דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Infinidat מוקמה ברביע המובילים לאחסון עיקרי בשנת 2019
חברת Infinidat מוקמה ברביע המובילים לאחסון עיקרי בשנת 2019
איריס וינשטיין 23/09/19 |  צפיות: 425

Infinidat, הספקית העצמאית המובילה בשוק לפתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי היא נבחרה כמובילה (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסם החדש לאחסון עיקרי (Primary Storage).

גרטנר מציינת כי קטגורית ה"אחסון עיקרי" (Primary Storage) מחליפה שני ריבועי קסם: רבוע הקסם ל- Solid State Arrays וריבוע הקסם למערכי דיסק רב תכליתיים (General-Purpose Disk Arrays). גרטנר העריכה את היצרנים על סמך שלמות החזון שלהן ויכולת ההוצאה לפועל שלהם. בנוסף, גרטנר מעריכה כי השוק הגלובלי למערכי אחסון עיקריים עומד על מ- 16.8 מיליארד דולר.

לאחרונה פרסמה Infinidatאת חזון ה- Elastic Data Fabric שלה לאחסון, שיתוף וייצור ערך מתוך מערכי נתונים מרובים על גבי טכנולוגיות מבוססות מחשוב מקומי בדטה סנטר (On Premise) עם שילוב מחשוב הענן.עוד השיקה החברה את הגרסה החמישית של מוצר הדגל שלה ה- InfiniBox™ (R5) וחצתה את ציון הדרך המשמעותי של קיבולת האחסון הכולל בארגונים, בסך 5 אקסה-בייט.

"אנחנו רואים בהצבתנו ברביע המובילים, פחות כ'משימה שהושגה', אלא כאבן דרך במסלול של גידול נתח השוק שלנו", אמר בריאן קרמודי, מנהל טכנולוגיה ראשי ב- Infinidat. "אנחנו גאים בכך שאנחנו החברה היחידה שטרם הונפקה".

מאז ש- Infinidat הטמיעה את הפתרונות הראשונים שלה בשנת 2013, החברה שמרה על רמת שביעות רצון גבוהה של הלקוחות. החברה שימרה דירוג והערכות חיוביותב- Gartner Peer Insights, תוך שהיא מציגה 114 ביקורות בדירוג 4.9 בממוצע מתוך 5, ונכונות של 100 אחוז להמליץ ​, בהתבסס על 12 חודשי הביקורות האחרונים החל מ- 18 בספטמבר 2019, בתוך שוק מערכי האחסון הרב תכליתיים.

משה ינאי, מנכ"ל Infinidat, אמר: "אנו רואים את המיקום שלנו ברביע המובילים של גרטנר, כאישור לחזון המוצר הייחודי של Infinidat וההצלחה שהשגנו בעזרה ללקוחותינו להשיג יתרון יחסי על מתחריהם. כבר מתחילת דרכנו התמקדנו באספקת פתרונות האחסון הארגוניים עם הביצועים הטובים והאמינים ביותר, בעלות נמוכה מהעלות של פתרונות אחרים. אנו מודים ללקוחותינו ושותפינו על כך שחיזקו את מחויבותנו להעצמת היתרון התחרותי שלהם, באמצעות פתרונות אחסון מעולים טכנולוגית, כמו גם כלכלית".

למידע נוסף הורד עותק של ריבוע הקסמים של גרטנר לשנת 2019 לאחסון ראשוני:

Gartner Magic Quadrant for Primary Storage


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat מובילה בפתרונות אחסון בקרב ספקי הענן
היקף המכירות לחברות בתחום הענן בישראל חצה את רף ה-15 מיליון שקלים בחציון הראשון לשנת 2019 - עליה של 40% לעומת החציון המקביל אשתקד

חברת Comm-IT מפתחת פתרון ניהול ענני לתחום בריכות השחייה עבור חברת מיטרוניקס
הפרויקט החל לפני כשנתיים ובימים אלו עולה לאוויר גרסה רביעית של הפתרון כפיילוט. הפרויקט התנהל במודל Flexible R&D הייחודי של Comm-IT, המאפשר גמישות בתמהיל המפתחים ובשעות הפיתוח על פי צרכי הפרויקט.

בלקסטון חוזרת לשוק הסייבר הישראלי עם השקעה בפלטפורמת בדיקת החדירות האוטומטית של Pcysys
חברת Pcysys הודיעה על השלמת סבב גיוס שני בהיקף של 10 מיליון דולרים

חברת F5 מכריזה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם AWS
הסכם שיתוף הפעולה יאפשר לארגונים לקדם חדשנות במהירות רבה יותר בענן

חברת Comm-IT מגייסת למעלה מ- 50 עובדים בעקבות הרחבת פעילותה
חברת Comm-IT, המעסיקה כיום כ-400 עובדים, צפויה להגדיל את מצבת כוח האדם שלה ב- 15% ולמנות כ-460 איש עד סוף 2020, על מנת לספק את הדרישה לשלל שירותיה.

ThetaRay ממנה את מורן גולדויין לסמנכ"ל משאבי אנוש
גולדויין תהיה אחראית על תכנון תהליכי משאבי אנוש, התרבות האירגונית, גיוס כוח האדם, חווית העובד והמועמד, פיתוח עובדים ורווחתם, פיתוח מנהלים ויחסי עובד-מעסיק.

חברת F5 משיקה את תכנית השותפים החדשה Unity+
מוטי בן שושן, מנהל השותפים ב- F5 ישראל, יוון וקפריסין: "התכנית החדשה תייצר מודל כלכלי שלא היה קיים עד היום להגדלת הרווח"

חברת Quickode פיתחה פתרון IoT לבטיחות במקומות עבודה עבור GOARC
בפרויקט, שהיקפו מיליוני שקלים, פותחו כלים ענניים חדשניים מבוססי IoT Platforms לשינוי תרבות הבטיחות בעבודה

חברת F5 Networks ממנה את איתי אמויאל למנהל מכירות המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין
במסגרת תפקידו יהיה אמויאל אחראי על פיתוח עסקי של החברה והקמת מערך שותפים מקומיים ומפיצים של פתרונות F5 בישראל, יוון וקפריסין.

חברת Digital Element ממנה את אילן סגלמן למנהל פיתוח עסקי בישראל
חברת Digital Element, מובילה עולמית במידע מבוסס מיקום גיאוגרפי, ממנה את אילן סגלמן למנהל פיתוח עסקי בישראל. סגלמן יוביל את הפיתוח העסקי בישראל על מנת לספק שירות משופר ללקוחות הקיימים, להגביר את המודעות לפתרונות החברה ושירותיה, ולהרחיב את בסיס הלקוחות ורשת השותפים, במטרה להוסיף ללקוחות החברה ערך לטווח הארוך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI