דף הבית קניות וצרכנות אופנה סלון פאות קאסטם בירושלים
סלון פאות קאסטם בירושלים
עידן שלומן 08/04/19 |  צפיות: 2062

פאות הולכות וכובשות נתח שוק גדל מיום ליום, וכבר מזמן מדובר בתופעה בה נשים רבות נוהגות להחליף פאות אחת לכמה ימים או שבועות, ובדרך זו משנות בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהן.

הסיבה לשימוש המתרחב בפאות היא הנוחות והאיכות של הפאות המודרניות. הנוחות היא בכך שלא חייבים לעשות פן ולשרוף את השיער עוד ועוד, וגם לא חייבים להסתפר כל פעם מחדש בסגנונות שונים ולחכות לצמיחה של השיער עד לשינוי הבא. כל זאת מבלי לדבר בכלל על הקושי בשינוי גוון השיער בין ביקור אחד במספרה לביקור הבא. פאות חוסכות כל זאת.

ניתן להזמין כיום פאות קאסטם כלומר פאות שמעוצבות בדיוק להעדפות של הלקוחה בהתאמה מושלמת. פאות קאסטם מגיעות בגוון (בלונד, שחור, שטני, אדמדם וכן הלאה), בסגנון השיער (חלק, מתולתל, מקורזל וכן הלאה) ובאורך (פאות קצרות, ארוכות, עד הכתף וכן הלאה) שמועדף על הלקוחה.

הפאות הללו עוברות קיצוץ, עיצוב ואפילו פן כדי להגיע לתוצאה הרצויה עבור הלקוחה וכאשר מבצעים זאת נכון ובמקצועיות הכל יחדיו מביא את התוצאה הסופית למושלמת מבחינתה, ומאפשר לה לשנות במהירות את הלוק שלה מבלי לגעת או לפגוע בשערה אחת משערות ראשה.

עד כאן הנוחות, אך נוסיף לה כמובן גם את האיכות. האיכות של פאות קאסטם גבוהה היום מאי פעם ומבוססת במקומות שמכבדים את עצמם על פאות טבעיות שעשויות משיער אמיתי שמקורו בעיקר במזרח הרחוק ובדרום אמריקה.

השיער האמיתי נאסף ומעובד (ללא תהליכים כימיים) וממנו יוצרים את הפאה המעוצבת אותה מתאימים לאחר מכן לפי דרישותיה של הלקוחה.

מי שנחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום של פאות קאסטם והיא אף מנהלת בית ספר לפאנות בירושלים היא בשמת ברייטמן בעלת סלון לפאות בשמת שלאחרונה יצא מגבולות ירושלים מקום מושבה, בה היא ידועה כאחד המקומות המבוקשים לרכישת פאות וכיום היא מעבירה שרותי לימודי פאנות לתלמידות מכל הארץ אשר לאחר מכן מתמחות בהתאמת פאות קאסטם בסלונים של מעצבי השיער המובילים בישראל.

בבית הספר לפאנות של בשמת לומדים הכל מהיסודות, מהי פאה, כיצד מטפלים בה, איך מתאימים פאות לכל לקוחה, איך לקצוץ, לעצב ולעשות פן לפאה ולהגיע בסוף למראה שהלקוחה תאהב וחלמה עליו מלכתחילה. עבור כל מי שמעוניינת להשתלב בעולם היופי והשיער זהו בית ספר שחובה לבקר בו ולרכוש מקצוע שרק הולך והופך מבוקש משנה לשנה ככל שהשימוש בפאות הולך ומתרחב בכל הארץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידן שלומן

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת עידן שלומן
 
איזה פיצוי אפשר לקבל מחברת התעופה בעת איחור או ביטול בטיסה?
29/04/19 | נזיקין
חוק שירותי תעופה נועד להפחית את כמות האיחורים בטיסות מכל סוג שהוא במטרה להטיב עם הצרכן הישראלי, בין אם הוא טס מישראל לחו"ל, בתוך ישראל או מחו"ל לישראל. בכל המקרים הללו מטפל החוק שמחייב את חברות התעופה בפיצויים שונים על מקרים שכאלו וקובע להם רף סטנדרט שיש לעמוד בו כדי שלא ישלמו על כך מכיסן.

התנהלות נכונה במצב של מחלת מקצוע
22/04/19 | נזיקין
הביטוח הלאומי חשוף לתביעות רבות מדי יום, בעיקר תביעות של עובדים שונים על תאונות עבודה וזכויות שונות שיש להם, ואחד התחומים שהופכים ליותר נפוצים בתביעות ביטוח לאומי הוא תביעות של מחלת מקצוע.

סלון פאות קאסטם בירושלים
08/04/19 | אופנה
פאות הולכות וכובשות נתח שוק גדל מיום ליום, וכבר מזמן מדובר בתופעה בה נשים רבות נוהגות להחליף פאות אחת לכמה ימים או שבועות, ובדרך זו משנות בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהן.

כיצד עורך דין לשון הרע יכול לעזור לך?
18/02/19 | נזיקין
חוק לשון הרע מאפשר לכל מי שנפגעו מתמונה, טקסט או אמירה כלשהי שפורסמה ברבים ופגעה בשמם, לתבוע פיצוי גם ללא הוכחת נזק בשל כך.

חוק טיבי לפיצוי במקרים של איחורים וביטולים בטיסה
18/02/19 | נזיקין
ניתן לומר די בוודאות שאחמד טיבי איננו מחברי הכנסת הפופולאריים בישראל אבל ניתן לומר גם באופן ודאי שמרבית הישראלים מברכים בעת האחרונה על חוק טיבי שחוקק בעניין ביטולי או איחור של טיסה.

איך עורך דין מנהלי יכול להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט?
21/01/19 | חוק ומנהל
האם אתם מרגישים שנפגעתם, קופחתם או נדרשתם לתשלום שאינו הוגן על ידי רשות ציבורית כלשהי (משרד ממשלתי, עירייה, מוסד ציבורי...) ואתם לא יודעים כיצד להתמודד מולם?

ייפוי כוח מתמשך על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
19/01/19 | חוזים
כולנו מתבגרים עם השנים ומגיעים לגיל מתקדם בו יש סיכוי הולך וגובר למחלות קשות יותר מאשר בעבר, וחובה עלינו לחשוב על מצב בו נהיה (חס ושלום) במצב קוגניטיבי ירוד או בעלי מוגבלות נפשית / גופנית לטפל בעניינינו בצורה עצמאית. במידה וכך יהיו פני הדברים – מי תרצו שיטפל בכם וידאג לכם?

איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
24/12/18 | נזיקין
אתם צעירים ונמרצים ודואגים לעתיד. לכן אתם משלמים מדי חודש לאורך עשרות שנים עבור ביטוח סיעודי לחברת הביטוח שלכם באופן פרטי או לקופות החולים. ואז מגיע הרגע הקשה בו אתם הופכים סיעודיים, בין אם עכב הגיל שלכם (זקנה) או עכב אירוע שעברתם (תאונה, מחלה וכו').

חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
22/12/18 | אדריכלות
יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

איזה פיצוי ניתן לקבל מחברת התעופה?
22/12/18 | כללי
ענף התעופה בישראל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ואין מדובר רק על עשרות חברות תעופה חדשות שהוסיפו קווי תעופה רבים מישראל לעולם בכלל ולאירופה בפרט. מדובר גם על חוק שירותי תעופה שגרם לשינוי משמעותי ביחס שבין חברות התעופה לנוסעים וחיזק את הכוח של כל נוסע מול חברות התעופה הגדולות במקרה של שירות לקוי מצדן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI