דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Exclusive Networks משיקה את MSSD: מפיץ שירותי אבטחה מנוהלים
Exclusive Networks משיקה את MSSD: מפיץ שירותי אבטחה מנוהלים
חיים נוי 27/11/19 |  צפיות: 117

Exclusive Networks משיקה את MSSD: מפיץ שירותי אבטחה מנוהלים

שירותים מבוססי SOC קלים להפעלה חדשים מאפשרים לשותפים להכפיל את הגידול בהכנסות מפתרונות סייבר ללא סיכון, השקעה וקונפליקט בין ערוצים

פריס, 27 בנובמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

Exclusive Networks חשפה היום את "MSSD", הפלטפורמה שלה להספקת חבילה של שירותי אבטחה מנוהלים 100% לערוצים בלבד שנכרכים סביב מוצרי ליבה של הספקים של Exclusive Networks ומאפשרים לשותפים להגדיל את שווי חיי הלקוח ולנצל הזדמנות שוק שצומחת במהירות כפולה מאבטחת הסייבר המסורתית. השירותים הראשונים, שזמינים עכשיו, מגובים על ידי אמצעי SOC 24/7 מתקדמים, הספקת שירותים עם אישור ISO ומהנדסים מאוד מוסמכים - כל התשתית והמיומנויות שצריך כדי לספק אבטחה כשירות ברמה העליונה ללא צורך לרכוש ממשווק או MSP מתחרה.

"עם התפתחות שוק הסייבר, MSSD היא הצעד הבא ההגיוני, שמרחיב את הערך שלנו ומנצל את ההתמקדות שלנו בערוצים כדי למלא פער משמעותי בשוק", אמר אנדי טראוורס, סגן נשיא בכיר למכירות ושיווק עולמיים, Exclusive Networks. "שירותי ה-MSSD הראשונים שלנו תוכננו להיות קלים להבנה ולביצוע ככל האפשר כדי שהשותפים יוכלו למקסם את המודעות של הצרכנים מייד. הכל מכוון כדי לתת לשותפים גישה ללא סיכון להכנסות משירותים מנוהלים, ולאפשר להם להיות יותר רלבנטיים לאופן שבו הלקוחות שלהם מאמצים טכנולוגיות סייבר בטווח הארוך. היוזמה הזאת מקדמת גישה לשוק בערוץ וממריצה צמיחה אצל הספקים ושותפי ההפצה שלנו כאחד".

Exclusive Networks השיקה שני שירותי אבטחת סייבר ליבתיים מבוססי SOC בפלטפורמה MSSD שלה, שכל אחד מהם תומך בטכנולוגיות של ספקים רבים ואפשר לספק אותו כתווית לבנה עם התחייבות כמותית. MSSD: ניטור והתראה מספק השגחה של מומחים 24/7 על תשתיות אבטחה ליבתיות כמו חומות אש, ומאפשר ללקוחות הקצה להימנע מעלויות של משאבים והכשרה אפילו כשהעוצמה והתכיפות של האיומים גוברות. MSSD: ניטור והתראה + מניעה ואמצעי נגד מתבססת על זה כדי לספק שירות אבטחה מנוהל מגיב ופעיל שלם לתשתיות אבטחה מהדור הבא. שירותים נוספים יתווספו ב-2020.

ז'וליין אנטואן, סגן נשיא בכיר לאסטרטגיה ותפעול, Exclusive Networks, אמר: "אנחנו רואים שעלויות ההקמה הגבוהות ודרישות המיומנויות של בניית MSSP SOC מגבילות את הדינמיות של הערוץ ומונעים מרוב השותפים לתת מענה לביקוש של הלקוחות לצורות חדשות של צריכת אבטחה. הפלטפורמה MSSD משווה את התנאים על ידי כך שהיא מסלקת את הצורך של השותפים להעביר עסקים שעבדו עליהם קשה דרך מתחרים. כשנמשיך לפתח את ההיצע של MSSD ונוסיף שירותים, נשמור על ההתמקדות 100% בערוצים הייחודית שלה".

אנשי קשר

Jon Bawden
Jonbawden@wearecohesive.com
07525 474563

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קיירקליקס מודיעה על השלמת אישור ביקורת SOC 2 סוג 1
CareClix, Inc., חברת בת בבעלות מלאה של Solei Systems, Inc. (OTC PINK:SOLI) שמחה להודיעה, שבתוקף מה-4 לנובמבר 2019, היא קיבלה את דוח SOC 2 (אמצעי בקרה של ארגוני שירות 2) של לשכת רואי חשבון בארצות הברית (AICPA).

PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו
נכסי ייצור חשמל ניידים גם יהוו ביטחון לרשת החשמל וישלימו אנרגיה מתחדשת

VF Corporation מודיעה על מטרות מבוססות על מדע חדשות כדי להאיץ תוכניות של אחריות חברתית וסביבתית
היעדים החדשים הם חלק מהדוח "נועד לשינוי קיימות ואחריות" האחרון

זינגה מציינת יום הולדת 110 לבוגאטי עם סדרה של אירועי CSR Racing 2 מיוחדים
השחקנים יכולים להתחרות ולאסוף היפר מכוניות ספורט שתוכננו במיוחד על ידי בוגאטי במשחק

דיגיסרט ויוביסקיור משתפות פעולה בפתרונות הדור הבא של זיהוי ארגונים באמצעות קודים של מזהה ישות משפטית
החברות ישתפו פעולה בהרחבת השימוש בקודי מזהה ישות משפטית (LEI) לסוגים רבים של מקרי שימוש שמתבססים על אישורים דיגיטליים

Lightbits Labs צוינה כחברת האחסון של השנה ומקבלת את פרס חומרת האחסון על SuperSSD NVMe/TCP בפרסי SDC
החברה זוכה לכבוד על הצעת פתרונות שהם היסוד של שינוי דיגיטלי אמיתי

VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות
VuNet Systems, חברת הזנק של פלטפורמת AIOps (פעילות מחשוב מופעלת בינה מלאכותית) שהמטה שלה בבנגלורו, הודו, הודיעה היום שזכתה להכרה במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps לשנת (1)2019. זאת השנה השנייה ברציפות ש-VuNet Systems זוכה להכרה במדריך השוק הזה.

הלקוחות של אמזון קנו שוב ברמות שיא בעונת החגים הזאת - סייבר מאנדיי 2019 הפך ליום הקניות הגדול ביותר בתולדות החברה
לקוחת אמזון בכל העולם הזמינו מאות מיליוני פריטים בין חג ההודיה וסייבר מאנדיי

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות במוזמביק
אנדרסן גלובל גאה להודיע על נוכחות מורחבת במוזמביק כשחברת שיתוף הפעולה Isálcio Mahanjane Advogado & Associados פותחת משרד חדש בעיר ביירה.

ג'טקס הוכרזה כמותג ה-FBO המוביל בעולם בפרסי הנסיעות העולמיים
ג'טקס JETEX זוכה בשלושה פרסים מאוד נחשקים בפרסי הנסיעות העולמיים 2019: מותג ה-FBO המוביל בעולם 2019, טרמינל ה-FBO המוביל בעולם 2019 עבור טרמינל ה-VIP שלה בעומאן ואתר האינטרנט המוביל בעולם של מותג FBO 2019.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI