דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ידע, הזרוע המסחרית של מכון ויצמן למדע, ודירפילד מקימות את Orchard Innovations, LLC
ידע, הזרוע המסחרית של מכון ויצמן למדע, ודירפילד מקימות את Orchard Innovations, LLC
חיים נוי 07/01/20 |  צפיות: 154

ידע, הזרוע המסחרית של מכון ויצמן למדע, ודירפילד מקימות את Orchard Innovations, LLC

דירפילד מקצה עד 130 מיליון דולר לקידום תרופות חדשות במכון הישראלי באמצעות חברה חדשה שהוקמה

רחובות, ישראל וניו יורק, 6 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE):

ידע חברה למחקר ופיתוח בע"מ, הזרוע המסחרית של מכון ויצמן למדע, ו-Deerfield Management Company, חברה להשקעות בבריאות, הודיעו היום על הפיתוח של יוזמה נרחבת של מחקר תרגומי. שיתוף הפעולה במחקר, הראשון של דירפילד מחוץ לארה"ב, צפוי לזרז את הפיתוח של טיפולים מחוללי שינוי לשם תיקוף קליני של תרופות למחלות ושיפור איכות החיים.

דירפילד תקצה מימון ראשוני של עד 130 מיליון דולר כדי לתמוך ביוזמה במשך יותר מעשר שנים באמצעות חברה חדשה שהוקמה בשם Orchard Innovations, LLC. דירפילד תספק בנוסף את הידע שלה בתפעול, ניהול ופיתוח כדי לקדם מחקר בחזית הקידמה של תרופות במגוון של תחומים ברפואה, כולל מחלות קשות לטיפול ונדירות.

גיל גרנות- מאיר, מנכ"ל ידע, אמר: "אנחנו מעריכים מאוד את המחויבות, ההבנה העמוקה והבקיאות בתהליכי פיתוח בשלב המוקדם שדירפילד מביאה לשיתוף הפעולה שלנו. היכולות של דירפילד, יחד עם המומחיות המסחרית והתרגומית של ידע והמדע הבסיסי הרב תחומי החלוצי של מכון ויצמן, יוצרים קשר סינרגטי נדיר שאנו בטוחים שיוביל לפריצות דרך מדעיות ותרופתיות לתועלת האנושות".

Orchard Innovations, LLC, חברה פרטית בבעלות מלאה של חברות מסונפות של דירפילד, תתמוך בפרויקטי מו"פ מתוך מכון ויצמן למדע בשלבים השונים של גילוי וקידום תרופות. החל בתחילת 2020, ידע תגיש הצעות של פרויקטים לעיונה של ועדה שתכלול מדענים מובילים המייצגים את מכון ויצמן למדע, ידע ודירפילד.

"בין אם אלה התגליות פורצות הדרך של מכון ויצמן שהובילו לפיתוח של תרופות חדשות לטרשת נפוצה, טיפולים חיסוניים שמרפאים סוגים מסוימים של סרטן שהיו קודם בלתי ניתנים לריפוי, או הדומיננטיות שלו בחדשנות רפואית, המכון נמצא בעקביות בחוד החנית של חידושים משמעותיים ומשפיעים", אמר ג'יימס א. פלין, שותף מנהל בדירפילד. "אנחנו שמחים ליצור שותפות עם הידע של מכון ויצמן ולהשתמש בו למטרתנו המשותפת לקדם את הבריאות בכל העולם. היכולות המשופרות של דירפילד, עם חנוכתו הקרובה של קמפוס החדשנות החדש שלה ב-345 Park Avenue South בעיר ניו יורק, צפויות אף הן להיות מקור חשוב של ערך מוסף למכון ויצמן".

הפרויקטים שיתקבלו יכללו תוכנית פיתוח שמטרתה השגת מוכנות ל-IND (תרופה ניסיונית חדשה). דירפילד תספק מימון ותמיכה בפיתוח לפרויקטים שיתקבלו, ופרויקטים מבטיחים שישיגו סטטוס של אישור IND יוכלו אולי לזכות בתמיכה נוספת מדירפילד.

לפי תנאי ההסכם, Orchard Innovations, LLC תקבל רישיון לקניין רוחני שפותח במסגרת פרויקטים שבתמיכת דירפילד במכון ויצמן למדע.

אודות מכון ויצמן למדע

מכון ויצמן למדע ברחובות, ישראל, הוא אחד ממכוני המחקר הרב תחומיים המובילים בעולם. המכון, שידוע בטווח הרחב של המחקר שלו במדעי הטבע והמדעים המדויקים, מהווה בית למדענים, סטודנטים, טכנאים ואנשי תמיכה. פעילות המחקר של המכון כוללת חיפוש דרכים חדשות להילחם במחלות ורעב, בחינת שאלות מובילות במתמטיקה ומדעי המחשב, חקירת הפיזיקה של החומר והיקום, יצירת חומרים חדשניים ופיתוח אסטרטגיות חדשות להגנה על הסביבה.

אודות Deerfield Management

דירפילד היא חברה לניהול השקעות בבריאות שמחויבת לקידום הבריאות באמצעות השקעות, מידע ונדבנות.

אודות ידע

ידע חברה למחקר ופיתוח בע"מ היא הזרוע המסחרית של מכון ויצמן למדע. ידע מנהלת עכשיו בערך 500 משפחות ייחודיות של פטנטים והפיקה את ההכנסה הגבוהה ביותר לחוקר בהשוואה לכל עסק אקדמי אחר בעולם של העברת טכנולוגיות. במשך השנים, ידע תרמה את המסחור של כמה תרופות פורצות דרך, כגון קופקסון, Rebif, Tookad®, Erbitux®, Vectibix®, Protrazza®, Humira®ולאחרונה תרופת ה-CAR-T לסרטן Yescarta®.

אנשי קשר

Tamir Huberman, tamir.huberman@weizmann.ac.il, 972-8-9349282
Karen Heidelberger, karenh@deerfield.com, 212-551-1600

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה ועדכונים על האצת שלב הפחתת המינוף של תוכנית המפנה ברווחיות
התוצאות הכספיות צפויות להיות מתחת לצפי, בעיקר בגלל פעולות בתחבורה כדי לפתור פרויקטים מאתגרים

Emendo Biotherapeutics מגייסת 61 מיליון דולר כדי לקדם את טיפולי עריכת הגנים מהדור הבא
מרחיבה את השותפויות האסטרטגיות עם AnGes וטקדה מאיצה את פלטפורמת עריכת הגנים החדשנית OMNI לצנרת פיתוח רחבה של מוצרי טיפולים

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

ניוסטאר מביאה את UltraThreat Feeds כדי להגן על נתונים ביעילות רבה יותר
השירות החדש מספק נתוני איומים קנייניים כמעט בזמן אמת כדי לזהות ולעצור תעבורה רעה, נכנסת ויוצאת

World’s Greatest Videos(TM) מודיעה על הזוכה בפרס הגדול של $1,000,000* ב-2019
התוצאות של הפרס של $100,000 USD* הסרטון הכי טוב של השנה הזאת

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף

חברת טומי הילפיגר מודיעה על היזמים החברתיים שעלו לגמר של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
ב-13 בפברואר 2020 ששת העולים לגמר יבקרו בקמפוס של העתיד של טומי הילפיגר באמסטרדם, הולנד, כדי להציג את הרעיון העסקי שלהם בפני חבר שופטים של מובילי עסקים וקיימות פנימיים וחיצוניים באירוע הגמר הגלובלי של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון של טבליות למוטריג'ין USP, 100 מ"ג, בקבוקים של 100 יחידות
13/01/20 | בריאות
בגלל זיהום צולב עם Enalapril Maleate

ראהי מערכות משיקה אסטרטגיית ענן שמוביל מנהל הטכנולוגיות הראשי החדש מאט רובינסון
פרקטיקות ענן, שירותים מקצועיים ושירותים מנוהלים ישלימו את הניסיון המוביל בענף של ראהי בתשתיות של מרכזי נתונים

Rockwell Automation רוכשת את קבוצת אבנת אבטחת נתונים כדי להרחיב את המומחיות באבטחת סייבר
הרכישה תחזק את היכולת של Rockwell Automation לספק שירותי אבטחת סייבר ב‑IT/OT בכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI