דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים VF Corporation מודיעה על מטרות מבוססות על מדע חדשות כדי להאיץ תוכניות של אחריות חברתית וסביבתית
VF Corporation מודיעה על מטרות מבוססות על מדע חדשות כדי להאיץ תוכניות של אחריות חברתית וסביבתית
חיים נוי 05/12/19 |  צפיות: 225

 

VF Corporation מודיעה על מטרות מבוססות על מדע חדשות כדי להאיץ תוכניות של אחריות חברתית וסביבתית

היעדים החדשים הם חלק מהדוח "נועד לשינוי קיימות ואחריות" האחרון

דנוור, 5 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

VF Corporation (NYSE: VFC), אחת מחברות הביגוד, הנעלה ואביזרים הגדולות ביותר בעולם, פרסמה היום את המהדורה האחרונה של הדוח שלה "נועד לשינוי קיימות ואחריות", כולל הודעה על מטרות מבוססות על מדע (SBTs) מובילות בענף וחזון נועז של חומרים בני קיימא.

הדוח "נועד לשינוי" של VF מפרט את השאיפות של החברה לקדם שיפורים סביבתיים וחברתיים בעסק, תיק המותגים, שרשרת האספקה הגלובלית והקהילות שלה ברחבי העולם. הדוח גם מדגיש הישגים משנת הדיווח הקודמת, שהייתה 2018.

"העובדים שלנו, 50,000 אנשים מוכווני ביצועים, שותפים למחויבות להיות יותר מרק חברת ביגוד והנעלה. אנחנו שואפים להיות ארגון מוכוון תכלית שמנצל את החוזק של העסק שלנו כדי להשפיע באופן חיובי על אנשים ועל כדור הארץ שמשותף לנו", אמר סטיב רנדל, יו"ר, נשיא ומנכ"ל VF. "אנחנו גאים בהתקדמות שלנו אבל יודעים שיש עוד כל כך הרבה שאנחנו יכולים לעשות. אסטרטגיית "נועד לשינוי" שלנו מתווה את סדר העדיפויות הצופה פני עתיד שלנו ונותנת לנו מיקוד מחודש להתאמץ יותר ולהגיע רחוק יותר כשאנו מטפלים בכמה מהבעיות הכי מאתגרות של הענף שלנו".

אסטרטגיית "נועד לשינוי" של VF מתמקדת בשלושה תחומים:

 • מודלים עסקייםמעגליים: המסחור של מודלים עסקיים מעגליים כדי להפחית את ההשפעה הסביבתית של VF תוך יצירת הזדמנויות צמיחה חדשות.
 • גודל לטובה: ניצולהגודל וההשפעה הגלובליים של VF כדי לגרום להפחתת ההשפעה בכל העסק ובענף בכללותו.
 • יוצרי תנועות: לאפשרל-VF והמותגים שלה לשמש כזרז להנעת תנועות של סגנונות חיים בניקיימא ופעילים כדי לשפר אנשים ואת כדור הארץ.

דגשים מהדוח "נועד לשינוי"

כמתואר בדוח, ובהתאמה ליעדי הפיתוח בר קיימא של האו"ם, VF התקדמה באופן ניתן למדידה מול המטרות שלה. הדגשים הם:

 • 50 אחוז ממרכזיההפצה של VF ברחבי העולם הם מתקנים עם אפס פסולת.
 • ל-16 אחוזמהבניינים שבבעלות VF יש אישור LEED.
 • ההשקה של חזוןנועז של חומרים בני קיימא שמתמקד בשלושה רעיונות מפתח: חומרים רגנרטיביים,מתחדשים שהושגו באופן אחראי וממוחזרים.
 • שיפור המחיה שלהעובדים בבנגלדש, קמבודיה, הודו, הרפובליקה הדומיניקנית, וייטנאם, סין, קניהולסותו באמצעות תוכנית הפיתוח של העובדים והקהילה של VF.

המטרות המבוססות על מדע של VF אושרו על ידי יוזמת המטרות המבוססות על מדע

המטרות המבוססות על מדע (SBTs) החדשות של VF הן מהשאפתניות ביותר בענף ועולות בקנה אחד עם האידיאולוגיה של שימוש בגודל שלה לטוב. SBTs הן מטרות של הפחתת פליטת גזי חממה שמתאימות לעמידה ביעדים של הסכם פריס.

"VF היא החברה הגדולה ביותר במגזר הטקסטיל, ביגוד ומוצרי מותרות שקבעה מטרה של 1.5 מעלות לפליטות תחום 1 ותחום 2 שלה, ומטרה של הרבה מתחת ל-2 מעלות לפליטות תחום 3 שלה שקשורות למוצרים", אמר בן פיל, נאמנות הפחם.

VF עברה תהליך ארוך ואינטנסיבי של עבודה משותפת שנמשך שנתיים כדי לפתח את ה-SBTs החדשות שלה. החברה עבדה ביחד עם חברת ייעוץ גלובלית, נאמנות הפחם, כדי למדל נתונים במתקנים שבבעלותה ושהיא מפעילה וגם בכל הפעילות שלה מהחווה ועד לחנויות, ונכנסה למעורבות עמוקה בכל שרשרת הערך שלה. נתונים ראשוניים נאספו מ-1,400 המתקנים שבבעלות VF, מרכזי ההפצה והלוגיסטיקה הגלובלית שלה וגם מיותר ממאה ספקים ברמה 1 ורמה 2, וחיזקו את היכולת שלה לזהות וליישם אסטרטגיות הפחתה.

מטרות הפחתת הפחמן המבוססות על מדע של VF הן:

 • הפחתה מוחלטת שלפליטות גזי חממה תחום 1 ותחום 2 ב-55 אחוז עד 2030, לעומת קו בסיס של שנת2017.
 • הפחתה מוחלטת שלפליטות גזי חממה תחום 3 ב-30 אחוז עד 2030, לעומת קו בסיס של שנת 2017 תוךהתמקדות בחומרים מהחווה לחנות, פעילות מיקור ולוגיסטיקה.

יוזמת המטרות המבוססות על מדע דוגלת בקביעת מטרות מבוססות על מדע כדרך חזקה להגדלת היתרון התחרותי של חברות במעבר לכלכלה דלת פחמן. זה שיתוף פעולה בין CDP, האמנה הגלובלית של האו"ם (UNGC), מכון המשאבים העולמי (WRI) והקרן העולמית לשימור חיות הבר (WWF) ואחת ההתחייבויות של We Mean Business Coalition.

"זה הייעוץ האסטרטגי הכי מקיף שנתנו לארגון על איך הוא יכול להשיג את ה-SBTs שלו בפעילויות ובשרשרת הערך שלו", אמר טום דיליי, מנהל כללי, נאמנות הפחמן. "העבודה הזאת שולחת מסר חזק למגזר הביגוד על מידת השינוי שנחוץ כדי לטפל באמת בפליטות בשרשראות האספקה וההפצה הגלובליות ובמותגים מרובים. תהליך הפיתוח של שיתוף הפעולה והמיקוד בהשפעה על אחרים -- כך נראית מנהיגות אמיתית של חברה. אנחנו נרגשים לראות ש-VF השיגה את היעדים השאפתניים שלה".

חזון חדש לחומרים בני קיימא

VF הודיעה היום גם על חזון החומרים בני קיימא החדש שלה שממלא תפקיד מפתח בהשגת ה-SBTs שלה. המיצוי, ההפקה והייצור של חומרי גלם אחראים לחלק הגדול ביותר של פליטות הפחם של VF בכל העולם. החזון החדשני קובע מסלול ברור להפחתה באמצעות עוד התחייבות נועזת: עד 2030, VF מתחייבת שמאה אחוז מתשעת החומרים שבראש הרשימה שלה, שאחראים לכ-90 אחוז מפליטות הפחמן שלה שקשורות לחומרים, יגיעו מקורות רגנרטיביים, מתחדשים שהושגו באופן אחראי וממוחזרים.

באמצעות שימוש בכלים כמו מדד הקיימות של חומרים של הקואליציה לביגוד בר קיימא ושיטות לניתוח מחזורי חיים, VF מבצעת הערכה של בחירת החומרים שלה בשלושת התחומים האלה כדי לזהות את ההזדמנויות הכי גדולות להפחתת ההשפעה הסביבתית, וכדי להבין איך האצה כנגד הבחירות האלה תתרום להשגת המטרות המבוססות על מדע שלה.

מידע נוסף על VF ועל הדוח שלה "נועד לשינוי קיימות ואחריות" אפשר למצוא באתר www.vfc.com.

אודות VF Corporation

VF Corporation שהוקמה ב-1899 היא אחת מחברות הביגוד, הנעלה ואביזרים הגדולות ביותר בעולם שמחברת אנשים לסגנונות החיים, הפעילויות והחוויות שהם הכי מוקירים באמצעות משפחה של מותגים איקוניים של בגדים ללבישה מחוץ לבית, לפעילות ולעבודה, ביניהם Vans®, The North Face®, Timberland® ו-Dickies®. המטרה שלנו היא להניע תנועות של סגנונות חיים בני קיימא ופעילים כדי לשפר אנשים ואת כדור הארץ. אנחנו מחברים את המטרה הזאת עם מאמץ מתמיד להצליח ליצור ערך לכל בעלי העניין ולהשתמש בחברה שלנו ככוח לטוב. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר vfc.com.

אודות נאמנות הפחם

נאמנות הפחם היא שותפה מומחית בלתי תלויה של ארגונים מובילים ברחבי העולם, שעוזרת להם לתרום לעתיד יותר בר קיימא ולהרוויח ממנו.

 • אנחנו מייעציםלעסקים, ממשלות והמגזר הציבורי על ההזדמנויות שלהם בעולם בר קיימא, דל פחמן.
 • אנחנו מודדיםומאשרים את טביעת הרגל הסביבתית של ארגונים, שרשראות אספקה ומוצרים.
 • אנחנו מפתחיםומיישמים טכנולוגיות ופתרונות דלי פחמן, מנצילות אנרגיה ועד לאנרגיה מתחדשת.

אנשי קשר

Molly Cuffe
Director, Corporate Responsibility Communications
Molly_Cuffe@vfc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה ועדכונים על האצת שלב הפחתת המינוף של תוכנית המפנה ברווחיות
התוצאות הכספיות צפויות להיות מתחת לצפי, בעיקר בגלל פעולות בתחבורה כדי לפתור פרויקטים מאתגרים

Emendo Biotherapeutics מגייסת 61 מיליון דולר כדי לקדם את טיפולי עריכת הגנים מהדור הבא
מרחיבה את השותפויות האסטרטגיות עם AnGes וטקדה מאיצה את פלטפורמת עריכת הגנים החדשנית OMNI לצנרת פיתוח רחבה של מוצרי טיפולים

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

ניוסטאר מביאה את UltraThreat Feeds כדי להגן על נתונים ביעילות רבה יותר
השירות החדש מספק נתוני איומים קנייניים כמעט בזמן אמת כדי לזהות ולעצור תעבורה רעה, נכנסת ויוצאת

World’s Greatest Videos(TM) מודיעה על הזוכה בפרס הגדול של $1,000,000* ב-2019
התוצאות של הפרס של $100,000 USD* הסרטון הכי טוב של השנה הזאת

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף

חברת טומי הילפיגר מודיעה על היזמים החברתיים שעלו לגמר של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
ב-13 בפברואר 2020 ששת העולים לגמר יבקרו בקמפוס של העתיד של טומי הילפיגר באמסטרדם, הולנד, כדי להציג את הרעיון העסקי שלהם בפני חבר שופטים של מובילי עסקים וקיימות פנימיים וחיצוניים באירוע הגמר הגלובלי של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון של טבליות למוטריג'ין USP, 100 מ"ג, בקבוקים של 100 יחידות
13/01/20 | בריאות
בגלל זיהום צולב עם Enalapril Maleate

ראהי מערכות משיקה אסטרטגיית ענן שמוביל מנהל הטכנולוגיות הראשי החדש מאט רובינסון
פרקטיקות ענן, שירותים מקצועיים ושירותים מנוהלים ישלימו את הניסיון המוביל בענף של ראהי בתשתיות של מרכזי נתונים

Rockwell Automation רוכשת את קבוצת אבנת אבטחת נתונים כדי להרחיב את המומחיות באבטחת סייבר
הרכישה תחזק את היכולת של Rockwell Automation לספק שירותי אבטחת סייבר ב‑IT/OT בכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI