דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Infinidat מוקמה ברביע המובילים לאחסון עיקרי בשנת 2019
חברת Infinidat מוקמה ברביע המובילים לאחסון עיקרי בשנת 2019
איריס וינשטיין 23/09/19 |  צפיות: 906

Infinidat, הספקית העצמאית המובילה בשוק לפתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי היא נבחרה כמובילה (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסם החדש לאחסון עיקרי (Primary Storage).

גרטנר מציינת כי קטגורית ה"אחסון עיקרי" (Primary Storage) מחליפה שני ריבועי קסם: רבוע הקסם ל- Solid State Arrays וריבוע הקסם למערכי דיסק רב תכליתיים (General-Purpose Disk Arrays). גרטנר העריכה את היצרנים על סמך שלמות החזון שלהן ויכולת ההוצאה לפועל שלהם. בנוסף, גרטנר מעריכה כי השוק הגלובלי למערכי אחסון עיקריים עומד על מ- 16.8 מיליארד דולר.

לאחרונה פרסמה Infinidatאת חזון ה- Elastic Data Fabric שלה לאחסון, שיתוף וייצור ערך מתוך מערכי נתונים מרובים על גבי טכנולוגיות מבוססות מחשוב מקומי בדטה סנטר (On Premise) עם שילוב מחשוב הענן.עוד השיקה החברה את הגרסה החמישית של מוצר הדגל שלה ה- InfiniBox™ (R5) וחצתה את ציון הדרך המשמעותי של קיבולת האחסון הכולל בארגונים, בסך 5 אקסה-בייט.

"אנחנו רואים בהצבתנו ברביע המובילים, פחות כ'משימה שהושגה', אלא כאבן דרך במסלול של גידול נתח השוק שלנו", אמר בריאן קרמודי, מנהל טכנולוגיה ראשי ב- Infinidat. "אנחנו גאים בכך שאנחנו החברה היחידה שטרם הונפקה".

מאז ש- Infinidat הטמיעה את הפתרונות הראשונים שלה בשנת 2013, החברה שמרה על רמת שביעות רצון גבוהה של הלקוחות. החברה שימרה דירוג והערכות חיוביותב- Gartner Peer Insights, תוך שהיא מציגה 114 ביקורות בדירוג 4.9 בממוצע מתוך 5, ונכונות של 100 אחוז להמליץ ​, בהתבסס על 12 חודשי הביקורות האחרונים החל מ- 18 בספטמבר 2019, בתוך שוק מערכי האחסון הרב תכליתיים.

משה ינאי, מנכ"ל Infinidat, אמר: "אנו רואים את המיקום שלנו ברביע המובילים של גרטנר, כאישור לחזון המוצר הייחודי של Infinidat וההצלחה שהשגנו בעזרה ללקוחותינו להשיג יתרון יחסי על מתחריהם. כבר מתחילת דרכנו התמקדנו באספקת פתרונות האחסון הארגוניים עם הביצועים הטובים והאמינים ביותר, בעלות נמוכה מהעלות של פתרונות אחרים. אנו מודים ללקוחותינו ושותפינו על כך שחיזקו את מחויבותנו להעצמת היתרון התחרותי שלהם, באמצעות פתרונות אחסון מעולים טכנולוגית, כמו גם כלכלית".

למידע נוסף הורד עותק של ריבוע הקסמים של גרטנר לשנת 2019 לאחסון ראשוני:

Gartner Magic Quadrant for Primary Storage


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת

חברת Comm-IT נבחרה על ידי סאפיינס אינטרנשיונל לפרויקט תקשורת גלובלי
הפרויקט מספק לסאפיינס יכולות מתקדמות של עבודה מרחוק עם שיחות ועידה מבוססות Webex עבור עשרות סניפי החברה ברחבי העולם, הכוללים אלפי משתמשים

ThetaRay משיקה פתרון ייחודי להאצת חקירות פשע פיננסיות כפתרון ללחצי קורונה
מובילת Big Data Analytics מבוסס AI מחויבת להגנה על בנקים שנפגעים ממשבר הבריאות העולמי

Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
חוברת ל- Fusion להגדרת ולהובלת שוק הבינה הדיגיטלית על מנת לאפשר עולם בטוח יותר

בעקבות משבר הקורונה: חברת Comm-IT העבירה את המוקד הטלפוני של עיריית תל-אביב למתכונת בית
בעקבות משבר הקורונה, חברת Comm-IT העבירה את מוקדי השירות הטלפוני של עיריית תל אביב לעבודה מרחוק במתכונת בית. עיריית תל אביב מפעילה יותר מ- 10 מוקדי שירות שונים, הכוללים למעלה מ- 100 מוקדנים לטובת כ- 444 אלף תושבי העיר. הפרויקט התבצע תוך ימים ספורים על ידי צוות המומחים של Comm-IT ללא פגיעה במהלך השוטף של השירות וניהול המוקדים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI