דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
איריס וינשטיין 13/03/19 |  צפיות: 483

· F5, מובילה גלובלית בתחום שירותי היישומים בסביבות ריבוי עננים, מכריזה על רכישתה של NGINX, מובילה בקוד פתוח להעברת יישומים.

· רכישה אסטרטגית והשקעה אורגנית שתבטיח הכנסות בטווח הארוך וגידול ברווח למניה (EPS).

· F5 ו- NGINXיאפשרו שירותי יישומים בסביבות ריבוי עננים, דבר שיספק קלות בשימוש וגמישות.

· F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת והשקעות גדלות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX.

· F5 תשמר את המותג עם המנכ"ל הנוכחי של NGINX, גאס רוברטסון, ועם המייסדים איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, המצטרפים ל- F5 במטרה להמשיך ולהוביל את NGINX.

F5 Networks (NASDAQ: FFIV)ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

"הרכישה של NGINX על ידי F5 מחזקת את נתיב הגידול שלנו על ידי האצת טרנספורמציית התוכנה וריבוי העננים שלנו," אמר פרנסואה לוקו-דונו, נשיא ומנכ"ל F5. "על ידי הצגת אבטחת המידע ליישומים ברמה עולמית ופורטפוליו שירותי היישומים העשיר שלנו לשיפור ביצועים, זמינות וניהול, יחד עם תוכנת העברת היישומים המובילה ופתרונות ניהול ה- API של NGINX, וכן אמון שאין דומה לו, הכרת המותג בקהילת ה- DevOps ובסיס משתמשים מסיבי של קוד פתוח, אנו מגשרים על הפער בין NetOps ל- DevOps עם שירותי יישומים עקביים בסביבות ריבוי עננים של ארגונים".

"אנו מאמינים כי כל ארגון יכול ליהנות מיתרון הגמישות המתאפשר על ידי טכנולוגיות מודרניות מבלי להתפשר על אבטחת מידע, יכולת ניהול ואמינות," המשיך לוקו-דונו. "החברה המשולבת תספק לכל לקוח – החל ממפתח היישום, דרך מהנדס הרשת ועד למומחה האבטחה – את הכלים הדרושים להם על מנת להבטיח שהיישומים שלהם זמינים ומאובטחים בכל פלטפורמה, החל מהדטה סנטר של הארגון ועד לעננים הפרטיים והציבוריים".

F5 תחזק את ההצעות הנוכחיות של NGINX עם פתרונות אבטחת המידע של F5 ותשלב את החדשנות העננית של F5 עם תוכנת טכנולוגית איזון העומסים של NGINX, דבר שיאיץ את הפריצה לשוק של שירותי היישומים של F5 עבור יישומים מודרניים וצנטרליסטיים. F5 גם תמנף את כוח המכירות הגלובלי שלה, תתעל תשתית ותשמש כשותפה באקוסיסטם על מנת להגדיל את הזדמנויות המכירה של NGINX לארגונים.

"NGINX ו- F5 שותפות לאותה משימה ולאותו חזון. שתי החברות מאמינות כי יישומים נמצאים בלב של ההנעה לטרנספורמציה דיגיטלית. ושתי החברות מאמינות כי תשתית יישומים מקצה לקצה – כזאת שנמתחת מהקוד ללקוח – דרושה על מנת לספק יישומים בסביבות ריבוי עננים," אמר גאס רוברטסון, מנכ"ל תאגיד NGINX. "אני שמח להמשיך את המסע הזה על ידי הוספת כוח החדשנות של הקוד הפתוח של NGINX למובילות ה- ADC של F5. חברת F5 זוכה לעומק עם פתרונות שתוכננו עבור DevOps, בעוד NGINX זוכה למרחב עם גישה לעשרות אלפי לקוחות ושותפים".

קהילת הקוד הפתוח המשגשגת היתה אחד האלמנטים האטרקטיביים בשילוב זה, ו- F5 מכירה באמון שיש לקהילת המשתמשים בטכנולוגית NGINX. קוד פתוח הוא חלק חשוב באסטרטגית ריבוי העננים של F5 והמניע לשלב הבא בחדשנות שלה. F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת וגידול ההשקעות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX. חברת F5 מצפה כי השילוב עם NGINX יחיש את אינטגרציות המוצר שלה עם פרויקטים מובילים של קוד פתוח ויגביר את השותפויות הטכנולוגיות החזקות שלה עם ספקי קוד פתוח.

עם סגירת הרכישה, F5 תשמר את המותג של NGINX. גאס רוברטסון, יחד עם מייסדי NGINX, איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, יצטרפו ל- F5 וימשיכו להוביל את NGINX. רוברטסון יצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של F5 וידווח לפרנסואה לוקו-דונו. F5 תשמר את הפעילות של NGNINX בסאן פרנסיסקו, קליפורניה ובמיקומים אחרים בעולם.

למידע נוסף אודות הרכישה הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT מרחיבה את השירותים המנוהלים בענן ומציגה את Cloud Pro’Active
Cloud Pro’Active הינו מערך רחב של שירותי Production as a Service הניתנים תחת קורת גג אחת על ידי כ-200 מומחים ומבטיחים זמינות מערכות 24/7 באופן מקצועי, גמיש ומשתלם

עמינח יוצאת לפרויקט ERP עם Infor M3
הפרויקט ישרת את 280 משתמשי החברה ב- 46 חנויות החברה בפריסה ארצית ואת אתר הייצור. היקף הפרויקט נאמד ב-4.5 מיליון שקלים

ThetaRay זכתה בפרס Fortress Cyber Security Awards 2019 לאבטחת תוכנה ויישומים בקטגוריית אנליטיקס
התחרות נועדה לזהות ולתגמל את החברות והמוצרים המובילים בעולם אשר פועלים כדי לשמור על הנתונים והנכסים הדיגיטלים שלנו בטוחים לאור האיומים ההולכים ומתרבים מצד האקרים ופושעי סייבר.

Cloud Valley מתרחבת וממנה את איתן יורמן לסגן נשיא לפיתוח עסקי
במסגרת תפקידו יהיה יורמן אחראי על הובלת יוזמות חדשות לפיתוח ערוצים מסחריים של החברה, פיתוח שווקים וגיוס לקוחות חדשים, פיתוח שיתופי פעולה וניהול מערך השיווק של החברה.

חברת Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח עבור PPC Winner
הפרויקט, בהיקף של מיליוני שקלים, כלל בניית פתרון חדשני מבוסס AI להקמה וניהול אוטומטי של קמפיינים לפרסום באמזון

F5 Networks מרחיבה יכולות חדשות של מולטי-קלאוד, קוברנטיס ו- DevOps
F5 Networks מציגה התפתחויות חדשות, הכוללות את רכישת NGINX ושחרור Kubernetes Ingress Controller 1.5, לצד שירותי יישומים מורחבים למולטי-קלאוד והצעות Aspen Mesh.

קרן ההשקעות של הבנק ההולנדי ABN AMRO משקיעה ב-Thetaray הישראלית
המאבק בהלבנת הון, סחר בבני אדם ומימון טרור נמצאים בראש סדר העדיפויות של הבנקים, ו- ABN AMRO משתמש בפתרונות החדשניים של ThetaRay כדי לשמש כשומר סף למערכת הפיננסית שלו.

Trend Micro מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי
Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי וממנה את אחירותם בן חרות ולירן משי כמנהלי לקוחות אזורים, ורוויטל אוחיון מונתה למנהלת ערוצי הפצה בישראל.

"סטיב" - הרובוט שיעזור לכם להרוויח יותר כסף באמזון
הסטארט-אפ הישראלי PPC Winner של היזמים שי ונציה ונדב גורליצקי מגדיל מכירות וממקסם רווחים למוכרים באמזון עם הרובוט החכם "סטיב"

אירופה היא אויב הסייבר הגדול ביותר של עצמה
מודיעין איומים חדש מ- F5 Labs מראה שאירופה סובלת מהתקפות סייבר מרובות יותר מתוך גבולותיה לעומת התקפות מכל מקום אחר בעולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI