דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
חיים נוי 15/01/20 |  צפיות: 267

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM

הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

בילונד, דנמרק, 14 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE):

LEGO® Education מציינת את יום ההולדת ה-40 שלה עם ההשקה הכלל עולמית של הפתרון החינוכי הכי חדש שלה, LEGO® Education SPIKE™ Prime. SPIKE Prime מפגיש אבני לגו, רכזת ניתנת לתכנות עם הרבה כניסות, חיישנים ומנועים שכולם מופעלים על ידי היישום המרתק SPIKE על בסיס שפת התכנות Scratch, יחד עם 32 מערכי שיעור. SPIKE Prime ימשיך את המורשת של LEGO Education מאז 1980 כחלוצה בלמידה מעשית, שמשנה את האופן שבו תלמידים לומדים את מקצועותSTEAM(מדעים, טכנולוגיה, הנדסה, אמנות ומתמטיקה).

מאז חשיפתו באפריל 2019, LEGO Education SPIKE Prime היה המוצר שהכי ציפו לו מ-LEGO Education. SPIKE Prime מעניק חוויית למידה אינטואיטיבית, מסתגלת באופן טבעי ומאוד כלילתית שעוזרת לתלמידים לבנות ביטחון ולפתח את מיומנויות ה-STEAM והמיומנויות של המאה ה-21 שהם צריכים כדי להצליח בכוח עבודה שמשתנה במהירות. LEGO Education SPIKE Prime זמין לרכישה היום תמורת $329.95, ויוצג ב-Bett Show בלונדון ב-22-25 בינואר.

עם הדרכה למורים, מדריכים איך להתחיל לעבוד ומערכי שיעור חינם, LEGO Education תוכנן להיות קל ואינטואיטיבי למורים כפי שהוא לתלמידים. יש גם שלושה קורסי הדרכה אישית שמעבירים מדריכי מורים שהוסמכו על ידי האקדמיה לחינוך של לגו כדי להבטיח שלמורים יהיה כל מה שהם צריכים כדי לשלוב בביטחון ובהצלחה את SPIKE Prime בתוך תוכניות הלימוד ומערכי השיעור הקיימים.

"כמחנך שמנסה כל הזמן למצוא דרכים חדשות ללמד נושאי STEAM, אני מתלהב מ-SPIKE Prime של LEGO Education כי היא משתלב בהלך המחשב של העשיין ובאלמנטים היצירתיים שעוזרים לגרום לתלמידים בכל הרמות להיות מעורבים ולפעול בכיתה", אמר ג'ון בישופ, מתאם K-12 STEM של אזור בתי הספר הציבוריים קנטון ומחנך מומחה של לגו.

"כולנו יודעים שנושאי STEAM חשובים, ועם SPIKE Prime אפשר להביא אותם לכל כיתה - בין אם זה שיעור STEAM או רובוטיקה ייעודי או קורס מדע, מתמטיקה או אפילו אנגלית. הגיוון של SPIKE Prime מלהיב אותי מאוד להביא אותו לאזור בתי הספר שלי".

SPIKE Prime מצטרף ל-40 שנות המורשת של LEGO Education בפתרונות למידה מעשיים שחוצים תוכניות לימודים, קלים ליישום, מרתקים לכל הרמות של הלומדים ואפשר להתאים אותם ספציפית לצרכים של כל כיתה מ-K-12. כל תיק המוצרים של LEGO Education, עכשיו כולל SPIKE Prime, תוכנן במיוחד כדי לאפשר לתלמידים לעסוק באופן מעשי בשיעורים שמאתגרים אותם לחשוב באופן ביקורתי ויצירתי, לפתור בעיות ולתקשר ביעילות עם אחרים. באמצעות הרצף של פתרונות הלמידה המעשיים שלה, LEGO Education עוזרת למורים לשלב למידת STEAM מעשית בכיתה כדי לערב את כל התלמידים ולבנות את הביטחון שלהם בלמידה.

"הרבה השתנה ב-40 השנים מאז ש-LEGO Education הוקמה, אבל המשימה שאנו מחויבים לה רלבנטיים היום כפי שהייתה אז", אומר אסבן סטארק, נשיא LEGO Education. "למידה תוך כדי משחק היא בלב החברה, ותמיד האמנו שלמידה מעשית בונה את הביטחון והמיומנויות שילדים צריכים. עם ההאצה של הבינה המלאכותית, האינטרנט של הדברים והאוטומציה, יותר חשוב מאי פעם לצייד את המורים בפתרונות ומשאבים כמו SPIKE Prime שמערבים את כל התלמידים בלמידת STEAM ומפתחים את המיומנויות שנחוצות בשוק העבודה של המאה ה-21".

תוכנית המורה המומחה של LEGO Education

כש-LEGO Education חוגגת יום ההולדת ה-40 שלה, היא גם מציינת את המחנכים שנותנים השראה ומפתחים את הבונים של המחר. תוכנית המורה המומחה של LEGO Education מעניקה הכרה למורים האלה ששותפים למשימה של LEGO Education בבניית הביטחון והמיומנויות של המאה ה-21 אצל תלמידיהם. מחנכים מומחים הם הגיבורים היומיומיים שמשפיעים על הכיתות שלהם באמצעות למידת לגו מעשית והם בעצמם לומדים כל החיים, ושמחפשים דרכים חדשות לערב את התלמידים שלהם. באמצעות תוכנית המורה המומחה, מחנכים שחושבים אותו הדבר יכולים לשתף ידע ורעיונות על ההצלחה של התלמידים עם התמיכה של עמיתיהם ו-LEGO Education.

בקשות להירשם לקבוצת המורה המומחה של 2020 מתקבלות עכשיו. המחנכים המעוניינים באוסטרליה, רוסיה, בריטניה וארצות הברית מוזמנים להגיש בקשה עד 30 באפריל 2020. פרטים על התוכנית, תהליך ההרשמה והכשירות לתוכנית אפשר למצוא כאן: LEGOeducation.com/MasterEducators.

צפו בסרט הזה למידע נוסף על כל 40 שנות ההיסטוריה של LEGO Education. למידע נוסף על הפתרון החדש של LEGO Education, בקרו בבקשה באתר www.legoeducation.com/meetSPIKEprime

אודות LEGO® Education SPIKE™ Prime

  • מיועד לגילאי 10+,כיתות ו' עד ח'
  • המחיר $329.95 לערכה, ששני תלמידים יכולים לחלוק אותה בו-זמנית
  • מבוסס עלפלטפורמת התכנות באמצעות גרירה ושחרור Scratch וזמין ל-iOS, כרום, חלונות 10, מאק ואנדרואיד
  • 32 שיעורים עוזרים למורים להתחיל ומאפשרים לשלב את SPIKEPrime בתוך מגוון שלשיעורים ממדע ומתמטיקה ועד למדעי החברה ואמנויות השפה בקלות מדהימה
  • מבטיח שכמה כיתותיכולות לחלוק ערכות בתוך בית הספר באמצעות 45 דקות של הכנה פלוס זמן השיעור
  • כולל 11 אלמנטיםחדשניים חדשים שפותחו על ידי LEGO Education וקבוצת לגו, שהופיעו לראשונה ב-SPIKE Prime
  • זמין לרכישה באתרשל LEGOEducation או באמצעות מפיציםמורשים
  • מביא יצירתיותומעורבות ב-STEAM לתוכניות אחרי הלימודים, מועדוני רובוטיקה, תכנות ותחומים שלמייקרים באמצעות LEGO® Education SPIKE™ PrimeExpansion Set by LEGO Education (נמכר בנפרד)
  • ערכת ההרחבהויחידת המוכנות לתחרויות ניתנות לשימוש עכשיו על ידי צוותים בתחרויותרובוטיקה, כולל FIRST® LEGO® League ו-World Robot Olympiad

אודות LEGO® Education

LEGO® Education מציעה חוויות למידת STEAM מעשית תוך כדי משחק המבוססת על מערכת האבנים של לגו, חומרה, תוכנה ותוכן לתלמידים ולמורים שלהם בלמידה מוקדמת, בחינוך היסודי והתיכוני וגם באמצעות תוכניות ותחרויות אחרי הלימודים. הפתרונות האלה יוצרים סביבה של למידה פעילה ותוך שיתוף פעולה שבה התלמידים בונים מיומנויות לעתידם, אהבה לכל החיים ללמידה וביטחון ביכולתם ללמוד ולפתור בעיות, ומכינים אותם להצלחה במשך כל החיים.

לגו, הלוגו של לגו, הלוגו של SPIKE, MINDSTORMS והלוגו של MINDSTORMS הם סימני מסחר ו/או זכויות יוצרים של קבוצת לגו. ©2020 The LEGO Group. כל הזכויות שמורות.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52158163/en

אנשי קשר

Kelley Brescia
Kelley.brescia@LEGO.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
וויפרו מקבלת הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מלוקר
וויפרו בע"מ (NYSE: WIT)(NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום שקיבלה הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מחברת פלטפורמות הנתונים המובילה לוקר בפסגת השותפים של לוקר 2019.

ג'קדה מוקמה בדוח ריבוע הקסם של ניהול מעורבות עובדים של גרטנר לשנת 2020
טכנולוגיות שעוזרות להגדיל את המעורבות באמצעות סיוע באינטראקציה (כגון הפעולה הבאה הכי טובה, שולחן עבודה מאוחד והנחיה ואוטומציה של תהליכים) הפכו למימד חיוני של ניהול מעורבות עובדים מעבר לפונקציות המסורתיות של ניהול נציגים

ריינבו מילק חוגגת את המורשת הערבית עם תחרות לנד קרוזר גדולה
שני לנד קרוזרים איקוניים לכל המעוניינים

Aptorum Group מתחילה את המסחור של טבליות מזון המרפא הביו אקטיבי Dioscorea Opposita וחתמה על הסכם הפצת מכירות בהונג קונג
24/02/20 | בריאות
Aptorum Group Limited , חברת תרופות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו, מודיעה על המסחור של תוסף התזונה שלה לנשים בגיל המעבר עם חידלון וסת ושחוות תסמינים קשורים. התוסף מיוצר עם המרכיב הביו אקטיבי שמופק מאבקת בטטה סינית המכילה DOI, שזאת הגישה הלא הורמונלית של Aptorum Group שמיועדת להתאים למגמות ולחששות תזונתיים גוברים מסוימים של הצרכנים.

אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה
הוא יחולל מהפיכה בעסק ויתחרה בכל החברות האחרות אצל הצרכן עם תקציב בתחום הביניים

ביקורת: יהוא – ההצגה שעוררה חשש להתערבות בבחירות 92 עולה בבית צבי – מרגשת, נוקבת, פנינה תיאטרלית
22/02/20 | תיאטרון
יהוא – ההצגה שעלתה ב-1992 חודש לפני הבחירות ועוררה חשד כביקורת על שר הביטחון דאז אריק שרון בדמות יהוא ועל ראש הממשלה שהסתגר בביתו מנחם בגין , זיף במחזה, עולה בבית צבי ברמת גן והיא נוקבת, מושחזת ומהווה פנינה תיאטרלית.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון כלל ארצית של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL
21/02/20 | בריאות
Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מודיעה על קריאה להחזרה מרצון של שתי (2) אצוות של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL, שתיהן בבקבוקים של 237 מ"ל ברמת הצרכנים.

Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
Nuvei, ספקית עולמית של טכנולוגיות תשלום, כרתה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Max , אחד מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל. במסגרת שותפות זו, לקוחות עסקיים של MAX המעוניינים לפתח פעילות עסקית מחוץ לישראל יוכלו לקבל גישה לרשת סליקת התשלומים של Nuvei בצפון אמריקה, באירופה, באמריקה הלטינית ובאזור אסיה - מדינות האוקיינוס השקט.

הזמנה לעיתונות: מנכ"ל ומנהל הכספים של בומברדייה דיברו ב-Barclays Industrial Select Conference ב-19 בפברואר 2020
בומברדייה הודיעה היום שהנשיא והמנהל הכללי שלה, אלאן בלמר, וסגן הנשיא הבכיר ומנהל הכספים הראשי שלה, ג'ון די ברט, דיברו ב-Barclays Industrial Select Conference במיאמי, פלורידה, ביום רביעי 19 בפברואר בשעה 13:50 שעון החוף המזרחי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI