דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
חיים נוי 17/06/19 |  צפיות: 365
מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות

המעבדה מודיעה על מרחב פיזי בעיר ניו יורק עם יכולת G5, שותפויות עם WarnerMedia Ad Sales וזנדר של AT&T וגם מינוי של חברת תכנון

ניו יורק, 17 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה הודיעה היום כמה הודעות חשובות, שמעמיקות את המחויבות שלה לטכנולוגיות שבחזית הקידמה ופיתוח של מוצרים, שירותים וחוויות חדשים שפונים לצרכנים. ההודעות האלה כוללות את המקום של המרחב הפיזי שלה בעיר ניו יורק שיופעל על ידי רשת ה-G5 של AT&T, ויהיה אחד ממרכזי חווית ה-G5 הקבועים הראשונים של AT&T. המעבדה גם מסרה פרטים נוספים על השותפות שלה עם WarnerMedia Ad Sales ועם זנדר, חברת הפרסום והניתוחים המתקדמים של AT&T. המעבדה הודיעה גם על המינוי של חברת אדריכלות למתכננת הראשית של המרחב הפיזי.

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תהיה מבנה חדש של 20,000 רגל רבוע שנמצא בשכונת צ'לסי במנהטן, שיכלול אזור אופף להצגת חוויות מוכנות לצרכן שגלויות לציבור, שטחי אירועים גמישים בפנים ובחוץ, סביבות מו"פ ייעודיות וחלל עבודה מודרני פתוח ושיתופי.

"המעבדה היא יותר מחממת טכנולוגיות, היא גם בית חרושת לחלומות כדי שניצור בו את הפליאה שהמעריצים למדו לאהוב אצל וורנרמדיה ולצפות ממנה", אמר ג'סי רדינס, מנהל כללית, מעבדת החדשנות של וורנרמדיה. "כאן נפעיל את היכולות הטובות ביותר של וורנרמדיה לספר סיפורים יחד עם טכנולוגיה בחזית הקידמה של AT&T והשותפים שלנו כדי לספק חוויות שידברו עליהן כל החיים".

המעבדה, שמיועדת לפתות את הדלתות שלה לשותפים אסטרטגיים וצוותים מיחידות עסקיות אחרות של וורנרמדיה בתחילת 2020, תפיח חיים בחוויות G5 באמצעות יוזמות חקר ופיתוח, ותאפשר סביבת עבודה משותפת וירטואלית בזמן אמת במוצרים של וורנרמדיה ו-AT&T. החדשות של היום מבוססות על המחויבות של AT&T להציע G5 בנכסים של וורנרמדיה. ממעבדת החדשנות בניו יורק עד האחים וורנר בלוס אנג'לס בזמן ל-AT&T SHAPE, ל-The Lounge by AT&T בסיאטל והאולפנים של וורנרמדיה באטלנטה, ל-G5 יש את הכוח לשנות את האופן שבו התוכן של וורנרמדיה נוצר ונצרך.

"על ידי העבודה בכל AT&T, אנחנו יכולים לשלב את ההתפתחויות האחרונות בטכנולוגיות G5 עם חוויות תוכן אופפות ויכולות פרסום בחזית הקידמה", אמר דייוויד כריסטופר, מנהל AT&T Mobility and Entertainment. "מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תהיה מקום שבו מפתחים, יוצרים ומבקרים יקבלו השראה לדחוף את גבולות הבידור, כשהכל מופעל על ידי החברה שהציגה לארה"ב לראשונה את הכוח של סלולר G5".

המחויבות של וורנרמדיה ליכולת של המעבדה לחולל מהפכה בחוויה הכוללת של המעריצים כוללת גם פרסום. דן ריס, מנהל הפרסום המתקדם והתוכן הממותג, WarnerMedia Ad Sales, אמר: "לספר סיפורים זה הדנ"א של החברה שלנו וחלק מהחוויה הזאת הוא איך נהנים מהתוכן, כולל פרסום. המעבדה היא חלק קריטי מהניסוי והלמידה שלנו על החוויות החדשות בפרסום שנשיק לשוק".

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תקבל תמיכה גם מתובנות צרכנים וטכנולוגיה מזנדר, חברת הפרסום והניתוחים המתקדמים של AT&T, כשהיא ממשיכה לבדוק ולפתח יכולות פרסום חדשות שהופכות את המסרים של מותגים ליותר רלבנטיים ומרתקים לצרכנים. השילוב העוצמתי הזה יפיק חוויות צרכנים חדשניות ויקדם רוח יזמית בכל תיק המותגים של וורנרמדיה.

"בכל יום, זנדר מחפשת דרכים חדשניות חדשות לעזור למשווקים וליצור חוויית צפייה טובה יותר לצרכנים", אמר קירק מקדונלד, מנהל השיווק, זנדר. "כשאנו עובדים עם העמיתים שלנו ב-AT&T Communications ו-וורנרמדיה, אנחנו בעמדה ייחודית לפתח חידושי פרסום חדשים שמערבים את הצרכנים ומספקים משוב משולב למשווקים ומותגים. מעבדת החדשנות של וורנרמדיה תאיץ את האימוץ של פורמטים חדשים בפרסום ותספק סביבה להצגת העבודה המשותפת שלנו".

הפיתוחים החדשים בפרסום גם מאפשרים למשווקים ללמוד איך המסרים שלהם מהדהדים אצל הצופים, כשהמעבדה חושפת איזון חדש בקשר פרסום, טכנולוגיה ותוכן. החידושים יכללו יישומי MR/VR, שימושי G5 שמחזקים יכולת פרסום חדשות וחוויות UI/UX טובות יותר כדי שהפרסום ישפיע.

חברת התכנון האדריכלי Design Republic קיבלה את פרויקט השירותים למרחב הפיזי של המעבדה בניו יורק, והעבודה תתחיל בקיץ הזה. Design Republic היא חברת תכנון אדריכלי זוכה בפרסים שמתמחה במקומות עבודה תאגידיים, קמעונאות ותכנון טכנולוגיות מדיה, ונבחרה בגלל ההתאמה התרבותית שלה עם וורנרמדיה וגישה ורעיונות תכנון חדשניים, כפי שמעידה העבודה לאחרונה עם לקוחות כמו נסדא"ק, Bvlgari ו-Bleacher Report של וורנרמדיה עצמה.

"Design Republic שמחה לעבוד שוב עם וורנרמדיה בהזדמנות הזאת", אמרה אינגה קרוליין, LEED AP, מייסדת שותפה ומנהלת, Design Republic. "אנחנו נרגשים להתחיל את המסע הזה כשאנו מפתחים את הסיפור מאחורי מעבדת החדשנות ועוזרים להפיח חיים והתרגשות בחוויה הבאמת אופפת הזאת".

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.warnermediagroup.com

אודות וורנרמדיה

וורנרמדיה WarnerMedia  היא חברת מדיה ובידור מובילה שיוצרת ומפיצה תוכן פרימיום ופופולרי ממערך מגוון של מספרי סיפורים ועיתונאים מוכשרים לקהלים גלובליים באמצעות המותגים הצרכניים שלה, כולל: HBO, Warner Bros., TNT, TBS, CNN, DC Entertainment, New Line, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, truTV ואחרים.

וורנרמדיה היא חלק מ-AT&T Inc. (NYSE:T).

אנשי קשר

Ashok Sinha
Ashok.Sinha@turner.com
212-275-5447

Lisa Marzullo
Lisa.marzullo@turner.com
212-275-6190

 

וידאו

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190617000000/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
וויפרו מקבלת הכרה כמובילה בחברות ייעוץ בבינה מלאכותית על ידי חברת מחקר בלתי תלויה
החברה העריכה את החברות המשתתפות על ידי מחקר, ניתוח ומתן ציונים ב-23 קריטריונים שונים בשלוש קטגוריות עיקריות - היצע נוכחי, אסטרטגיה ונוכחות בשוק.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת בארבעה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר החדשים מייצגים אזורים ג"ג מגוונים, ומביאים נקודת מבט חשובה שתומכת במשימה של GMAC

MoEngage Inc. מקבלת מעמד של כשירות חוויה קמעונאית של Amazon Web Services
MoEngage Inc, פלטפורמה חכמה למעורבות לקוחות, הודיעה היום שקיבלה כשירות קמעונאות של Amazon Web Services (AWS).

זיהאד וולס חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל הקריאטיבי
True Religion Apparel, Inc. הודיעה היום שזיהאד וולס, מונה למנהל הקריאטיבי החדש שלה, בתוקף מיידי. מר וולס היה בעבר סגן הנשיא לעיצוב של True Religion Apparel מ-2006 עד 2017 ותפקידו האחרון היה סגן נשיא לעיצוב וקריאטיב ב-AG Jeans

OKEx תשיק מסחר באופציות
בורסת הקריפטו הראשונה שתציע מסחר ב-C2C, ספוט, חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות באותו מקום

Hawk Security Limited התחילה למכור כונן SSD חיצוני מוגן על ידי חומרה עם הצפנה בדרגה צבאית AES 256 XTS
הכונן נקרא Hawk S-Drive. ההתקן הקומפקטי מגיע עם USB 3.1 Gen 1 מודרני, מארז אלומיניום (84 * 40 * 10 mm) עם משקל של 42 גרם בלבד, וזיכרון פנימי (מ-128 GB עד 2 TB).

תרו מודיעה על ההתפטרות של מנהל הכספים הראשי
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE: TARO) הודיעה היום שקיבלה את ההתפטרות של מנהל הכספים הראשי, מריאנו בלגואר, בתוקף מ-3 בינואר 2020. מר בלגואר עוזב כדי לקבל משרה של מנהל הכספים בחברה אחרת.

קיירקליקס מודיעה על השלמת אישור ביקורת SOC 2 סוג 1
CareClix, Inc., חברת בת בבעלות מלאה של Solei Systems, Inc. (OTC PINK:SOLI) שמחה להודיעה, שבתוקף מה-4 לנובמבר 2019, היא קיבלה את דוח SOC 2 (אמצעי בקרה של ארגוני שירות 2) של לשכת רואי חשבון בארצות הברית (AICPA).

PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו
נכסי ייצור חשמל ניידים גם יהוו ביטחון לרשת החשמל וישלימו אנרגיה מתחדשת

VF Corporation מודיעה על מטרות מבוססות על מדע חדשות כדי להאיץ תוכניות של אחריות חברתית וסביבתית
היעדים החדשים הם חלק מהדוח "נועד לשינוי קיימות ואחריות" האחרון
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI