דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אוניברסיטת הריוט-וואט מודיעה על מהלך שאפתני לעבור לקמפוס חדש בדובאי
אוניברסיטת הריוט-וואט מודיעה על מהלך שאפתני לעבור לקמפוס חדש בדובאי
חיים נוי 18/11/19 |  צפיות: 789

אוניברסיטת הריוט-וואט מודיעה על מהלך שאפתני לעבור לקמפוס חדש בדובאי

דובאי, איחוד האמירויות, 18 בנובמבר 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

הריוט-וואט מוסיפה למחויבות שלה לספק השכלה ומחקר באיכות גבוהה בדובאי בהודעה שהיא עוברת לקמפוס חדש לגמרי ב-2021. האוניברסיטה, שפועלת בדובאי מאז 2005 ולאחרונה זכתה לדירוג יוקרתי של חמישה כוכבים מהרשות לידע והתפתחות אנוש, חתמה על חוזה שכירת לעשר שנים לקמפוס בשטח של 218,000 רגל רבוע בפארק הידע של דובאי.

עם מורשת שהתחילה ב-1821, הריוט-וואט נוסדה באדינבורו, סקוטלנד ומספקת השכלה עם תארים מאוד איכותיים ברחבי העולם ל-28,000 סטודנטים, שכמעט 400 מהם בדובאי.

ראש וסגן מנהל קמפוס דובאי של הריוט-וואט פרופסור עמאר קאקא אמר: "ההודעה הזאת היא אבן דרך היסטורית עבור הריוט-וואט ומבטיחה שהסטודנטים שלנו ייהנו מהיתרונות של חוויית לימוד מועשרת ותוצאות מצוינות כבוגרים עוד שנים רבות.

"מאז שהתחלנו לפעול ב-2005, האוניברסיטה גדלה מאוד בדובאי ואני שמח לומר שההסכם שלנו עם פארק הידע של דובאי משמעו שנמשיך להשפיע באופן משמעותי, ונעניק תועלת ארוכת טווח לכלכלה של דובאי ושל איחוד האמירויות ולקהילה המקומית.

"המהלך הזה הוא חלק חשוב במימוש האסטרטגיה השש שנתית השאפתנית של הריוט-וואט לגבי האוניברסיטה ומפגינה את המחויבות שלנו לאזור ותוכניות צמיחה לעתיד".

הסגל והסטודנטים יעברו לקמפוס החדש החל מינואר 2021 - אותה השנה שבה הריוט-וואט מציינת 200 שנה להקמתה. הקמפוס המודרני ישפר עוד את חוויית הסטודנט באמצעות סביבת למידה עם אפשרויות דיגיטליות שתומכת בהספקת תיק התוכניות של האוניברסיטה כולל במדעי הנתונים, מחשבים ובינה מלאכותית, חשבונאות ופיננסים, פסיכולוגיה, אדריכלות ועיצוב, בנייה והנדסה.

הקמפוס יכלול מרכז ייעודי לסטודנטים, מרכז שירותים מרכזי לסטודנטים, ספרייה משופרת ושטחים ללמידה חברתית, וגם מגוון רחב של חדרי לימוד, חדרי סמינרים, חדרי סטודיו ומעבדות משופרים דיגיטלית. אולפני ההקלטה הפנימיים של האוניברסיטה גם יאפשרו יצירת חומרים דיגיטליים לחוויית לימוד יותר מערבת ואינטראקטיבית. יתר על כן, זירת עסקים ויזמות חדשה תיצור לסטודנטים יותר הזדמנויות לעסוק ישירות בעסקים ובתעשייה, ותעניק לבוגרים חוויות לימוד ייחודיות.

ד"ר עבדאללה אל קאראם, יו"ר מועצת המנהלים והמנהל הכללי של הרשות לידע והתפתחות אנוש, הגוף שאחראי על הצמיחה והאיכות של ההשכלה הפרטית במדינה, אמר: "דובאי היא הבית של המספר הגדול ביותר בעולם של קמפוסים שהם סניפים בינ"ל. הפתיחה של קמפוס חדש של הריוט-וואט ב-2021 מחזקת עוד את המעמד של דובאי כיעד לימודים בינ"ל מוביל ומתבססת על המגוון הרחב של האפשרויות שיש לסטודנטים לבחור השכלה. אבן הדרך החשובה הזאת עולה בקנה אחד עם השאיפות העתידיות של דובאי ופועלת ליצירת הזדמנויות חדשות למתן השכלה באיכות גבוהה".

פארק הידע של דובאי נמצא בסמוך לעיר המדיה של דובאי וגם ליד עיר האינטרנט של דובאי ויש לו קשרי תחבורה מצוינים כמו המטרו והרכבת הקלה של דובאי. יש בו יותר מ-500 עסקים והוא התבסס כמרכז מצוינות של השכלה גבוהה והתפתחות מקצועית.

מוחמד עבדאללה, המנהל הכללי של פארק הידע של דובאי, אמר: "השותפות הזאת, שעולה בקנה אחד עם כלכלת הידע הצומחת של איחוד האמירויות, מחזקת עוד את המעמד של דובאי כמרכז השכלה מוביל. על ידי תמיכה בשותפים שלנו בקהילה הנמרצת שלנו, אנחנו מאפשרים להם להציע תוכניות אקדמיות עם הזדמנויות למידה מהרמה העליונה. אנחנו מעריכים את השותפות ארוכת הימים שלנו עם האוניברסיטה וההשקעה שלה בפיתוח כישרונות בהתאם לצרכים של הכלכלה העתידית".

המעבר לקמפוס החדש התקבל בברכה על ידי סוהל מתיו אברהם, נשיא מועצת הסטודנטים של דובאי, שאמר: "אלה חדשות מרגשות לא רק לסטודנטים הקיימים אלא גם לכל מי ששוקל לבוא ללמוד בהריוט-וואט בדובאי.

"המיקום החדש המרכזי יהיה עוד סיבה לבחור בהריוט-וואט ונהדר לראות שהאוניברסיטה ממשיכה להשקיע עבור העתיד".

אוניברסיטת הריוט-וואט הוזמנה לפתוח קמפוס בדובאי לפני 14 שנה בזכות המוניטין הבינ"ל שלה במתן השכלה מעולה, במיוחד במדע והנדסה, ויצירת בוגרים עם אפשרויות תעסוקה גלובליות. האוניברסיטה מפעילה חמישה קמפוסים בבריטניה, דובאי ומלזיה וגם מגוון גדול של תוכניות לימוד מקוונות. למידע נוסף על הקורסים שזמינים עכשיו בקמפוס של הריוט-וואט דובאי, בקרו בבקשה באתר https://www.hw.ac.uk/dubai.htm

אודות אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי

בהיותה האוניברסיטה הבריטית הראשונה שהקימה קמפוס בדובאי ב-2005, והיחידה עם הסמכה של חמישה כוכבים מהרשות לידע והתפתחות אנוש, אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי ביססה את עצמה כחלוצה בשוק ההשכלה הגבוהה באיחוד האמירויות. בזכות המוניטין של האוניברסיטה בהוראה ברמה העליונה ומחקר מעשי פורץ דרך בשילוב הקשרים החזקים שלה לעסקים ולתעשייה, היא מושכת אוכלוסייה משגשגת של סטודנטים לתואר ראשון ומוסמכים.

אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציעה מגוון גדול של תוכניות ותחומים בקורסים למוסמכים ולתואר ראשון. לבוגרים של הריוט-וואט יש פוטנציאל העסקה גבוה והם מבוקשים על ידי הארגונים הטובים ביותר בכל העולם, כשיותר מ-90% בתפקידים ברמת מוסמכים או לימודי המשך בתוך שישה חודשים מסיום הלימודים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.hw.ac.uk/dubai.htm.

צרופות

עמאר קאקא שעומד בראש אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי

הקמפוס החדש של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי בעיר הידע

Reem Dabat
Heriot-Watt Dubai
+97145610323
r.dabat@hw.ac.uk

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
חברת נאוטקס (NeoTX) תציג בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners
נאוטקס (NeoTX Therapeutics), חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנולוגיה להפעלה סלקטיבית של תאי ה- T (STR) לטיפול בגידולים סרטניים, הודיעה היום שתשתתף בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners שיערך ב- 4-5 באוגוסט 2020.

הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום
בומברדייה (TSX: BBD.B) ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות האירופית על אישור מותנה של הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום. האישור של הנציבות לעסקה מותנה בהתחייבויות מוצעות מסוימות

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות בדוח ריבוע הקסם של אוטומציה של תהליכים רובוטיים של גרטנר
עוד ציון דרך של ג'קדה באוטומציה של מרכזי שירות אחרי שקיבלה השמה בשני ריבועי קסם של גרטנר ב-2020: ניהול מעורבות עובדים (WEM) ועכשיו אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA)

Madison Realty Capital שוכרת את בריאן צ'ייז למנהל תפעול ראשי
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה.

תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מידע למדיה: בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה; הופעת בכורה בטוגו
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

המובילה בבינת שיחות Chorus.ai מבטיחה 45 מיליון דולר כדי להבטיח את ה-R ב-CRM
עם השקעה כוללת של 85.2 מיליון דולר והכרה כאחת ממאה חברות התוכנה הגלובליות הגדולות ביותר ואחד מ-50 המוצרים עם הצמיחה המהירה ביותר לפי G2, קורוס מובילה את הקטגוריה עם הצמיחה המהירה ביותר בטכנולוגיות מכירה

Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש בדרום אפריקה ונמיביה, נוקטת עכשיו בצעדים להביא את פלטפורמת התשלומים שלה לשאר אפריקה ולעולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI