דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים השם אנדרסן גדל בפולין
השם אנדרסן גדל בפולין
חיים נוי 19/06/19 |  צפיות: 220
השם אנדרסן גדל בפולין

KSP Legal and Tax Advice תאמץ את השם Andersen Tax & Legal

סן פרנסיסקו, 18 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

רק כמה חודשים אחרי שהצטרפה לאנדרסן גלובל כחברת שיתוף פעולה, KSP Legal and Tax Advice (KSP T.Srokosz i Wspólnicy Sp.k.) אימצה את השם Andersen Tax & Legal והצטרפה לצוות של Andersen Tax & Legal בפולין. לשם אנדרסן יש עכשיו כיסוי רחב בפולין עם משרדים של Andersen Tax & Legal גם בוורשה וגם בקטוביץ. מרצין מטיקה יהיה השותף המנהל של Andersen Tax & Legal בוורשה, ואילו את הצוות בקטוביץ' תמשיך לנהל השותפה מנהלת המשרד מגדלנה פטריאס.

"אנחנו נרגשים לאמץ את השם אנדרסן ולהיות חלק מארגון גלובלי שבו אנו יכולים לספק שירותים הטובים מסוגם באופן חלק ברחבי העולם", אמרה מגדלנה. "מוקדם מאוד בקשר שלנו היה ברור שהקבוצה שלנו מאוד מתואמת עם הערכים של אנדרסן והמשימה לספק את הטוב ביותר בשירותי מס ושירותים ומשפטיים, כפי שאנחנו עושים בקטוביץ ב-16 השנים האחרונות".

בקבוצה בקטוביץ יש יותר מ-30 יועצים משפטיים ויועצי מס שמספקים שירותים משפטיים ושירותי מס, כולל דיני מסחר ועבודה, הגנה על הסביבה, שינוי מבני, ליטיגציה ובוררות, מע"מ, מיסי רכוש, בלו וייעוץ במס חברות. יחד עם הצוות הקיים בוורשה, יש ל-Andersen Tax & Legal בפולין עכשיו יותר מ-60 אנשי מקצוע והיא מספקת תחום מלא של שירותים משפטיים ושירותי מס.

"כבר עכשיו יש לנו סינרגיה מצוינת עם העמיתים שלנו בקטוביץ. הקשר הזה רק ימשיך להתפתח, ויאפשר לנו להרחיב את רוחב השירותים שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו", אמר מרצין מטיקה.

"באופן ברור לעמיתים החדשים שלנו יש את האופי והיושרה כדי לשמור על המסורת והמוניטין של ערכי אנדרסן", הוסיף מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "אנחנו מצפים להזדמנויות שהצוות המורחב שלנו בפולין יביא לדרום פולין ומרכז אירופה בשביל אנדרסן גלובל".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-144 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190618005042/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019

Great Bay Bio מוסיפה שני מובילים בענף לוועדה המייעצת
Great Bay Bio, חברת ביוטק של בינה מלאכותית מובילה שעוסקת בפיתוח CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) מוכוון נתונים של תרופות ביולוגיות חדשניות, שמחה להודיע על הקמת המועצה המייעצת התלת מימדית שלה

Mary Kay חושפת מחקר על תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים במפגש של האיגוד הסיני לרפואה אינטגרטיבית
המנהלת הבכירה לעניינים רפואיים של Mary Kay סין, ד"ר ג'ני ג'יאנג, שיתפה תוצאות מחקר של אסטרטגיות לשיפור תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים. הממצאים האלה עשויים לספק תובנות חשובות להבנת עור רגיש. בין המשתתפים היו הדרמטולוגיים המובילים של המדינה ומנהלים נכבדים מחברות קוסמטיקה.

המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של Disciplined Agile
מרחיב את ההיצע עבור מנהלי וצוותי פרויקטים לבחור את "אופן העבודה" שלהם

תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2019
המכירות נטו של 161.3 מיליון דולר גדלו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.3%, למרות קיטון חד ספרתי בכמויות בעיקר בגלל תמהיל הקטגוריות. הרווח הגולמי של 101.7 מיליון דולר גדל ב-1.6 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 63.1% לעומת 64.7%.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI