דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים דיגיסרט ויוביסקיור משתפות פעולה בפתרונות הדור הבא של זיהוי ארגונים באמצעות קודים של מזהה ישות משפטית
דיגיסרט ויוביסקיור משתפות פעולה בפתרונות הדור הבא של זיהוי ארגונים באמצעות קודים של מזהה ישות משפטית
חיים נוי 04/12/19 |  צפיות: 701

דיגיסרט ויוביסקיור משתפות פעולה בפתרונות הדור הבא של זיהוי ארגונים באמצעות קודים של מזהה ישות משפטית

החברות ישתפו פעולה בהרחבת השימוש בקודי מזהה ישות משפטית (LEI) לסוגים רבים של מקרי שימוש שמתבססים על אישורים דיגיטליים

ליהי, יוטה ולונדון, 3 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

DigiCert, Inc., הספקית המובילה בעולם של פתרונות TLS/SSL, האינטרנט של הדברים ו-PKI, ו-Ubisecure, ספקית של שירותי זהות דיגיטלית ומנפיקה מוסמכת של קודי מזהה ישות משפטית (LEI) באמצעות קרן ה-LEI הגלובלית (GLEIF), הודיעו במשותף היום על שיתוף הפעולה שלהם כדי לעזור לפתור את קשיי הזהות של ארגונים על ידי הוספת קודי LEI למוצרים העתידיים של דיגיסרט. השותפות גם תרחיב את הזמינות של קודי LEI ללקוחות של דיגיסרט באמצעות הפלטפורמה RapidLEI של יוביסקיור.

"דיגיסרט נרגשת לעבוד עם הצוות של יוביסקיור ו-GLEIF כדי לחקור כיצד קודי LEI יכולים להשפיע באופן חיובי על הלקוחות שלנו ומשתמשי הקצה שלהם", אמר מנכ"ל דיגיסרט ג'ון מריל. "לדיגיסרט יש היסטוריה ארוכה של מחויבות לאישור זהויות באינטראקציות דיגיטליות. העבודה שלנו עם קודי LEI היא עוד צעד כדי לחזק יותר את האמון הדיגיטלי בסביבות מחוברות שונות".

דיגיסרט ויוביסקיור יחקרו את יתרונות הבטחת הזהות של קודי LEI באישורים דיגיטליים, כולל בדואל מאובטח, חתימת קוד ובקרת גישה מבוססת אישורים של עובדים, קבלנים וצדדים שלישיים אחרים. קודי LEI מציעים אמצעי תקני, אמין ועקבי לקביעת זהות ובעלות של ארגונים והימנעות מהתנגשויות על בסיס זהות. קודי LEI מכילים קוד ספציפי שנוצר על סמך סוג הארגון של החברה ומידע על תחום השיפוט. עם יותר ממיליון וחצי קודי LEI בשימוש כיום, הם הופכים במהירות למזהה הארגונים שבפועל מוכר בכל העולם. יוביסקיור גם מפתחת שירותים מתקדמים מבוססי LEI כמו הזכות לייצג - שירות ספק זהויות (IdP) לאימות זכויות שניתנו לאנשים לייצג את החברה שלהם.

פול טאורט, קצין פיתוח תאגידי ביוביסקיור, אמר: "כרשות אישורים עם מיקוד באישורים עם רמת הבטחה גבוהה, דיגיסרט הבינה מזמן שהיכולת לקבוע זהות ארגונית מאומתת עבור משתמשי קצה חיונית כדי לעשות את האינטרנט למקום יותר שקוף לעשיית עסקים. לכבוד הוא לנו לשתף פעולה עם רשות האישורים הגדולה ביותר בעולם כדי לחבר את הסביבות של LEI ורשויות אישורים. לדיגיסרט יש מוניטין שהרוויחה ביושר כרשות אישורים אחראית שחושבת על העתיד".

סטיבן וולף, מנכ"ל GLEIF, אמר: "השותפות של דיגיסרט ויוביסקיור משמעה שאחת מרשויות האישורים הגלובליות הראשונות מצטרפת למערכת LEI הגלובלית. אנחנו מאוד נרגשים ששתי מובילות טכנולוגיות עובדות ביחד כדי להרחיב את הזמינות של קודי LEI באמצעות פתרונות חדשים. ואנחנו רואים בכך אישור לאופן שבו קודי LEI מחברים סביבות של זהויות כדי לפשט את הזיהוי של ישויות משפטיות בעידן הדיגיטלי לתועלת כל בעלי העניין בעולם".

דיגיסרט היא רשות האישורים המובילה בעולם ואחת מרשות האישורים הראשונות שסיפקה את הדרישות בענף ופתרונות קשורים שקובעים את הערך של זהות מאומתת, בין אם היא של ארגונים, אנשים או דברים. החברה מחויבת למספר פרויקטי מו"פ בחזית הקידמה שקשורים בזהות של ארגונים, מחשבים קוונטיים וזהות של מכשירי האינטרנט של הדברים, והלקוחות מסתמכים על דיגיסרט כדי לפתור אתגרי זהות, אימות והצפנה מורכבים.

יוביסקיור הייתה המנפיקה של קודי מזהה ישות משפטית עם הצמיחה המהירה ביותר ב-2019. שירות ה-LEI שלה, RapidLEI, הוקם על ידי ותיקים בענף רשויות האישורים שהיו אחראים בעבר להכנסה לשימוש של GeoTrust באירופה וההקמה המשותפת של רשות אישורים אחרת שבצמרת העולמית. אחרי שיצאו מאותה החברה, הצוות פיתח את הפתרון RapidLEI כדי להפוך את קודי LEI לנגישים במקומות בהם הבטחת זהויות ארגוניות מאומתת לפי דרישה היא חיונית - כולל בנקאות, פינטק, ציות ועכשיו ללקוחות ושותפים של רשויות אישורים.

קודי LEI עצמאיים זמינים ללקוחות של דיגיסרט בכתובת www.rapidlei.com/digicert. החברות ימשיכו לשתף פעולה עם בעלי עניין בענף בשימושים חדשניים אחרים של LEI.

למידע נוסף על LEI והשירותים של יוביסקיור, בקרו בבקשה באתרים ubisecure.com או rapidlei.com.

אנשי קשר

Hotwire for Ubisecure
Jenny Morris
UbisecureUK@hotwireglobal.com
07393465529

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית עם ההוספה של חברת עורכי דין בגאבון
כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הגלובלית שלה ומוסיפה רוחב לנוכחות האזורית שלה במרכז אפריקה, אנדרסן גלובל מודיעה על ההתרחבות שלה לגבון באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Business & Law Consulting (B & Law Consulting) מליברוויל.

פרומו, bp וסימנס נכנסים לשותפות עם SPIC על פרויקטים בתחום האנרגיה בברזיל
SPIC תרכוש 33% מהפרויקטים גז טבעי נוזלי – לחשמל מתחנות הכוח GNA I ו-GNA II 3 GW

אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
Entera Bio Ltd(NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את רוג'ר גרסו למנהל עסקים ראשי זמני, בתוקף מיידי. ד"ר גרסו יחליף את מנהל העסקים הראשי וחבר מועצת המנהלים אדם גרידלי שהתפטר מהחברה כדי לנצל הזדמנות חדשה. ד"ר גרסו ימשיך לשמש כדירקטור של אנטרה ביו.

קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI