דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Infinidat מוקמה ברביע המובילים לאחסון עיקרי בשנת 2019
חברת Infinidat מוקמה ברביע המובילים לאחסון עיקרי בשנת 2019
איריס וינשטיין 23/09/19 |  צפיות: 612

Infinidat, הספקית העצמאית המובילה בשוק לפתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי היא נבחרה כמובילה (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסם החדש לאחסון עיקרי (Primary Storage).

גרטנר מציינת כי קטגורית ה"אחסון עיקרי" (Primary Storage) מחליפה שני ריבועי קסם: רבוע הקסם ל- Solid State Arrays וריבוע הקסם למערכי דיסק רב תכליתיים (General-Purpose Disk Arrays). גרטנר העריכה את היצרנים על סמך שלמות החזון שלהן ויכולת ההוצאה לפועל שלהם. בנוסף, גרטנר מעריכה כי השוק הגלובלי למערכי אחסון עיקריים עומד על מ- 16.8 מיליארד דולר.

לאחרונה פרסמה Infinidatאת חזון ה- Elastic Data Fabric שלה לאחסון, שיתוף וייצור ערך מתוך מערכי נתונים מרובים על גבי טכנולוגיות מבוססות מחשוב מקומי בדטה סנטר (On Premise) עם שילוב מחשוב הענן.עוד השיקה החברה את הגרסה החמישית של מוצר הדגל שלה ה- InfiniBox™ (R5) וחצתה את ציון הדרך המשמעותי של קיבולת האחסון הכולל בארגונים, בסך 5 אקסה-בייט.

"אנחנו רואים בהצבתנו ברביע המובילים, פחות כ'משימה שהושגה', אלא כאבן דרך במסלול של גידול נתח השוק שלנו", אמר בריאן קרמודי, מנהל טכנולוגיה ראשי ב- Infinidat. "אנחנו גאים בכך שאנחנו החברה היחידה שטרם הונפקה".

מאז ש- Infinidat הטמיעה את הפתרונות הראשונים שלה בשנת 2013, החברה שמרה על רמת שביעות רצון גבוהה של הלקוחות. החברה שימרה דירוג והערכות חיוביותב- Gartner Peer Insights, תוך שהיא מציגה 114 ביקורות בדירוג 4.9 בממוצע מתוך 5, ונכונות של 100 אחוז להמליץ ​, בהתבסס על 12 חודשי הביקורות האחרונים החל מ- 18 בספטמבר 2019, בתוך שוק מערכי האחסון הרב תכליתיים.

משה ינאי, מנכ"ל Infinidat, אמר: "אנו רואים את המיקום שלנו ברביע המובילים של גרטנר, כאישור לחזון המוצר הייחודי של Infinidat וההצלחה שהשגנו בעזרה ללקוחותינו להשיג יתרון יחסי על מתחריהם. כבר מתחילת דרכנו התמקדנו באספקת פתרונות האחסון הארגוניים עם הביצועים הטובים והאמינים ביותר, בעלות נמוכה מהעלות של פתרונות אחרים. אנו מודים ללקוחותינו ושותפינו על כך שחיזקו את מחויבותנו להעצמת היתרון התחרותי שלהם, באמצעות פתרונות אחסון מעולים טכנולוגית, כמו גם כלכלית".

למידע נוסף הורד עותק של ריבוע הקסמים של גרטנר לשנת 2019 לאחסון ראשוני:

Gartner Magic Quadrant for Primary Storage


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה את הדור הבא של NGINX Controller המאיץ אספקת יישומים
המהדורה החדשה והמשמעותית מגבירה את הפרודוקטיביות של המפתחים עם יכולות API הכוללות שירות עצמי, מיקוד ביישומים וקונפיגורציה

חברת Infinidat הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020
בחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights מבוססת על משוב ודירוגים של אנשי מקצוע מקרב משתמשי קצה, אשר התנסו ברכישה, יישום ו/או שימוש בפתרונות אחסון ספציפיים

חברת Comm-IT משיקה שירות האקר וירטואלי על בסיס פתרון בדיקות החדירות האוטומטי של חברת Pcysys
השירות, שמוצע על בסיס פתרון בדיקות החדירות האוטומטי Penetration Testing)) של חברת Pcysys, כולל ביצוע בדיקות חדירות לארגונים כמעט ללא התערבות אנושית, על פי דרישה, על מנת לאמוד את חסינותם להתקפות סייבר. במסגרת השירות, Comm-IT תספק גם דוחות מפורטים, המלצות לשיפור מערך אבטחת המידע ותכנית עבודה להתמודדות עם הפגיעויות שהתגלו במהלך הבדיקות. השירות מאפשר בדיקה רציפה של חסינות הארגון על פי תדירות שנקבעת מראש במדיניות אבטחת המידע של הארגון.

פגישה אופנתית במיוחד ב- Intentia
מומחי האופנה של חברת Infor הבינלאומית נפגשו עם Intentia וחברת תפרון בישראל

דוח F5 Labs: פושעי רשת אינם עונים על מגמות הפישינג העונתיות ומאמצים אוטומציה כדי להרחיב את השפעת הפריצה
F5 Labs חושפת את דוח הפישינג וההונאות לשנת 2019 פישינג סומן כטקטיקה מספר 1 של פריצות למידע

חברת F5 תרכוש את Shape תמורת מיליארד דולר ותחולל מהפכה באבטחת אפליקציות
חברת Shape בנתה פלטפורמה מתקדמת, תוך שימוש בלמידת מכונה, הנתמכת על ידי אנליטיקה מבוססת ענן, כדי להגן מפני התקפות שעוקפות בקרות אחרות של אבטחה והונאה." אמר ארן אראל, מנהל פעילות F5 בישראל, יון וקפריסין. "רכישה זו מאחדת את המומחיות של F5 בהגנה על יישומים בסביבות מרובות עננים עם יכולות מניעת ההונאות של Shape כדי לחולל מהפכה של ממש באבטחת יישומים. ביחד, F5 ו-Shape מציעות לארגונים אבטחה מקיפה וחסכון פוטנציאלי של מיליארדי דולרים שעשויים לאבוד בשל הונאה, נזקי מוניטין ושיבושים בשירותים מקוונים קריטיים".

רבל השלימה פרויקט ERP עם Infor M3
הפתרון ישמש למעלה מ- 150 משתמשי החברה במוקדי הייצור וההפצה בישראל לוקסמבורג, סין וארה"ב

חברת Comm-IT הקימה תשתית ענן AWS לחברת הפינטק Splitit למטרת ניהול תשלומים
הפרויקט, שמשרת את לקוחות Splitit ברחבי העולם, נאמד במאות אלפי שקלים

חברת Intentia מתחזקת בענף הפרמצבטיקה עם פרויקט נוסף:
קמהדע הטמיעה את פתרון ה- ERP המוביל Infor M3 13.4

ThetaRay מינתה את אדוארד סנדר כמנהל מוצר ראשי
עם ניסיון עשיר בתחום הפשיעה הפיננסית, יחזק סנדר את הנהלת ThetaRay
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI