דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מוסאשי סמיטסו, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, משיקה מאגד ופתרונות מופעלים על ידי בינה מלאכותית הראשונים בענף
מוסאשי סמיטסו, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, משיקה מאגד ופתרונות מופעלים על ידי בינה מלאכותית הראשונים בענף
חיים נוי 04/04/19 |  צפיות: 161
מוסאשי סמיטסו, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, משיקה מאגד ופתרונות מופעלים על ידי בינה מלאכותית הראשונים בענף

מובילי טכנולוגיה גלובליים, ביניהם רן פוליאקין ו-SixEye Interactive, משתפים פעולה כדי לקדם את הרובוטיקה באמצעות Industry 4.0 ב-AI Expo Tokyo 2019

טוקיו, 3 באפריל 2019, (BUSINESS WIRE):

המובילה הגלובלית בייצור חלקים לקווי הינע Musashi Seimitsu Corporation, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, הודיעה היום על הקמת מאגד (קונסורציום) הבינה המלאכותית של מוסאשי בשיתוף פעולה עם חלוץ הטכנולוגיה הישראלי והמייסד של Poliakine Innovation, רן פוליאקין, ו-SixEye Interactive.

Industry 4.0 ישחרר הזדמנות שוק בשווי 4 טריליון דולר עד 2020, לדברי KPMG. מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ניצל את הזדמנות השוק הזאת, ומביא את Industry 4.0 למציאות תוך חודשים, לעומת תחזית התעשייה של שנים. המאגד החדש מכנס את המוחות הטכנולוגיים הכי מבריקים בתחום של בינה מלאכותית, הנדסת תוכנה, הנדסת חומרה, מתמטיקה ופיזיקה כדי לקדם את החזון הגלובלי שלו.

ב-AI Expo Tokyo של השנה הזאת, מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ידגים שני אבות טיפוס המופעלים על ידי בינה מלאכותית שמאפשרים שינוי לבית חרושת חכם:

  • מערכת בדיקה אוטומטית (AIS): AIS, שמבוססת על בינה מלאכותית ואופטיקה הכי מתקדמת, יכולה לאתר ולהחליף אנשים במשרות של אבטחת איכות.
  • מלגזה אוטומטית שנוהגת את עצמה באופן מלא (FAF): FAF מנווטת בעצמה, מבצעת מגוון של פונקציות שקודם הצריכו אינטראקציה אנושית, עם יעילות ואמות מידה של בטיחות ללא מקבילים שמיועדות למנוע פגיעה בעובדים ברצפת המחסן.

המנהלים של  מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי מאמינים שבאמצעות פתרונות של בינה מלאכותית ואוטומציה היצרנים יוכלו להגביר את היצרניות, להפחית פסולת וליצור מודלים עסקיים חדשים למאה ה-21, ולשנות פשוטו כמשמעו את האופן שבו עובדים בבתי חרושת עובדים, משתפים פעולה ונותנים שירות ללקוחות.

"אנחנו בתחילת השינוי התעשייתי הגדול הבא שמופעל על ידי בינה מלאכותית ובית החרושת החכם", אמר הירושי אוצוקה, נשיא ומנכ"ל Musashi Seimitsu Industry Co., Ltd.. "בהיכנסנו לעולם חדש זה של חדשנות משבשת, ארגונים שיאמצו את Industry 4.0 ייהנו מהיתרונות של יותר יצרניות, חדשנות מהירה, עלויות מופחתות ועובדים מועצמים. יצרנו את מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי כדי לפעול בזריזות וביעילות וכדי לשמש מובילים של המהפכה הזאת. אנחנו נרגשים לבנות סביבה חדשה נמרצת סביב Industry 4.0 כי למהפכה הזאת דרושות שותפויות חזקות בין מובילים בענף שחושבים באופן דומה".

היתרונות שהבינה המלאכותית מביאה לענף הייצור ברורים, אבל צריך שיתוף פעולה, מחויבות והתמקדות כדי להפוך את ההבטחה של מהפכת ה-Industry 4.0 למציאות. מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי הוא תוצאה ישירה של הצורך הזה והוא מתמקד בלאפשר לענף הייצור לזנק זינוקים גדולים קדימה כדי להגיע למלוא הפוטנציאל שהבינה המלאכותית ובית החרושת החכם יממשו. היכולת של מכונות לשתף פעולה עם בני אדם בזמן אמת מעוררת חדשנות ויוצרת יעילות, זריזות וגמישות חדשות בתהליכי ייצור שמובילות לעלויות מופחתות, הכנסות גדולות יותר וחוויות לקוח משופרות.

"מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ימציא מחדש באופן יסודי את Industry 4.0 וישנה את כללי המשחק", אמר רן פוליאקין. "יש דיונים רבים על Industry 4.0, אבל יש פער בהנהגה סביב האלמנט החיוני שיעלה אותה לרמה הבאה - בית החרושת החכם. מובילים בחדשנות ושיבוש חייבים לשתף פעולה כדי לשנות את הישן לנועז, והשותפות בין מוסאשי סמיטסו ו-Poliakine Innovation, יחד עם SixEye Interactive, היא בדיוק מה שצריך כדי להפוך את Industry 4.0 למציאות, ולהביא פתרונות חדשניים לחזית הרבה יותר מהר משהעלו על הדעת קודם".

בנוסף להדגמות, מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי יקיים מסיבת עיתונאים וסשן שאלות ותשובות בשעה 14:00 בביתן שלו בתערוכה, מספר 15-2, ב-AI Expo ב-3 באפריל 2019, כדי להכריז רשמית על ההשקה.

אודות מוסאשי

Musashi Seimitsu Industry Co., Ltd. היא חברת חלקי רכב גלובלית מהרמה הראשונה למכוניות ואופנועים, והמטה שלה נמצא בטויוהאשי, יפן. יש לה 33 אתרי ייצור ב-14 מדינות ברחבי אירופה, צפון ודרום אמריקה, סין ודרום מזרח אסיה. מוסאשי מתמחה בתכנון, פיתוח וייצור מוצרים של קווי הינע כמו מכלול דיפרנציאלים, מכלולי תמסורות פלנטריות, מכלולי תמסורות ומכלולים ותמסורות מנמיכות ל-xEVs  שמסופקים ליצרני ציוד מקוריים גדולים גלובליים וחברות מהרמה הראשונה. מוצרי קישור ומתלים גם הם מוצרים אסטרטגיים של מוסאשי.

מוסאשי מיישמת בינה מלאכותית באתרי ייצור במסגרת הפילוסופיה "עבודה יותר ידידותית לבני אדם" וגם עובדת על חדשנות ביצור.

מוסאשי רשומה במגזר הראשון של הבורסה לניירות ערך בטוקיו (TYO: 7220).

אתר: http://www.musashi.co.jp/en/

אודות Poliakine Innovation

היזם הסדרתי רון פוליאקין הקים חברות מצליחות כמו Illumigyn, Wellsense, nanoX Technologies ו-Powermat Technologies, פתרון הטעינה האלחוטית המקורית. מר פוליאקין נלהב "להשתמש בטכנולוגיה למען הטוב", ומרכז החדשנות שלו בירושלים מפגיש מוחות טכנולוגיים דגולים בבינה מלאכותית, הנדסה, מתמטיקה ופיזיקה.

אנשי קשר

Amy Farrell, 617-366-7149, amy.farrell@finnpartners.com

מקור: Poliakine Innovation

גלריית מולטימדיה חכמה

 

חלוץ הטכנולוגיה הישראלי רן פוליאקין ונשיא ומנכ"ל מוסאשי הירושי אוצוקה מכריזים על הקמת מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי כדי להביא את Industry 4.0 למציאות תוך חודשים, לעומת תחזית הענף של שנים (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190403005368/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מרכז פרס לשלום וחדשנות בוחר את אוגורי לתערוכת החדשנות הראשונה
אוגורי הופכת מכונות לאמינות יותר על ידי שילוב של שני שינויים חשובים בענף הטכנולוגיה: בינה מלאכותית והאינטרנט של הדברים. המפגש של שתי המגמות האלה מאפשר לאוגורי לספק לשחקנים מובילים בענף ראות ושליטה מלאות על המצב והביצועים של המכונות שלהם, ובכך להאיץ מאוד את היצרניות, הבטיחות, וההשפעה הסביבתית החיובית.

סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על השתתפות בכנס משקיעים קרוב
21/04/19 | בריאות
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום שההנהלה תשתתף ב-Class of 2018 Biotech IPOs Investor Day בחסות BMO שיתקיים בניו יורק.

אמזון וגוגל מודיעות על האפליקציה הרשמיות של יוטיוב שיושקו ב-Fire TV; אפליקציית Prime Video מגיעה ל-Chromecast ו-Android TV
האפליקציות הרשמיות של יוטיוב יהיו זמינות ב-Fire TV בחודשים הקרובים, ויאפשרו למשתמשים גישה חלקה לעולם של בידור - כולל סרטוני מוסיקה, היוצרים האהובים עליהם, סרטי קולנוע, תוכניות, ספורט בשידור חי ועוד

המבחן של NIST מדרג את TECH5 בין האלגוריתמים לזיהוי הפנים עם הביצועים הטובים ביותר בעולם
FRVT הוא הערכה מתמשכת של יותר מ-100 אלגוריתמים לזיהוי פנים שמגישים ספקים של טכנולוגיות ביומטריות מכל העולם. NIST מעריכה את הביצועים של האלגוריתמים על ידי מדידת הביצועים שלהם בזיהוי אוטומטי של תמונות פנים, תוך בדיקת שגיאות כשמשווים ומאמתים סוגים שונים של תמונות מיישומי ויזה וגם תמונות עיתונות אקראיות.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בדרום אפריקה; חותמת על הסכם לשיתוף פעולה במרכז הכלכלי דרום אפריקה
אנדרסן גלובל נרגשת להודיע על ההוספה של חברת שיתוף הפעולה הראשונה שלה בדרום אפריקה. Tabacks Attorneys and Corporate Law Advisors, שהמטה שלה ביוהנסבורג, דרום אפריקה, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן, איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות וחברות שיתוף פעולה. דרום אפריקה היא המדינה העשירית באפריקה שבה יש לאנדרסן נוכחות.

Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת
כלי מבוסס אפליקציות מספק חיבוריות אוניברסלית, בקבינה ומרחוק, כדי לספק תמיכה בהחלטות ושמירת רישומים פשוטה יותר לניתוח רווחים מדויק

Twelve Seas Investment Company חותמת על הסכם להתאחד עם חברה מאיחוד האמירויות
Twelve Seas Investment Company ("Twelve Seas") (לשעבר NASDAQ:TWLV ועכשיו NASDAQ:BROG), חברה שהוקמה מתוך מטרה להתקשר באיחוד עסקי, וחברה מאיחוד האמירויות בעסקי האחסון והשירותים של נפט, הודיעו שהן חתמו היום על הסכם לאיחוד עסקי

סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על הרשמה של 50אחוז בתוכנית הפיבוטלית שלב 3 של TWIN לטיפול באקנה וולגריס
16/04/19 | בריאות
הרשמת החולים לניסויים שלב 3 הפיבוטליים ב-TWIN נמשכת לפי התוכנית תוצאות ראשוניות צפויות ברבעון הרביעי של 2019

CPE וירטואלי חדש תומך בפתרונות הייפרוויזור VNF ל-SD‑WAN
משפחת מוצרי ה-CPE הווירטואלי SmartNode וירטואלי (vSN) מפשטת, מאיצה ומורידה עלויות בהתקנות של שירותי טראנק SIP, PBX מתארח, SDN, גישת IP ו-VPN

הנוכחות של אנדרסן גלובל מתפשטת בספרד
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הרחבת הנוכחות שלה בספרד עם ההוספה של חברת שיתוף פעולה חדשה, Perez Moreno Abogados, שנמצאת בסביליה. התוספת תהיה המקום השישי של אנדרסן גלובל במדינת ספרד והשנייה בסביליה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI