דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
חיים נוי 17/06/19 |  צפיות: 982
S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה

ברן, שווייץ, 14 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

אירוע הבלוקצ'יין של אסיה שמאוד מצפים לו פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה ייערך ב-22-23 ביוני 2019 ב-Marina Bay Sands בסינגפור. הכנס יכנס יותר מ-4,000 אנשי אליטות מהמימשל, איגודים, גופי רגולציה, מוסדות השקעה, קבוצות מפרויקטי בלוקצ'יין, טכנולוגיות פיננסיות והמדיה כדי לדון במגמות וחידושים בענף, ובמשותף להעניק הכרה לחלוצי הענף ותרומות לקידום הענף והשגת פיתוח טוב ומהיר!

את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה תארח במשותף S BLOCK. כפלטפורמה לניהול נכסים דיגיטליים שצומחת במהירות, S BLOCK פותחה עבור קהילת הבלוקצ'יין. המטרה של הפלטפורמה הצומחת במהירות הזאת היא לשרת את הסביבה הפיננסית הדיגיטלית והיעד הוא להיות מסחרית עד סוף 2019. הסיסמה של S BLOCK היא "שחררו את הנכס הדיגיטלי שלכם". הפלטפורמה גם מספקת למשקיעים גישה למטבעות קריפטו מרכזיים כמו ביטקוין (BTC) ואתריום (ETH) וגם מטבעות קריפטו נישתיים, כדי להפוך את הגישה לשווקים ליותר שוויונית למשקיעים. עם תרבות תאגידית מצוינת וניסיון טכני מוביל, S BLOCK ערוכה להפוך למובילת השוק בענף הבלוקצ'יין.

פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור יאסוף מוסדות מובילים כמו EY, PwC, R3, לנובו, וואווי, Dubai Blockchain Centre ועוד, כדי שישתפו את הציבור הרחב בדעות ובפרויקטים שלהם. נושאים שבמרכז העניין הציבורי כמו רגטק, ציות וטכנולוגיות מתפתחות יידונו בפירוט. הדוברים המפורסמים שלנו ישתפו תובנות בלעדיות על מדיניות רב לאומית והיתרונות של בלוקצ'יין, ישתפו את המגמות האחרונות ויחזו את העתיד של הבלוקצ'יין. WBF Singapore מכנס את כל העוסקים בבלוקצ'יין והמעריצים שלו להשתתף באירוע. אנחנו מצפים לאסוף את המוחות הטובים ביותר באסיה כדי לנתח את הבלוקצ'יין באמצעות רעיונות חדשניים, טכנולוגיות מתקדמות וניתוח מדויק.

הרבה ידוענים ומומחים מהענף יתאספו כדי לדון במגמות האחרונות בענף, להציג פרויקטים חדשניים, לחקור את הסיכויים של הענף ולהשלים הפצה גלובלית על המפה הכללית של עולם הקריפטו. המשתתפים מאוד יצפו להופעה של S BLOCK בפורום. כשטכנולוגיית הבלוקצ'יין זוכה בהדרגה להכרה מהמיינסטרים ועם הכיוונון ארוך הטווח ברמה הנמוכה של שוק מטבעות הקריפטו, S BLOCK תמשיך לנצל את החוזקות שלה כדי לאפשר את הענף מבפנים ומבחוץ. S BLOCK תמשיך לעבוד קשה עם הצוות המייסד המעולה, התרבות התאגידית המצוינת והניסיון הטכני המוביל.

אנשי קשר

SBLOCK FOUNDATION PTE. LTD
Jennifer Bialek
contacts@sblock.com
www.sblock.com

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190614005232/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים

ארגון ביטוח הבריאות של קפריסין מציין שנה של התקדמות
ארגון ביטוח הבריאות (HIO) וההסתדרות הרפואית האמריקנית (AMA) ציינו את יום השנה הראשון לאימוץ של Current Procedural Terminology (CPT®) וההתקדמות הרבה בטיפול הרפואי שסט הקודים הרפואיים איפשר בשנה האחרונה.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק חשוב בגמביה
אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לשוק של גמביה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Fajara Chambers, חברת עורכי דין מפג'רה, בהמשיכה את ההתרחבות המהירה שלה באפריקה שמשמשת כחלק בלתי נפרד מהנוכחות הגלובלית של הארגון.

הזוכים בפרס Stevie® הגדול הוכרזו בפרסי Stevie של המזרח התיכון 2020
פרסי Stevie הודיעו היום על הזוכים בפרס Stevie הגדול בפרסי Stevie השנתיים הראשונים של המזרח התיכון. הזוכים יזכו לכבוד בטקס הענקת פרסים וירטואלי ב-25 באוגוסט. ההרשמה לטקס הענקת הפרסים הווירטואלי מתקיימת עכשיו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI