דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
חיים נוי 14/01/20 |  צפיות: 259

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019

לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף

ניו יורק, 12 בינואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE)

Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שהיא סגרה מימון ורכישות אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019. העסקאות בכל ארה"ב, בין 7.8 מיליון דולר ל-345 מיליון דולר, נגעו בכל סוגי הנכסים העיקריים וכללו עסקאות בניו יורק, ניו ג'רזי, טקסס, פלורידה, קליפורניה, וושינגטון ומסצ'וסטס. השנה השנייה ברציפות של MRC עם יותר מ-2 מיליארד דולר והמשך ההתרחבות בכל ארה"ב חוזקה על ידי הקשרים האיתנים של החברה עם לווים חוזרים -- שהיוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל -- וכמה עסקאות עם ספונסרים בעלי שם עולמי כמו Four Seasons, Mandarin Oriental ו-Raffles. פלטפורמת ההשקעה בחוב של החברה התמקדה במתן הלוואות מובטחות עדיפות, הלוואות ביניים והשקעות במניות בכורה בשוק הביניים וגם ביצוע רכישת אג"ח ורכישת הלוואות שלא נפרעות.

העסקאות הבולטות ב-2019 היו:

הלוואה של 345 מיליון דולר לתיק של נכסים רב משפחתיים מיוצבים, ובנייה של בניין להשכרה לשימוש מעורב יוקרתי בבוורלי הילס, קליפורניה.

הלוואת בנייה של 314 מיליון דולר ל-Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences, פרויקט של שימוש מעורב בשכונת Back Bay של בוסטון.

הלוואת בנייה של 225 מיליון דולר ל-The Residences ב-Mandarin Oriental, בוקה רטון, מגדל דירות קונדו יוקרתיות מתוכנן בבוקה רטון, פלורידה.

הלוואת של 210 מיליון דולר לפיתוח של מלון Four Seasons ויחידות מגורים פרטיות בפורט לודרדייל, פלורידה.

168 מיליון דולר עם עירבון של Emerson Lofts, פרויקט פיתוח מתוכנן רב משפחתי של שימוש מעורב עם 1,000 יחידות בג'רזי סיטי, ניו ג'רזי.

חבילת מימון של 138 מיליון דולר לפרויקט של שימוש מעורב ב-300 West 122nd Street בשכונת ווסט הארלם של מנהטן.

משכנתה ראשונה של 72 מיליון דולר ל-The Ray, פרויקט של מלון עם 141 חדרים וחנויות בדלריי ביץ', פלורידה.

הלוואת בנייה של 53 מיליון דולר בפרויקט של שימוש מעורב בשכונת וושינגטון הייטס של מנהטן.

משכנתה ראשונה של 50 מיליון דולר לפרויקט דירות קונדו עם שימוש מעורב בשכונת Broadway Triangle של ברוקלין, ניו יורק.

מימון של 35.1 מיליון דולר להשלמה של שני פרויקטי בנייה נפרדים בבוורלי הילס ובסן דייגו, קליפורניה.

32.5 מיליון דולר למימון הרכישה של אתר פרויקט של שימוש מעורב בשכונת Turtle Creek של דאלאס, טקסס.

משכנתה ראשונה של 30 מיליון דולר לפרויקט של שימוש מעורב באתר שהיה בו קודם RKO Keith's Theater בקווינס, ניו יורק.

"אנחנו מאוד שמחים שסגרנו שוב שנה של יותר מ-2 מיליארד דולר, ביטוי לקשרים החזקים הקיימים שלנו וכמה עסקאות שהושלמו עם ספונסרים בעלי שם עולמי", אמר ג'וש זיגן, מייסד שותף ומנהל ההשקעות של MRC. "העסקאות שנסגרו עם חברות כמו Four Seasons, Mandarin Oriental ו-Raffles ב-2019 מראות שיש לנו השפעה גוברת ברחבי העולם הודות לניסיון והביצוע ללא מקבילים שלנו, ששיכללנו במהלך 15 שנים בעסקים. אנחנו מצפים להמשך ההתרחבות שלנו בכל ארה"ב ב-2020 ולעוד עשור של הצלחה".

Madison Realty Capital (MRC) היא חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח עם משרדים אזוריים בשווקים חשובים כולל לוס אנג'לס ודאלאס. MRC, שהוקמה ב-2004, סגרה עסקאות של בערך 12 מיליארד דולר במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות. החברה מנהלת השקעות בארצות הברית בשם בסיס משקיעים גלובלי. MRC היא חברה משולבת במלואה עם יותר מ-60 עובדים בכל התחומים של נדלן: השקעות, פיתוח וניהול נכסים. בין יתר התארים בענף, MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדלן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף.

שאלות מהמדיה, התקשרו עם:

Great Ink Communications: (212) 741-2977

Tom Nolan – tom@greatink.com

Al Barbarino – al@greatink.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
וויפרו מקבלת הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מלוקר
וויפרו בע"מ (NYSE: WIT)(NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום שקיבלה הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מחברת פלטפורמות הנתונים המובילה לוקר בפסגת השותפים של לוקר 2019.

ג'קדה מוקמה בדוח ריבוע הקסם של ניהול מעורבות עובדים של גרטנר לשנת 2020
טכנולוגיות שעוזרות להגדיל את המעורבות באמצעות סיוע באינטראקציה (כגון הפעולה הבאה הכי טובה, שולחן עבודה מאוחד והנחיה ואוטומציה של תהליכים) הפכו למימד חיוני של ניהול מעורבות עובדים מעבר לפונקציות המסורתיות של ניהול נציגים

ריינבו מילק חוגגת את המורשת הערבית עם תחרות לנד קרוזר גדולה
שני לנד קרוזרים איקוניים לכל המעוניינים

Aptorum Group מתחילה את המסחור של טבליות מזון המרפא הביו אקטיבי Dioscorea Opposita וחתמה על הסכם הפצת מכירות בהונג קונג
24/02/20 | בריאות
Aptorum Group Limited , חברת תרופות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו, מודיעה על המסחור של תוסף התזונה שלה לנשים בגיל המעבר עם חידלון וסת ושחוות תסמינים קשורים. התוסף מיוצר עם המרכיב הביו אקטיבי שמופק מאבקת בטטה סינית המכילה DOI, שזאת הגישה הלא הורמונלית של Aptorum Group שמיועדת להתאים למגמות ולחששות תזונתיים גוברים מסוימים של הצרכנים.

אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה
הוא יחולל מהפיכה בעסק ויתחרה בכל החברות האחרות אצל הצרכן עם תקציב בתחום הביניים

ביקורת: יהוא – ההצגה שעוררה חשש להתערבות בבחירות 92 עולה בבית צבי – מרגשת, נוקבת, פנינה תיאטרלית
22/02/20 | תיאטרון
יהוא – ההצגה שעלתה ב-1992 חודש לפני הבחירות ועוררה חשד כביקורת על שר הביטחון דאז אריק שרון בדמות יהוא ועל ראש הממשלה שהסתגר בביתו מנחם בגין , זיף במחזה, עולה בבית צבי ברמת גן והיא נוקבת, מושחזת ומהווה פנינה תיאטרלית.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון כלל ארצית של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL
21/02/20 | בריאות
Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מודיעה על קריאה להחזרה מרצון של שתי (2) אצוות של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL, שתיהן בבקבוקים של 237 מ"ל ברמת הצרכנים.

Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
Nuvei, ספקית עולמית של טכנולוגיות תשלום, כרתה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Max , אחד מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל. במסגרת שותפות זו, לקוחות עסקיים של MAX המעוניינים לפתח פעילות עסקית מחוץ לישראל יוכלו לקבל גישה לרשת סליקת התשלומים של Nuvei בצפון אמריקה, באירופה, באמריקה הלטינית ובאזור אסיה - מדינות האוקיינוס השקט.

הזמנה לעיתונות: מנכ"ל ומנהל הכספים של בומברדייה דיברו ב-Barclays Industrial Select Conference ב-19 בפברואר 2020
בומברדייה הודיעה היום שהנשיא והמנהל הכללי שלה, אלאן בלמר, וסגן הנשיא הבכיר ומנהל הכספים הראשי שלה, ג'ון די ברט, דיברו ב-Barclays Industrial Select Conference במיאמי, פלורידה, ביום רביעי 19 בפברואר בשעה 13:50 שעון החוף המזרחי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI