דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנומלי מדגימה פתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה ב-CIO 100 מזרח אפריקה
אנומלי מדגימה פתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה ב-CIO 100 מזרח אפריקה
חיים נוי 20/11/19 |  צפיות: 785

אנומלי מדגימה פתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה ב-CIO 100 מזרח אפריקה

בקרו את אנומלי בביתנים 1 ו-2 כדי ללמוד איך לבצע אוטומציה של פעילויות בינת איומים; השתתפו במצגת "החזון ל-2020: בינת איומים, צייד ואוטומציה" כדי ללמוד איך אנומלי מביאה לקבלת החלטות אבטחה יעילות

נאיבאשה, קניה, 19 בנובמבר 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

אנומלי, מובילה בפתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה, מדגימה את הפלטפורמה Anomali Altitude באירוע "CIO 100 Symposium and Awards" באתר הנופש לייק נאיבאשה (LNR). הפלטפורמה Anomali Altitude מספקת את Anomali Lens, Anomali ThreatStream ו-Anomali Match. חבילת המוצרים המשולבת מאפשרת ללקוחות אוטומציה של איסוף, זיהוי, ניתוח ותגובה לאיומים חיצוניים ופנימיים בעדיפות גבוהה. למידע נוסף, בקרו את אנומלי בביתנים 1 ו-2. ב-21 בנובמבר בשעה 15:00 ניאל מקלאוד, מנהל, ארכיטקטורת פתרונות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, יציג את "החזון ל-2020: בינת איומים, צייד ואוטומציה". המושב הזה ידגים איך אנומלי עוזרת ללקוחות להפוך בינת איומים למידע שאפשר לפעול לפיו כדי להביא לקבלת החלטות אבטחה יעילות שמפחיתות סיכונים.

אודות Anomali Lens™

הטכנולוגיה הראשונה מסוגה מאפשרת לכל אחד, מאנשי התפעול של האבטחה ועד לחברי מועצת המנהלים, לדעת אוטומטית ומיידית אם הארגונים שלהם מותקפים, מיהם היריבים ואם ההתקפות הצליחו. עם התשובות לשאלות האבטחה החשובות האלה, המשתמשים יכולים לקבל החלטות יעילות איך להגיב.

בלחיצה אחת, Anomali Lens סורק תוכן מבוסס אינטרנט, מגלה ומדגיש את כל האיומים שזוהו בתוכו, מספק פרטים שקל להבין על האיומים ואומר למשתמשים אם איומים כלשהם כבר נמצאים ברשתות שלהם. Anomali Lens סורק תוכן אינטרנט שכולל חדשות, בלוגים, מחקר, בולטינים, יומני SIEM, יומני אבטחה אחרים, דוחות IR, טוויטר ורשתות חברתיות אחרות.

בולטינים אוטומטיים על איומים שנוצרים על ידי Anomali Lens מתווספים ל-Anomali ThreatStream. אחר כך אפשר לשתף אותם בין ארגונים, חוגים מהימנים ו-ISACs. אפשר לשלב את הבולטינים ישירות באמצעי בקרה כדי לבצע מיידית חסימה, גילוי והפחתה.

Anomali Lens נתמך על ידי עיבוד שפות טבעיות (NLP) מתקדם וגילוי מודע להקשר. כיום הוא מותקן כתוסף לדפדפן ובקרוב יהיה זמין למכשירים ניידים.

Anomali Match™

Anomali Match משלב בינת איומי סייבר, נתוני MISP, OSINT, יומני SIEM, כלי הערכת פגיעויות ומקורות אחרים של ביג דאטה כדי להתאים מיליארדי IOCs ואיומים מול כאלה שנמצאים ברשתות של הלקוחות. על ידי הספקת ניתוח אוטומטי רטרוספקטיבי על תקופות ארוכות, המשתמשים מגלים איומים וסיכונים שנמצאים זמן קצר וארוך. Anomali Match מחליף את Anomali Enterprise וכולל את כל היכולות שהיו לפתרון הזה. כמה מהפונקציות והיתרונות החדשים:

· למידת מכונה משופרת של DGA - יכולות חדשות של למידה עמוקה מאפשרות דיוק של 90 אחוז פלוס בגילוי אלגוריתמים ליצירת דומיינים (DGA).

· תמיכת בביג דאטה באמצעות Elasticsearch - השילוב מספק ניתוח רטרוספקטיבי של כמויות גדולות של נתוני איומים שנה ויותר אחורה.

· הדשבורד של Anomali Match - ייצוגים חזותיים חדשים ממטבים את השימוש בהזנות איומים מרובות.

· Anomali Match עצמאי - יבוא אוטומטי ישיר של נתונים מ-MISP ומקורות אחרים משפר את מתן הציונים וההעשרה של האיומים.

· Anomali Lens - השילוב מספק אישור מיידי לגבי מתי איומים נמצאים ברשתות.

Anomali ThreatStreamⓇ

פלטפורמת בינת האיומים (TIP) שלנו משלבת נתוני איומים מהמגוון הרחב ביותר של הזנות כדי ליצור בינת איומים שאפשר לפעול לפיה. Anomali ThreatStream היא הבסיס לשכבת הפ'רימיום (freemium) החדשה שנוספה תוכנית השותפים המועדפים של אנומלי. שישה שותפים מספקים עכשיו הזנות חינם: Flashpoint, ReversingLabs, DomainTools, Farsight, Intel471 ו-Sixgill.

למידע נוסף על הפלטפורמה החדשה של אנומלי, בקרו בבקשה באתר https://www.anomali.com/, טוויטר: https://twitter.com/Anomali, לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/anomali/ בלוג:https://www.anomali.com/blog

אודות אנומלי

AnomaliⓇ מספקת פתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה. הפתרונות של הפלטפורמה Anomali AltitudeTM כוללים את Anomali ThreatStreamⓇ, Anomali MatchTM ו-Anomali LensTM. עסקים פרטיים וארגונים ציבוריים משתמשים באנומלי כדי להשתמש בנתוני, מידע ובינת איומים כדי לקבל החלטות יעילות באבטחת סייבר שמחזקות הגנות ומפחיתות סיכונים. תוכנית השותפים של אנומלי מספקת גישה להזנות איומים מכל שכבות הרשת ומאפשרת שילוב חלק לתוך טכנולוגיות מובילות של תשתיות אבטחה. צוות מחקר האיומים של אנומלי מספק בינת איומים שאפשר לפעול לפיה שעוזרת ללקוחות, שותפים וקהילת האבטחה הרחבה לגלות ולהפחית את האיומים הכי רציניים על הארגונים שלהם. הלקוחות של אנומלי כוללים יותר מ-350 ארגונים גלובליים, רבות מחברות ה-Global 2000 ו-Fortune 500 וארגונים ממשלתיים וביטחוניים גדולים ברחבי העולם. אנומלי הוקמה ב-2013 והיא נתמכת על ידי חברות הון סיכון מובילות כולל GV, Paladin Capital Group, Institutional Venture Partners ו-General Catalyst. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.anomali.com.

ליצירת קשר:

Tiffany Cheynier, Manager, Investor Relations
InnovaHealth Partners, LP
T: 1.212.652.3550
F: 1.212.652.3544
E: tc@innovahp.com
W: www.innovahp.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
חברת נאוטקס (NeoTX) תציג בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners
נאוטקס (NeoTX Therapeutics), חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנולוגיה להפעלה סלקטיבית של תאי ה- T (STR) לטיפול בגידולים סרטניים, הודיעה היום שתשתתף בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners שיערך ב- 4-5 באוגוסט 2020.

הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום
בומברדייה (TSX: BBD.B) ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות האירופית על אישור מותנה של הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום. האישור של הנציבות לעסקה מותנה בהתחייבויות מוצעות מסוימות

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות בדוח ריבוע הקסם של אוטומציה של תהליכים רובוטיים של גרטנר
עוד ציון דרך של ג'קדה באוטומציה של מרכזי שירות אחרי שקיבלה השמה בשני ריבועי קסם של גרטנר ב-2020: ניהול מעורבות עובדים (WEM) ועכשיו אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA)

Madison Realty Capital שוכרת את בריאן צ'ייז למנהל תפעול ראשי
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה.

תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מידע למדיה: בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה; הופעת בכורה בטוגו
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

המובילה בבינת שיחות Chorus.ai מבטיחה 45 מיליון דולר כדי להבטיח את ה-R ב-CRM
עם השקעה כוללת של 85.2 מיליון דולר והכרה כאחת ממאה חברות התוכנה הגלובליות הגדולות ביותר ואחד מ-50 המוצרים עם הצמיחה המהירה ביותר לפי G2, קורוס מובילה את הקטגוריה עם הצמיחה המהירה ביותר בטכנולוגיות מכירה

Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש בדרום אפריקה ונמיביה, נוקטת עכשיו בצעדים להביא את פלטפורמת התשלומים שלה לשאר אפריקה ולעולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI