דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
חיים נוי 17/06/19 |  צפיות: 159
מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות

המעבדה מודיעה על מרחב פיזי בעיר ניו יורק עם יכולת G5, שותפויות עם WarnerMedia Ad Sales וזנדר של AT&T וגם מינוי של חברת תכנון

ניו יורק, 17 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה הודיעה היום כמה הודעות חשובות, שמעמיקות את המחויבות שלה לטכנולוגיות שבחזית הקידמה ופיתוח של מוצרים, שירותים וחוויות חדשים שפונים לצרכנים. ההודעות האלה כוללות את המקום של המרחב הפיזי שלה בעיר ניו יורק שיופעל על ידי רשת ה-G5 של AT&T, ויהיה אחד ממרכזי חווית ה-G5 הקבועים הראשונים של AT&T. המעבדה גם מסרה פרטים נוספים על השותפות שלה עם WarnerMedia Ad Sales ועם זנדר, חברת הפרסום והניתוחים המתקדמים של AT&T. המעבדה הודיעה גם על המינוי של חברת אדריכלות למתכננת הראשית של המרחב הפיזי.

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תהיה מבנה חדש של 20,000 רגל רבוע שנמצא בשכונת צ'לסי במנהטן, שיכלול אזור אופף להצגת חוויות מוכנות לצרכן שגלויות לציבור, שטחי אירועים גמישים בפנים ובחוץ, סביבות מו"פ ייעודיות וחלל עבודה מודרני פתוח ושיתופי.

"המעבדה היא יותר מחממת טכנולוגיות, היא גם בית חרושת לחלומות כדי שניצור בו את הפליאה שהמעריצים למדו לאהוב אצל וורנרמדיה ולצפות ממנה", אמר ג'סי רדינס, מנהל כללית, מעבדת החדשנות של וורנרמדיה. "כאן נפעיל את היכולות הטובות ביותר של וורנרמדיה לספר סיפורים יחד עם טכנולוגיה בחזית הקידמה של AT&T והשותפים שלנו כדי לספק חוויות שידברו עליהן כל החיים".

המעבדה, שמיועדת לפתות את הדלתות שלה לשותפים אסטרטגיים וצוותים מיחידות עסקיות אחרות של וורנרמדיה בתחילת 2020, תפיח חיים בחוויות G5 באמצעות יוזמות חקר ופיתוח, ותאפשר סביבת עבודה משותפת וירטואלית בזמן אמת במוצרים של וורנרמדיה ו-AT&T. החדשות של היום מבוססות על המחויבות של AT&T להציע G5 בנכסים של וורנרמדיה. ממעבדת החדשנות בניו יורק עד האחים וורנר בלוס אנג'לס בזמן ל-AT&T SHAPE, ל-The Lounge by AT&T בסיאטל והאולפנים של וורנרמדיה באטלנטה, ל-G5 יש את הכוח לשנות את האופן שבו התוכן של וורנרמדיה נוצר ונצרך.

"על ידי העבודה בכל AT&T, אנחנו יכולים לשלב את ההתפתחויות האחרונות בטכנולוגיות G5 עם חוויות תוכן אופפות ויכולות פרסום בחזית הקידמה", אמר דייוויד כריסטופר, מנהל AT&T Mobility and Entertainment. "מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תהיה מקום שבו מפתחים, יוצרים ומבקרים יקבלו השראה לדחוף את גבולות הבידור, כשהכל מופעל על ידי החברה שהציגה לארה"ב לראשונה את הכוח של סלולר G5".

המחויבות של וורנרמדיה ליכולת של המעבדה לחולל מהפכה בחוויה הכוללת של המעריצים כוללת גם פרסום. דן ריס, מנהל הפרסום המתקדם והתוכן הממותג, WarnerMedia Ad Sales, אמר: "לספר סיפורים זה הדנ"א של החברה שלנו וחלק מהחוויה הזאת הוא איך נהנים מהתוכן, כולל פרסום. המעבדה היא חלק קריטי מהניסוי והלמידה שלנו על החוויות החדשות בפרסום שנשיק לשוק".

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תקבל תמיכה גם מתובנות צרכנים וטכנולוגיה מזנדר, חברת הפרסום והניתוחים המתקדמים של AT&T, כשהיא ממשיכה לבדוק ולפתח יכולות פרסום חדשות שהופכות את המסרים של מותגים ליותר רלבנטיים ומרתקים לצרכנים. השילוב העוצמתי הזה יפיק חוויות צרכנים חדשניות ויקדם רוח יזמית בכל תיק המותגים של וורנרמדיה.

"בכל יום, זנדר מחפשת דרכים חדשניות חדשות לעזור למשווקים וליצור חוויית צפייה טובה יותר לצרכנים", אמר קירק מקדונלד, מנהל השיווק, זנדר. "כשאנו עובדים עם העמיתים שלנו ב-AT&T Communications ו-וורנרמדיה, אנחנו בעמדה ייחודית לפתח חידושי פרסום חדשים שמערבים את הצרכנים ומספקים משוב משולב למשווקים ומותגים. מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תאיץ את האימוץ של פורמטים חדשים בפרסום ותספק סביבה להצגת העבודה המשותפת שלנו".

הפיתוחים החדשים בפרסום גם מאפשרים למשווקים ללמוד איך המסרים שלהם מהדהדים אצל הצופים, כשהמעבדה חושפת איזון חדש בקשר פרסום, טכנולוגיה ותוכן. החידושים יכללו יישומי MR/VR, שימושי G5 שמחזקים יכולת פרסום חדשות וחוויות UI/UX טובות יותר כדי שהפרסום ישפיע.

חברת התכנון האדריכלי Design Republic קיבלה את פרויקט השירותים למרחב הפיזי של המעבדה בניו יורק, והעבודה תתחיל בקיץ הזה. Design Republic היא חברת תכנון אדריכלי זוכה בפרסים שמתמחה במקומות עבודה תאגידיים, קמעונאות ותכנון טכנולוגיות מדיה, ונבחרה בגלל ההתאמה התרבותית שלה עם וורנרמדיה וגישה ורעיונות תכנון חדשניים, כפי שמעידה העבודה לאחרונה עם לקוחות כמו נסדא"ק, Bvlgari ו-Bleacher Report של וורנרמדיה עצמה.

"Design Republic שמחה לעבוד שוב עם וורנרמדיה בהזדמנות הזאת", אמרה אינגה קרוליין, LEED AP, מייסדת שותפה ומנהלת, Design Republic. "אנחנו נרגשים להתחיל את המסע הזה כשאנו מפתחים את הסיפור מאחורי מעבדת החדשנות ועוזרים להפיח חיים והתרגשות בחוויה הבאמת אופפת הזאת".

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.warnermediagroup.com

אודות וורנרמדיה

וורנרמדיה WarnerMedia  היא חברת מדיה ובידור מובילה שיוצרת ומפיצה תוכן פרימיום ופופולרי ממערך מגוון של מספרי סיפורים ועיתונאים מוכשרים לקהלים גלובליים באמצעות המותגים הצרכניים שלה, כולל: HBO, Warner Bros., TNT, TBS, CNN, DC Entertainment, New Line, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, truTV ואחרים.

וורנרמדיה היא חלק מ-AT&T Inc. (NYSE:T).

אנשי קשר

Ashok Sinha
Ashok.Sinha@turner.com
212-275-5447

Lisa Marzullo
Lisa.marzullo@turner.com
212-275-6190

 

וידאו

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190617000000/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019

Great Bay Bio מוסיפה שני מובילים בענף לוועדה המייעצת
Great Bay Bio, חברת ביוטק של בינה מלאכותית מובילה שעוסקת בפיתוח CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) מוכוון נתונים של תרופות ביולוגיות חדשניות, שמחה להודיע על הקמת המועצה המייעצת התלת מימדית שלה

Mary Kay חושפת מחקר על תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים במפגש של האיגוד הסיני לרפואה אינטגרטיבית
המנהלת הבכירה לעניינים רפואיים של Mary Kay סין, ד"ר ג'ני ג'יאנג, שיתפה תוצאות מחקר של אסטרטגיות לשיפור תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים. הממצאים האלה עשויים לספק תובנות חשובות להבנת עור רגיש. בין המשתתפים היו הדרמטולוגיים המובילים של המדינה ומנהלים נכבדים מחברות קוסמטיקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI