דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר ליאור ארמייב מ- Cloud Valley , הראשון בישראל, שהוכתר כ-MVP של מיקרוסופט בתחום ה-AI
ליאור ארמייב מ- Cloud Valley , הראשון בישראל, שהוכתר כ-MVP של מיקרוסופט בתחום ה-AI
איריס וינשטיין 04/12/19 |  צפיות: 947

התואר, האישי, ניתן למקצוען מיקרוסופט שתורם לקהילת המפתחים והמשתמשים

ליאור ארמייב, ארכיטקט ענן ואחראי על תחום האוטומציה וה- AI ב- Cloud Valley, הוכתר כ- MVP (Most Valuable Professional) הראשון בישראל בתחום הבינה המלאכותית, התואר הגבוה ביותר שמעניקה מיקרוסופט. התואר כולל גם פרס, AVP Award , בסך 1500 דולר למטרת השקעה בהמשך הפעילות בקהילה. התואר והפרס הם קהילתיים וניתנים עבור תרומה לקהילת המפתחים בעולם עבור פיתוחים, הרצאות והעברת ידע .

"ההתמקדות שלי בשלוש השנים האחרונות בתחום ה-AI הביאה להתמקצעות שלי ושל Cloud Valley בתחום. אני רואה חשיבות גדולה בהקמת קהילת מפתחים בתחום ה-AI שתוכל ללמוד ולהתפתח. הקהילה, שנבנתה מקבוצות ווטצאפ, קבוצות בפייסבוק,קיום שוטף של וובינרים, פיתוחים ב- github שפתוחים לעולם בקהילה שיתופית והעברת הרצאות באירועים, מונה כ- 300 מפתחים".

אודות MVP:

MVP הוא פרס שניתן פעם בשנה על ידי מיקרוסופט.זוכי MVPs אחרים מגישים המלצה ל- MVP חדש בתחום ספציפי, ועדה מיוחדת של מיקרוסופט מקבלת את ההמלצות ומחליטה על הזוכים.

כ- 2000 MVPs בתחומים שונים הוכתרו עד עתה על ידי מיקרוסופט, ומתוכם 80 בתחום ה- AI. הראשון בישראל הוא ליאור ארמייב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI