דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות זיכרונות מהעיר הקדושה
זיכרונות מהעיר הקדושה
יחיאל לוי 28/02/19 |  צפיות: 3069
אירועים משמחים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של בני האדם מן הרגע שבו הם נולדים. יש כאלה שעבורם מדובר באירועים ספורים בלבד, אבל ביהדות באופן די מסורתי טקסי המעבר הכי חשובים הם גם כאלה אשר כוללים אירוע חגיגי שאליו מוזמנים בני המשפחה הקרובה והרחוקה לצד חברים טובים יותר ופחות של אותה משפחה.

כך ישנו אירוע עבור ברית המילה של תינוק חדש, אירוע עבור טקס בר המצווה של נער ואירוע של חתונה מרגש עבור שני בני זוג שבאו בברית הנישואין הקדושה כדת וכדין. את כל אחד מן האירועים הללו נוהגים גם לתעד עם צרור של צילומים נכבד, כאשר אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

 

דואגים לזיכרונות יפים

כל חגיגה שאותה חוגגים במהלך החיים היא כזו אשר ראויה לתיעוד, וכך אנשים רבים טורחים בין כל ההכנות שהם מבצעים עבור אירוע משמח ונעים לכולם, גם למצוא צלם אירועים שיודע לתעד את כל היום הנהדר הזה מאלף ועד תו.

כדי שהאירוע הזה יהיה עד כמה שיותר זכור בתור קסום כפי שהוא היה, זה חשוב להתמקד על צלם בירושלים שמכיר היטב את העיר הזו ויודע את כל הסודות הגלויים והחבויים שהיא מכילה. באופן הזה מתקבלים צילומים מרגשים שבהם נהנים לעלעל מידי פעם בפעם, ואפילו אותם להגדיל לכדי קולאז' יפהפה שמתעד את כל ההיסטוריה של אירוע מופלא שפעם היה.

 

הייחודיות של צילום בירושלים

כאשר מבקשים לבצע צילומים עבור אירוע מיוחד, אחד מן המקומות שאר נחשבים בתור לוקיישן מאוד אהוב על ישראלים רבים הוא זה של ירושלים העיר הקדושה. מדוע? כי העיר הזו לא רק גדולה מאוד, אלא מאחדת בתוכה מגוון רחב מאוד של נופים לצד תרבויות שונות שאת הנגיעה שלהן בעיר רואים בכל מיני אזורים.

לכן, אם רוצים כי הצילום יהיה יוצא דופן בייחודיות שבו זה עדיף לבדוק היטב את המיקומים שקיימים מלבד האזור של הכותל והעיר העתיקה, אלא יותר מקומות קסומים כמו האזור של עיר דוד, האזור של שוק מחנה יהודה והאזור של קניון ממילא אפילו, במידה וזה משהו שקשור באופן ספציפי אל האדם שאותו מצלמים. כל צלם בירושלים שיש לו ניסיון רב בעיר הזו, יודע כבר להמליץ על המיקומים הכי יפים שנותנים את התמונות הכי יפות, כאלה שלא רואים בכל אלבום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI