דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר עושים כושר בצורה בטוחה
עושים כושר בצורה בטוחה
יחיאל לוי 31/07/19 |  צפיות: 2530

הטרנד של מכוני כושר הוא עדיים בעיצומו, כאשר הכמות של המכונים לא משתנה אלא יותר מה שהם מספקים עבור המתאמנים שמגיעים לשם בכל יום. נכון להיום המיקוד הוא כזה שעובר אל קבוצות קטנות מול מאמן כושר שמאמן כל אחד לפי הקצב שלו, וישנם כל מיני סוגים של חוגי כושר שמשתנים אף הם ומציעים אימון שיכול להיות יותר מושך רק בשל החדשנות שבו. מעבר להכל, חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו.


היתרונות של המשטח לחדר כושר

מה כל כך מיוחד בחדר כושר שאר מצריך בחירה של משטחי גומי ייעודיים לחלל הזה? קודם כל בחדר כושר מבצעים אימונים שהם במקרים רבים כוללים כמות רבה של אנשים הולכים ושבים מ/ואל המקום. דבר זה אומר כי המשטח צריך להיות עמיד בפני שחיקה.

הדבר השני שמביא את הבחירה של משטח גומי לחדר הכושר היא העובדה כי האימונים לא פעם מבוצעים על ידי מכשירי כושר רבים מכל מיני סוגים. דבר זה אומר כי המשטח עצמו צריך להיות יציב ומונע תזוזה של המכשיר. משטח גומי הוא כזה ששומר על כל מכשיר בדיוק במקום, ומהווה את המשטח הכי יעיל לאימוני ספורט על גבי מכשירי אימון פופולאריים שרואים במכון כושר.


מהיכן רוכשים משטחים מן הסוג הזה

משטחי גומי הם כאלה שאותם רוכשים דרך חברות שמבצעות ייבוא של משטחים כאלה באופן ייעודי לחדרי כושר ועוד. יש כמה וכמה חברות כאלה בארץ, ורק צריכים לפעול מול חברה מקצועית שלה יש מוניטין טוב ואת הניסיון על מנת להתאים את המשטח הכי נכון לכל לקוח שפונה במטרה ליצור חלל של אימוני כושר שבו יש את הרצפה הכי בטוחה שתוכל לעמוד בכל הנעשה בחדר אימונים קטן או גדול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI