דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
עידן שלומן 22/12/18 |  צפיות: 2598

יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

על מנת שיהיו הדמיות תלת מימד או תכניות מכר ברמה גבוהה יש לפנות ראשית כל לשירותי חברת הדמיות אדריכליות אשר מתמחה בעיצוב הדמיות שכאלו. חברת הדמיות אדריכליות יוצרת את ההדמיות ותכניות המכר לשלבים שונים במהלך פרויקט הבניה ואלו השימושים העיקריים שבהם:

לפני תחילת הבנייה – הדמיות אדריכליות משמשות בשלב הראשון לצורך הדמיה בסיסית של תכניות האדריכל שהן בד"כשרטוטים מקצועיים בלבד, כדי שהיזם, ספקי חומרי הבניה והקבלנים שאמורים לבנות את המבנה יוכלו להבין טוב יותר את התכנית האדריכלית. כמו כן אותה הדמיה תעזור להצגת התכנית בוועדות השונות לקבלת אישורי בניה על פי צרכי היזם או הקבלנים.

במהלך הפרויקט – כאשר פרויקט הבניה יוצא לדרך הדמיות תלת מימד מאפשרות לראות בצור המוחשית חלקים שונים במבנה עליו עובדים ובדרך זו נמנעים במקרים רבים מטעויות שמאוחר יותר יהיה קשה ויקר לתקן. כאשר המבנה בעל מראה מוחשי תלת ממדי ברמה של תמונה מצולמת, קל יותר לראות שגיאות בתכנון המקורי או בניה שאינה פרקטית ולכן ניתן לתקן תוך כדי תנועה ולא להצטער על כך מאוחר יותר. כמו כן בכל הנוגע לחומרי גמר הבנייה ולמראה הסופי של עיצוב הפנים אפשר לראות בכל שלב ושלב בעבודה ולשנות ולבצע התאמות על פי הנדרש.

בגמר הבנייה (ולעתים במהלכה) – במרבית המקרים הבנייה מבוצעת במטרה אחת – למכור את המבנה או הדירות\החנויות\המשרדים שנבנו בו לצרכן הסופי. תוכניות מכר תלת ממדיות יכולות לעזור בצורה משמעותית למכור את הנכס כיוון שהלקוח שכרגע יכול לראות רק שלד בניין או מבנה חצי גמור וללא אפשרות לדמיין את עיצוב הפנים, יכול לפתע לקבל תמונה מוחשית כיצד הנכס יראה בגמר הבניה וממש לדמיין את עצמו גר או עובד במקום בגמר הפרויקט. תוכניות מכר הן אחד הכלים האפקטיביים ביותר לתהליך המכירה הסופי והן דבר הכרחי כיום עבור כל יזם או קבלן בניה.

השורה התחתונה היא שהטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת לכל מי שקשור בשרשרת תהליך הבנייה של פרויקט מתחילתו ועד סופו ליהנות מהמחשה ויזואלית של הפרויקט במראה הסופי שלו עם פרופורציות ומידת מדויקות והבנה כיצד הכול ייראה בעוד מספר חודשים או שנים. אלו הם כלים רב עוצמתיים בענף הבניה וקשה לדמיין עבודה בלעדיהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידן שלומן

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת עידן שלומן
 
איזה פיצוי אפשר לקבל מחברת התעופה בעת איחור או ביטול בטיסה?
29/04/19 | נזיקין
חוק שירותי תעופה נועד להפחית את כמות האיחורים בטיסות מכל סוג שהוא במטרה להטיב עם הצרכן הישראלי, בין אם הוא טס מישראל לחו"ל, בתוך ישראל או מחו"ל לישראל. בכל המקרים הללו מטפל החוק שמחייב את חברות התעופה בפיצויים שונים על מקרים שכאלו וקובע להם רף סטנדרט שיש לעמוד בו כדי שלא ישלמו על כך מכיסן.

התנהלות נכונה במצב של מחלת מקצוע
22/04/19 | נזיקין
הביטוח הלאומי חשוף לתביעות רבות מדי יום, בעיקר תביעות של עובדים שונים על תאונות עבודה וזכויות שונות שיש להם, ואחד התחומים שהופכים ליותר נפוצים בתביעות ביטוח לאומי הוא תביעות של מחלת מקצוע.

סלון פאות קאסטם בירושלים
08/04/19 | אופנה
פאות הולכות וכובשות נתח שוק גדל מיום ליום, וכבר מזמן מדובר בתופעה בה נשים רבות נוהגות להחליף פאות אחת לכמה ימים או שבועות, ובדרך זו משנות בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהן.

כיצד עורך דין לשון הרע יכול לעזור לך?
18/02/19 | נזיקין
חוק לשון הרע מאפשר לכל מי שנפגעו מתמונה, טקסט או אמירה כלשהי שפורסמה ברבים ופגעה בשמם, לתבוע פיצוי גם ללא הוכחת נזק בשל כך.

חוק טיבי לפיצוי במקרים של איחורים וביטולים בטיסה
18/02/19 | נזיקין
ניתן לומר די בוודאות שאחמד טיבי איננו מחברי הכנסת הפופולאריים בישראל אבל ניתן לומר גם באופן ודאי שמרבית הישראלים מברכים בעת האחרונה על חוק טיבי שחוקק בעניין ביטולי או איחור של טיסה.

איך עורך דין מנהלי יכול להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט?
21/01/19 | חוק ומנהל
האם אתם מרגישים שנפגעתם, קופחתם או נדרשתם לתשלום שאינו הוגן על ידי רשות ציבורית כלשהי (משרד ממשלתי, עירייה, מוסד ציבורי...) ואתם לא יודעים כיצד להתמודד מולם?

ייפוי כוח מתמשך על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
19/01/19 | חוזים
כולנו מתבגרים עם השנים ומגיעים לגיל מתקדם בו יש סיכוי הולך וגובר למחלות קשות יותר מאשר בעבר, וחובה עלינו לחשוב על מצב בו נהיה (חס ושלום) במצב קוגניטיבי ירוד או בעלי מוגבלות נפשית / גופנית לטפל בעניינינו בצורה עצמאית. במידה וכך יהיו פני הדברים – מי תרצו שיטפל בכם וידאג לכם?

איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
24/12/18 | נזיקין
אתם צעירים ונמרצים ודואגים לעתיד. לכן אתם משלמים מדי חודש לאורך עשרות שנים עבור ביטוח סיעודי לחברת הביטוח שלכם באופן פרטי או לקופות החולים. ואז מגיע הרגע הקשה בו אתם הופכים סיעודיים, בין אם עכב הגיל שלכם (זקנה) או עכב אירוע שעברתם (תאונה, מחלה וכו').

חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
22/12/18 | אדריכלות
יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

איזה פיצוי ניתן לקבל מחברת התעופה?
22/12/18 | כללי
ענף התעופה בישראל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ואין מדובר רק על עשרות חברות תעופה חדשות שהוסיפו קווי תעופה רבים מישראל לעולם בכלל ולאירופה בפרט. מדובר גם על חוק שירותי תעופה שגרם לשינוי משמעותי ביחס שבין חברות התעופה לנוסעים וחיזק את הכוח של כל נוסע מול חברות התעופה הגדולות במקרה של שירות לקוי מצדן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI