דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים נשיא ומנכ"ל המכון לניהול פרויקטים נושא נאום מרכזי על המגמות העתידיות של הענף בפורום ניהול הפרויקטים הבינ"ל של דובאי
נשיא ומנכ"ל המכון לניהול פרויקטים נושא נאום מרכזי על המגמות העתידיות של הענף בפורום ניהול הפרויקטים הבינ"ל של דובאי
חיים נוי 02/12/19 |  צפיות: 536

נשיא ומנכ"ל המכון לניהול פרויקטים נושא נאום מרכזי על המגמות העתידיות של הענף בפורום ניהול הפרויקטים הבינ"ל של דובאי

פורום ניהול הפרויקטים מתקיים בחסות השייח חמדאן בין מוחמד בין ראשיד אל מקטום, נסיך הכתר של דובאי ויו"ר המועצה המנהלת של דובאי.

דובאי, איחוד האמירויות, 2 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

נשיא ומנכ"ל המכון לניהול פרויקטים (PMI) סוניל פרשרה יהיה נואם מרכזי בפורום ניהול הפרויקטים הבינ"ל של דובאי (DIPMF) ב-7-10 בדצמבר במדינת ג'ומיירה בדובאי, אירוע ניהול הפרויקטים הגדול ביותר באזור. הניסיון הגלובלי בניהול של פרשרה והרקורד האיתן במימוש אסטרטגיות, הגעה ליעדי צמיחה ושינוי מוצלח, יחד עם הניסיון בניהול של PMI והתמיכה הגלובלית במקצוע ניהול הפרויקטים מוסיפים עומק לתוכנית של האירוע היוקרתי הזה. בפורום ינאם גם מרק ליינס, סגן הנשיא של Disciplined Agile שנרכשה לאחרונה על ידי PMI.

DIPMF מתקיים בחסות השייח חמדאן בין מוחמד בין ראשיד אל מקטום, נסיך הכתר של דובאי ויו"ר המועצה המנהלת של דובאי. את האירוע מארגנת רשות הדרכים והתחבורה בשיתוף פעולה עם רשות החשמל והמים של דובאי, Emaar Properties, PMI ו-DP World.

הפורום ימשוך יותר מ-2,000 אנשי מקצוע בתחום הפרויקטים מרחבי האזור. מומחים לניהול פרויקטים ומובילי מחשבה ידונו איך מוציאים לפועל פרקטיקות חכמות, בנות קיימא וחדשניות בניהול פרויקטים כדי להבטיח תוצאות מוצלחות.

"הכלכלה העולמית נעשית יותר "פרויקטית" ומצריכה אופני עבודה חדשים, והאירוע המרשים הזה מגיע בעיתוי מאוד קריטי", אמר סוניל פרשרה, נשיא ומנכ"ל המכון לניהול פרויקטים. "מארגני הפורום והמשתתפים בו מכירים בכך שחשוב יותר מאי פעם שאנשי מקצוע בתחום הפרויקטים יהפכו רעיונות ואסטרטגיות מורכבים למציאות -- כי יש השלכות עסקיות חשובות כשאין קשר ישיר בין האסטרטגיה והביצוע".

נתונים ספציפיים של האזור מסקר Pulse 2019 של PMI מראים שארגונים במזרח התיכון מבזבזים בממוצע 104 מיליון דולר על כל מיליארד דולר של הוצאה על פרויקטים בגלל ביצועים גרועים בפרויקטים. זה שיפור בהשוואה לממוצע הגלובלי שהוא 119 מיליון דולר על כל מיליארד דולר של הוצאה, אבל המגה פרויקטים הרבים במזרח התיכון יוצרים הזדמנות עצומה לאנשי המקצוע ולמנהיגים ליעיל את הפעילות שלהם ולהשתמש בפרקטיקות מיטביות כדי להבטיח שמשלימים פרויקטים בזמן, בלי חריגות בתקציב ובמסגרת התכולה.

ביום שני 9 בדצמבר בשעה 14:30 הנאום המרכזי של פרשרה ששמו "מגמות עתידיות בניהול פרויקטים" יחקור למה אנשי המקצוע בתחום יכולים לצפות בשנים הבאות. הוא ידגיש את החשיבות של ביצוע האסטרטגיה ומדוע ארגונים נכשלים במימוש האסטרטגיה שלהם, כיצד אנשי המקצוע והמנהיגים כאחד יכולים להתכונן להפעיל את כלכלת הפרויקטים, הערך הגדל של זריזות וגמישות, ועוד.

ביום שני 9 בדצמבר בשעה 09:00 ליינס משתתף בדיון מקביל בשם "ניהול פרויקטים היברידי". ליינס הוא יוצר משותף של ערכת הכלים של Disciplined Agile, מחבר משותף של כמה ספרים על Disciplined Agile ויש לו יותר מ-25 שנות ניסיון בעזרה לארגונים ברחבי העולם להצליח במסירת פרויקטים באמצעות הגישה הזריזה וגמישה, הרזה, המסורתית וההיברידית. כדי להשלים את המומחיות של ליינס, המושב שיימשך שעתיים יכלול גם את מוביל המחשבה בניהול פרויקטים פול הודג'קינס ואסטרטג החדשנות הגלובלית ד"ר אל זייתון.

בהתייחסה למעורבות של PMI ב-DIPMF, גרייס נג'ר, המנהל הכללית של המזרח התיכון וצפון אפריקה ב-PMI שמונתה לאחרונה, אמרה: "דובאי נראית כעיר העתיד וממשיכה להתוות מסלול נועז לעתיד. כפי שאמר הוד מעלתו השייח מוחמד בין ראשיד אל מקטום: העתיד לא נבנה על אפשרויות ומספרים אלא על חזון ברור, תכנון, פעולה ויישום. כמדינה, איחוד האמירויות התחילה הרבה מגה פרויקטים שמושכים תשומת לב עולמית ומציבים אותה כמובילה בזריזות וגמישות, תכנון וביצוע. לכן, זה מתאים ש-PMI נוטל חלק באירוע כה יוקרתי כי זה אזור חשוב ש-PMI משרת. עם חסות של בכירים כה משפיעים, אני חוזה ל-PMI הזדמנויות גדולות לתמוך במנהלי הארגונים ובמנהלי הפרויקטים באזור כאחד".

בנוסף למינוי מנהלת כללית למזרח התיכון וצפון אפריקה, יש ל-PMI נוכחות באזור מ-2014 כשפתח את המשרד שלו בדובאי. המשרד הזה מטפל בניהול הסניפים במזרח התיכון ואפריקה עם חזון להרחיב את התמיכה לבעלי עניין חשובים בכוח העבודה, וגם לאוניברסיטאות וערוצים אקדמיים אחרים. הנוכחות הפורמלית בדובאי מאפשרת ל-PMI לתמוך טוב יותר בעוסקים בתחום באזור, וגם לחזק את הקשרים עם מנהיגים מוערכים במזרח התיכון.

למידע נוסף על DIPMF ולצפות ברשימה המלאה של הנאומים המרכזיים והנואמים, בקרו בבקשה באתר www.dipmf.ae.

אודות המכון לניהול פרויקטים (PMI)

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים, אנחנו פועלים כדי להכין יותר משלושה מיליון אנשי מקצוע ברחבי העולם לכלכלת הפרויקטים: הכלכלה הבאה שבה העבודה, והאנשים, מאורגנים סביב פרויקטים. כשאנו חוגגים את יובל החמישים שלנו ב-2019, אנחנו פועלים בכל מדינה כמעט בעולם ומקדמים קריירות, משפרים הצלחה ארגונית ומפתחים עוד את מקצוע ניהול הפרויקטים באמצעות תקנים שמוכרים בכל העולם, הסמכות, קהילות, משאבים, כלים, מחקר אקדמי, פרסומים, קורסים להתפתחות מקצועית ואפשרויות רישות. כחלק ממשפחת PMI, ProjectManagement.com יוצר קהילות מקוונות גלובליות שמספקות יותר משאבים, כלים טובים יותר, רשתות גדולות יותר ונקודות מבט רחבות יותר. בקרו אותנו בכתובות www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute ובטוויטר @PMInstitute.

אנשי קשר

Rachael Ballard
Telephone: 610-356-4600 x1028
Email: Rachael.Ballard@pmi.org

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI