דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות
VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות
חיים נוי 04/12/19 |  צפיות: 695

VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות

בנגלורו, הודו, 3 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

VuNet Systems, חברת הזנק של פלטפורמת AIOps (פעילות מחשוב מופעלת בינה מלאכותית) שהמטה שלה בבנגלורו, הודו, הודיעה היום שזכתה להכרה במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps לשנת (1)2019. זאת השנה השנייה ברציפות ש-VuNet Systems זוכה להכרה במדריך השוק הזה.

"המיקוד שלנו ב-VuNet Systems היה תמיד ליצור מוצר תוכנה ברמה עליונה שמשתמשים ארגוניים יאהבו להשתמש בו. באמצעות המוצר שלנו vuSmartMapsTM, הבאנו חדשנות מובילה לניטור המסורתי של המחשוב על ידי שימוש בגישה של פלטפורמת מסע הלקוח ושימוש מוכח באלגוריתמי בינה מלאכותית/ למידת מכונה להשגת יתרונות מוחשיים בעסקים ובמחשוב. התקנו את הפלטפורמה שלנו אצל הרבה בנקים, ספקי פתרונות תשלום ואגריגטורים מובילים וורטיקלים אחרים בענף והיא מאפשרת ראות בזמן אמת על פעולות עסקיות וחוויית לקוח יוצאת דופן, שלא היו אפשריות קודם. אנחנו שמחים על ההכרה האחרונה במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps לשנת 2019 ומשתוקקים להעמיק את יתרונות הבינה מלאכותית/ למידת מכונה עבור לקוחותינו", אמר אשווין רמצ'נדרה, מייסד שותף ומנכ"ל VuNet Systems.

פלטפורמת ה-AIOps של VuNet Systems מטפלת ביותר ממיליארד פעולות בחודש בהתקנות שונות ותומכת במגוון רחב של שילובים בתוך במחשוב הארגוני מצומתי תשתית באתר הפיזי, רכיבי ענן, יומנים של יישומים עסקיים על פני דומיינים, כלי ITIM/ITSM ומסגרות אוטומציה. צוות הבינה המלאכותית של VuNet Systems עובד עם חוקרים ומומחי בינה מלאכותית מובילים מהמכון הטכנולוגי ההודי מדראס כדי ליצור, להתאים, לבדוק ולהשיק את אלגוריתמי הבינה מלאכותית/ למידת מכונה. VuNet Systems זכתה לאחרונה בפרס החדשנות בבינה מלאכותית 2019 של YourStory, שנתן עוד תיקוף לחדשנות של המוצר וההשפעה על הלקוחות.

מסע המוצר של VuNet Systems הואץ באמצעות התוכנית Microsoft ScaleUp. Microsoft ScaleUp, חלק מהיוזמה של מיקרוסופט בשביל הזנקים, היא תוכנית שמספקת גישה ליתרונות בטכנולוגיות, הגעה לשוק וקהילה שעוזרים להזנקים שבשלב המימון הראשון להגדיל את בסיס הלקוחות וההכנסות שלהם.

VuNet Systems היא גם בוגרת של Cisco Launchpad. Cisco LaunchPad מפעילה תוכנית מאיצים איתנה מובנית שמיועדת לעזור להזנקים של טכנולוגיות B2B להגדיל את העסק שלהם ברחבי העולם.

הכרה בענף:

  • הכרה ב"ספקים מגניבים בניתוח ביצועים, מיקוד ב-AIOps" של חברת גרטנר(2).

(1) Gartner, Inc. "Market Guide for AIOps Platforms " by Charley Rich, Pankaj Prasad, Sanjit Ganguli, November 7, 2019.

(2) Gartner, Inc. “Cool Vendors in Performance Analysis, AIOps Focus” by Yoshifumi Abe , Will Cappelli , Vivek Bhalla , Pankaj Prasad , Sanjit Ganguli ,Padraig Byrne, May 4, 2018.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות VuNet Systems

VuNet Systems בנתה פלטפורמת AIOps שזכתה בפרסים עם יכולות ניתנות להוכחה של בינה מלאכותית/ למידת מכונה, ניתוחים וניטור מסע הלקוח שמשנות את פעילות המחשוב, עוברות ממצב מגיב למצב פרואקטיבי ומנבא ועוזרות ללקוחות שלה בוורטיקלים של הענף לשחרר יתרונות עסקיים אמיתיים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.vunetsystems.com.

מדיה חברתית:
https://twitter.com/vunetsystems
https://www.linkedin.com/company/vunet-systems/

אנשי קשר

For VuNet Systems
Bharat Joshi
info@vunetsystems.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית עם ההוספה של חברת עורכי דין בגאבון
כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הגלובלית שלה ומוסיפה רוחב לנוכחות האזורית שלה במרכז אפריקה, אנדרסן גלובל מודיעה על ההתרחבות שלה לגבון באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Business & Law Consulting (B & Law Consulting) מליברוויל.

פרומו, bp וסימנס נכנסים לשותפות עם SPIC על פרויקטים בתחום האנרגיה בברזיל
SPIC תרכוש 33% מהפרויקטים גז טבעי נוזלי – לחשמל מתחנות הכוח GNA I ו-GNA II 3 GW

אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
Entera Bio Ltd(NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את רוג'ר גרסו למנהל עסקים ראשי זמני, בתוקף מיידי. ד"ר גרסו יחליף את מנהל העסקים הראשי וחבר מועצת המנהלים אדם גרידלי שהתפטר מהחברה כדי לנצל הזדמנות חדשה. ד"ר גרסו ימשיך לשמש כדירקטור של אנטרה ביו.

קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI