורך עשרות שנים עבור ביטוח סיעודי לחברת הביטוח שלכם באופן פרטי או לקופות החולים. ואז מגיע הרגע הקשה בו אתם הופכים סיעודיים, בין אם עכב הגיל שלכם (זקנה) או עכב אירוע שעברתם (תאונה, מחלה וכו').

חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
22/12/18 | אדריכלות
יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

איזה פיצוי ניתן לקבל מחברת התעופה?
22/12/18 | כללי
ענף התעופה בישראל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ואין מדובר רק על עשרות חברות תעופה חדשות שהוסיפו קווי תעופה רבים מישראל לעולם בכלל ולאירופה בפרט. מדובר גם על חוק שירותי תעופה שגרם לשינוי משמעותי ביחס שבין חברות התעופה לנוסעים וחיזק את הכוח של כל נוסע מול חברות התעופה הגדולות במקרה של שירות לקוי מצדן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI