דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST
CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST
חיים נוי 14/10/19 |  צפיות: 871

CIM Group רוכשת 2,468,390 מניות של CIM Commercial Trust

כך ששיעור הבעלות של CIM Group והחברות המסונפות אליה עולה ל-19%

תל אביב – 14 באוקטובר, 2019, (BUSINESS WIRE) :

CIM Commercial Trust Corporation , (Nasdaq: CMCT ו- TASE: CMCT-L) ("CMCT" או "CIM Commercial Trust"), הכריזה היום שהובא לידיעתה כי חברה מסונפת שלCIM Group רכשה 2,468,390 מניות רגילות של CMCT תמורת $19.1685 למניה בעסקה פרטית. בעקבות הרכישה, ל-CIM Group, החברות המסונפות אליה, ונושאי המשרה של CMCT זיקה כלכלית מצרפית בכ-19% מהון המניות הנפרע של המניות הרגילות של CMCT.

"השקעה זו בסך $47.3 מיליון מדגימה את האמון של CIM Group, שהחברה המסונפת אליה משמשת כמפעילה של CMCT, בפורטפוליו המטרופוליטני האיכותי של CMCT," אמר דיויד תומפסון, מנכ"ל CMCT. "אנו מאמינים כי CMCT ממוקמת היטב לצמיחה עם שלושה פרויקטים בעלי ערך מוסף הצפויים להסתיים ב-2020, שיפור בשיעור השכירויות החוזיות, והיכולת לשפר שכירויות קיימות במחירי תת-שוק למחירי שוק. בנוסף ההשקעה גם מדגישה עוד יותר את האינטרסים המשותפים של CIM Group ובעלי המניות של CMCT."

FORWARD-LOOKING STATEMENTS

This press release contains "forward-looking statements" within the meaning of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995, including, among others, statements about CMCT’s plans and objectives relating to future growth. Such forward-looking statements are based on particular assumptions that management of CMCT has made in light of its experience, as well as its perception of expected future developments and other factors that it believes are appropriate under the circumstances. Forward-looking statements are necessarily estimates reflecting the judgment of CMCT and involve a number of risks and uncertainties that could cause actual results to differ materially from those suggested by the forward-looking statements. These risks and uncertainties include those associated with (i) the ability to complete anticipated development projects and the timing of any such completion and (ii) general economic, market and other conditions. For a further list and description of the risks and uncertainties inherent in forward-looking statements, see CIM Commercial's Annual Report on Form 10-K for the fiscal year ended December 31, 2018.

Forward-looking statements are not guarantees of performance or results and speak only as of the date such statements are made. CMCT undertakes no obligation to publicly update or release any revisions to its forward-looking statements, whether to reflect new information, future events, changes in assumptions or circumstances or otherwise, except as required by law.

Media Relations:
Bill Mendel, 212-397-1030
bill@mendelcommunications.com

or

Investor Relations:
Steve Altebrando, 646-652-8473

מקור: CIM Commercial Trust Corporation

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI