דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מוסאשי סמיטסו, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, משיקה מאגד ופתרונות מופעלים על ידי בינה מלאכותית הראשונים בענף
מוסאשי סמיטסו, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, משיקה מאגד ופתרונות מופעלים על ידי בינה מלאכותית הראשונים בענף
חיים נוי 04/04/19 |  צפיות: 332
מוסאשי סמיטסו, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, משיקה מאגד ופתרונות מופעלים על ידי בינה מלאכותית הראשונים בענף

מובילי טכנולוגיה גלובליים, ביניהם רן פוליאקין ו-SixEye Interactive, משתפים פעולה כדי לקדם את הרובוטיקה באמצעות Industry 4.0 ב-AI Expo Tokyo 2019

טוקיו, 3 באפריל 2019, (BUSINESS WIRE):

המובילה הגלובלית בייצור חלקים לקווי הינע Musashi Seimitsu Corporation, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation, הודיעה היום על הקמת מאגד (קונסורציום) הבינה המלאכותית של מוסאשי בשיתוף פעולה עם חלוץ הטכנולוגיה הישראלי והמייסד של Poliakine Innovation, רן פוליאקין, ו-SixEye Interactive.

Industry 4.0 ישחרר הזדמנות שוק בשווי 4 טריליון דולר עד 2020, לדברי KPMG. מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ניצל את הזדמנות השוק הזאת, ומביא את Industry 4.0 למציאות תוך חודשים, לעומת תחזית התעשייה של שנים. המאגד החדש מכנס את המוחות הטכנולוגיים הכי מבריקים בתחום של בינה מלאכותית, הנדסת תוכנה, הנדסת חומרה, מתמטיקה ופיזיקה כדי לקדם את החזון הגלובלי שלו.

ב-AI Expo Tokyo של השנה הזאת, מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ידגים שני אבות טיפוס המופעלים על ידי בינה מלאכותית שמאפשרים שינוי לבית חרושת חכם:

  • מערכת בדיקה אוטומטית (AIS): AIS, שמבוססת על בינה מלאכותית ואופטיקה הכי מתקדמת, יכולה לאתר ולהחליף אנשים במשרות של אבטחת איכות.
  • מלגזה אוטומטית שנוהגת את עצמה באופן מלא (FAF): FAF מנווטת בעצמה, מבצעת מגוון של פונקציות שקודם הצריכו אינטראקציה אנושית, עם יעילות ואמות מידה של בטיחות ללא מקבילים שמיועדות למנוע פגיעה בעובדים ברצפת המחסן.

המנהלים של  מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי מאמינים שבאמצעות פתרונות של בינה מלאכותית ואוטומציה היצרנים יוכלו להגביר את היצרניות, להפחית פסולת וליצור מודלים עסקיים חדשים למאה ה-21, ולשנות פשוטו כמשמעו את האופן שבו עובדים בבתי חרושת עובדים, משתפים פעולה ונותנים שירות ללקוחות.

"אנחנו בתחילת השינוי התעשייתי הגדול הבא שמופעל על ידי בינה מלאכותית ובית החרושת החכם", אמר הירושי אוצוקה, נשיא ומנכ"ל Musashi Seimitsu Industry Co., Ltd.. "בהיכנסנו לעולם חדש זה של חדשנות משבשת, ארגונים שיאמצו את Industry 4.0 ייהנו מהיתרונות של יותר יצרניות, חדשנות מהירה, עלויות מופחתות ועובדים מועצמים. יצרנו את מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי כדי לפעול בזריזות וביעילות וכדי לשמש מובילים של המהפכה הזאת. אנחנו נרגשים לבנות סביבה חדשה נמרצת סביב Industry 4.0 כי למהפכה הזאת דרושות שותפויות חזקות בין מובילים בענף שחושבים באופן דומה".

היתרונות שהבינה המלאכותית מביאה לענף הייצור ברורים, אבל צריך שיתוף פעולה, מחויבות והתמקדות כדי להפוך את ההבטחה של מהפכת ה-Industry 4.0 למציאות. מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי הוא תוצאה ישירה של הצורך הזה והוא מתמקד בלאפשר לענף הייצור לזנק זינוקים גדולים קדימה כדי להגיע למלוא הפוטנציאל שהבינה המלאכותית ובית החרושת החכם יממשו. היכולת של מכונות לשתף פעולה עם בני אדם בזמן אמת מעוררת חדשנות ויוצרת יעילות, זריזות וגמישות חדשות בתהליכי ייצור שמובילות לעלויות מופחתות, הכנסות גדולות יותר וחוויות לקוח משופרות.

"מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ימציא מחדש באופן יסודי את Industry 4.0 וישנה את כללי המשחק", אמר רן פוליאקין. "יש דיונים רבים על Industry 4.0, אבל יש פער בהנהגה סביב האלמנט החיוני שיעלה אותה לרמה הבאה - בית החרושת החכם. מובילים בחדשנות ושיבוש חייבים לשתף פעולה כדי לשנות את הישן לנועז, והשותפות בין מוסאשי סמיטסו ו-Poliakine Innovation, יחד עם SixEye Interactive, היא בדיוק מה שצריך כדי להפוך את Industry 4.0 למציאות, ולהביא פתרונות חדשניים לחזית הרבה יותר מהר משהעלו על הדעת קודם".

בנוסף להדגמות, מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי יקיים מסיבת עיתונאים וסשן שאלות ותשובות בשעה 14:00 בביתן שלו בתערוכה, מספר 15-2, ב-AI Expo ב-3 באפריל 2019, כדי להכריז רשמית על ההשקה.

אודות מוסאשי

Musashi Seimitsu Industry Co., Ltd. היא חברת חלקי רכב גלובלית מהרמה הראשונה למכוניות ואופנועים, והמטה שלה נמצא בטויוהאשי, יפן. יש לה 33 אתרי ייצור ב-14 מדינות ברחבי אירופה, צפון ודרום אמריקה, סין ודרום מזרח אסיה. מוסאשי מתמחה בתכנון, פיתוח וייצור מוצרים של קווי הינע כמו מכלול דיפרנציאלים, מכלולי תמסורות פלנטריות, מכלולי תמסורות ומכלולים ותמסורות מנמיכות ל-xEVs  שמסופקים ליצרני ציוד מקוריים גדולים גלובליים וחברות מהרמה הראשונה. מוצרי קישור ומתלים גם הם מוצרים אסטרטגיים של מוסאשי.

מוסאשי מיישמת בינה מלאכותית באתרי ייצור במסגרת הפילוסופיה "עבודה יותר ידידותית לבני אדם" וגם עובדת על חדשנות ביצור.

מוסאשי רשומה במגזר הראשון של הבורסה לניירות ערך בטוקיו (TYO: 7220).

אתר: http://www.musashi.co.jp/en/

אודות Poliakine Innovation

היזם הסדרתי רון פוליאקין הקים חברות מצליחות כמו Illumigyn, Wellsense, nanoX Technologies ו-Powermat Technologies, פתרון הטעינה האלחוטית המקורית. מר פוליאקין נלהב "להשתמש בטכנולוגיה למען הטוב", ומרכז החדשנות שלו בירושלים מפגיש מוחות טכנולוגיים דגולים בבינה מלאכותית, הנדסה, מתמטיקה ופיזיקה.

אנשי קשר

Amy Farrell, 617-366-7149, amy.farrell@finnpartners.com

מקור: Poliakine Innovation

גלריית מולטימדיה חכמה

 

חלוץ הטכנולוגיה הישראלי רן פוליאקין ונשיא ומנכ"ל מוסאשי הירושי אוצוקה מכריזים על הקמת מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי כדי להביא את Industry 4.0 למציאות תוך חודשים, לעומת תחזית הענף של שנים (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190403005368/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
DTCP סוגרת קרן הון סיכון וצמיחה של 350 מיליון דולר כולל הון ממשקיעים מוסדיים ותאגידיים
המשקיעים התאגידיים SK Telecom וצייס התחייבו להשקיע הון בקרן הון הסיכון והצמיחה השנייה של DTCP והצטרפו לדויטשה טלקום, HarbourVest Partners, Neuberger Berman ומשקיעים אחרים.

ClickFellas בוחרת ב-Digital Element כדי להגדיל את הדיוק של שירותי מיקוד גיאוגרפי לפי IP
טכנולוגיה מובילה בתעשייה למיקוד גיאוגרפי לפי IP משמשת להגדלת הדיוק של מיקוד מודעות

SNOMED International מקדמת בברכה את מרכז מידע הבריאות הלאומי של סעודיה לקהילת SNOMED CT
SNOMED CT היא טרמינולוגיית הבריאות הכי מקיפה בעולם. SNOMED International, שהוקם ב-2007 על ידי תשע מדינות מייסדות, הוא ארגון בינ"ל שלא למטרת רווח שבבעלות ובהפעלת החברות.

ביקורת: לשבור את הצופן - הצגה מרגשת על הגאון שפיצח את הצופן הנאצי
24/06/19 | תיאטרון
שם קץ לחייו בשל נטייה מינית אסורה בבריטניה - משחק מבריק ומותח - בית צבי

הדוח השנתי של תרו על גבי טופס 20-F זמין לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 במרץ 2019
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO, "תרו") הודיעה שהדוח השנתי שלה על גבי טופס 20-F לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 מרץ 2019, שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), זמין בחלק "Investor Relations" של אתר האינטרנט של תרו בכתובת www.taro.com.

ביקורת: תעלולי סקפן - הצגה מוזיקלית תוססת ומצחיקה - מולייר ואלתרמן בבית צבי
22/06/19 | תיאטרון
"תעלולי סקפן" , העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה תוססת, מצחיקה ובתצורה מודרנית , חרף היותה בת כ-350 שנים לפרמיירה שלה, בכיכובו של מולייר עצמו. המחזה נכתב בהשראת הקומדיה הרומית פורמיו מאת פובליוס ושם המשרת התככן דומה לדמותו של סקפינו. העלילה עוסקת באוקטב הנושא לו לאישה בחשאי את היאסינט ובליאנדר המאוהב בזרבינט, בהיעדרם של אבותיהם, השבים מטיול ולהם תוכניות אחרות לבניהם.

INDX מפרסמת דוח הכנסות פסיביות ל-2019, מתרחבת לתביעות חזקה ו-DPoS
הדוח משווה הכנסה פסיבית מקריפטו להזדמנויות מסורתיות צומתי מסטר מציעים תשואה פוטנציאלית של יותר מ-40% בהשוואה לסביבות 3% באג"ח ממשלתיות ומניות האסימון של INDX חוזק על ידי ההוספה של נכסי תביעות חזקה ו-DPoS

חופשות קצרצרות של הליכת ירח, שירות חדרים בהדפסה תלת מימדית וחללים מותאמים מאוד אישית: ברוכים הבאים למלון של 2119
הילטון מפרסמת דוח מביט לעתיד לציון 100 שנות פעילות

שופיפיי חושפת חידושים חדשים כדי לשנות את המסחר עבור סוחרים וצרכנים בכל העולם
ההכרזות של שופיפיי על מוצרים ופונקציות כוללות רשת המימוש הראשונה אי פעם שלה, פלטפורמה חדשה לגמרי למותגים ארגוניים ועוד יכולות עבור סוחרים למכירות בינ"ל

P&G משיקה סרט חדש על המסע הפנימי שלה לכלילה של להט"ב+
סרט ההמשך לסרט שזכה בפרסים The Words Matter נותן קרדיט לעובדים אמיצים שהתלכדו נגד חוסר סובלנות כדי לקבל הטבות שוות לעובדים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI