דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו
PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו
חיים נוי 06/12/19 |  צפיות: 692

PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו

נכסי ייצור חשמל ניידים גם יהוו ביטחון לרשת החשמל וישלימו אנרגיה מתחדשת

גלאסטונברי, קונטיקט, 5 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

PW Power Systems (PWPS), הספקית המובילה של פתרונות אנרגיה ממקור תעופתי לייצור חשמל, הודיעה של-PREPA (רשות החשמל של פוארטו ריקו) יש שלוש טורבינות גז PWPS FT8® MOBILEPAC® מוכנות להפעלה. יחידות טורבינות הגז הניידות של 30 מגה-ואט זמינות עכשיו לייצור חשמל בשעת חירום, וגם לביטחון הרשת בתמיכה בתוכנית הקיימות הסביבתית של פוארטו ריקו. PWPS תמכה ב-ARG Precision Corporation, שהשלימה את ההתקנה המוכנה להפעלה של טורבינות הגז עם כושר ייצור משני דלקים FT8 MOBILEPAC בתחנת הכוח פאלו סקו בטואה בחה.

מושלת פוארטו ריקו וונדה וזקז אמרה: "שלושת הגנרטורים מאפשרים תגובה מהירה במצב חירום או במצב שבו נאבד אנרגיה באזור העירוני. תוך שמונה עד עשר דקות אנחנו יכולים להפעיל את המערכת ולספק חשמל לכ-40,000 לקוחות. גם לשירותים חיוניים כמו בתי חולים באזור העירוני יהיה הביטחון הזה".

"שלושת המגה גנרטורים יכולים למלא את הביקוש של מתקנים כמו בית החולים האזורי באיאמון, המרכז הרפואי ריו פיידרס והגולדן מייל בהאטו ריי, וגם להבטיח את הפעילות היומיומית של שדה התעופה הבינ"ל לואיס מוניוז מרין באיסלה ורדה", אמר חוזה אורטיז, המנהל הכללי של PREPA. "למרות שהוא פיזית נמצא בתחנת הכוח פאלו סקו, הציוד נייד כך שאפשר להעביר אותו לאזורים מבודדים שבשעת חירום אין להם יכולת הולכה", המשיך אורטיז.

"כשפוארטו ריקו משנה את הארכיטקטורה של הרשת שלה, הזמינות של FT8 MOBILEPAC מביאה שקט נפשי מיידי ל-PREPA וללקוחות שלה" ציין נשיא ומנכ"ל PWPS ראול פרדה. "לטווח הארוך, הטכנולוגיה הזאת היא פתרון רב צדדי שעוזר להשיג עמידות כשפוגע מזג אוויר קיצוני ומאפשר ל-PREPA להתקדם לשילוב עם התקן החדש של היצע האנרגיה המתחדשת. נצילות האנרגיה שלו וההיענות לביקוש המהירה מאפשרות גמישות רבה כשמדובר באתגר של אי ודאות בתחזיות העומס ומספק חשמל אמין כשפוארטו ריקו הכי צריכה אותו".

אודות PW Power Systems

PW Power Systems LLC (PWPS) היא חברה בקבוצה של MHPS Americas, עם מטה בלייק מרי, פלורידה. PWPS ניצלה באופן בלעדי את הטכנולוגיה המתקדמת של מנועי המטוסים של Pratt & Whitney® ויישמה אותה באופן ייחודי בפתרונות מורכבים של מערכות חשמל והפכה למובילה בענף ייצור החשמל.

ל-PW Power Systems יש יותר מ-2,000 טורבינות גז תעשייתיות שמותקנות ביותר מ-50 מדינות בכל העולם והיא מתגאה בהיותה מעולה במגזר התיקונים והשיפוצים הכלליים של טורבינות גז. תיק טורבינות הגז של PWPS מציע מוצרים תחרותיים יעילים וגמישים שמייצרים 30 עד 140 מגה-ואט של חשמל.

גנרטור טורבינות הגז FT8® MOBILEPAC® מאוד יעיל ואפשר להעביר אותו בקלות ביבשה, בים או באוויר. התכנון הייחודי שלו מאפשר ניוד והתקנה מהירים עם מינימום אנשים וציוד.

PW Power Systems מחויבת לספק פתרונות באיכות גבוהה לשוק האנרגיה המבוזרת שמגבירים את תפוקת האנרגיה והאמינות שלה ומספקים חיסכון תפעולי ללקוחות שלה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.pwps.com.

אנשי קשר

Stefan Zavatone, Director of Marketing & Communications
860-368-5499
stefan.zavatone@pwps.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית עם ההוספה של חברת עורכי דין בגאבון
כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הגלובלית שלה ומוסיפה רוחב לנוכחות האזורית שלה במרכז אפריקה, אנדרסן גלובל מודיעה על ההתרחבות שלה לגבון באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Business & Law Consulting (B & Law Consulting) מליברוויל.

פרומו, bp וסימנס נכנסים לשותפות עם SPIC על פרויקטים בתחום האנרגיה בברזיל
SPIC תרכוש 33% מהפרויקטים גז טבעי נוזלי – לחשמל מתחנות הכוח GNA I ו-GNA II 3 GW

אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
Entera Bio Ltd(NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את רוג'ר גרסו למנהל עסקים ראשי זמני, בתוקף מיידי. ד"ר גרסו יחליף את מנהל העסקים הראשי וחבר מועצת המנהלים אדם גרידלי שהתפטר מהחברה כדי לנצל הזדמנות חדשה. ד"ר גרסו ימשיך לשמש כדירקטור של אנטרה ביו.

קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI