דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת F5 משיקה את הדור הבא של NGINX Controller המאיץ אספקת יישומים
חברת F5 משיקה את הדור הבא של NGINX Controller המאיץ אספקת יישומים
איריס וינשטיין 10/02/20 |  צפיות: 432

המהדורה החדשה והמשמעותית מגבירה את הפרודוקטיביות של המפתחים עם יכולות API הכוללות שירות עצמי, מיקוד ביישומים וקונפיגורציה

F5 Networks (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX Controller 3.0, פתרון אספקת יישומים בענן המסייע לארגונים להגביר גמישות עסקית והתמודדות עם סיכונים ולהעצים את חוויות הלקוח הדיגיטלית שלהם. סדרת 3.X, שנבנתה כדי להגביר פרודוקטיביות ויעילות, מציעה את פלטפורמת השירות העצמי מרובת העננים הראשונה שמסלקת את החיכוך בין DevOps, NetOps, SecOps ומפתחי אפליקציות.

פתרון NGINX Controller™ משלב מערך רחב של שירותי יישומים, כולל איזון עומסים, ניהול API (API Management), אנליטיקס ו- Service Mesh עם גישה ממוקדת-יישומים. כתוצאה מכך, הוא מצמצם את ריבוי הכלים המסכל את מאמצי הארגונים להאיץ את פריסת היישומים שלהם. יתר על כן, הוא מספק תובנות וביצועים משמעותיים עם עלות בעלות כוללת נמוכה יותר.

"זוהי השקת הפתרון המשמעותית הראשונה שלנו מאז שילבנו כוחות עם F5 במאי, והיא מדגישה את הצעת הערך הייחודית של NGINX ו- F5 יחד," אמר גאס רוברטסון, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל NGINX ב- F5. " Controller 3.0מספק את הבסיס לשירות עצמי של מפתחים ו- DevOps בהתאם לקנה מידה רצוי. תכננו את חוויית המשתמש כך שתתרכז בנכס שהעסקים דואגים לו במידה הגדולה ביותר: היישומים שלהם. זהו שינוי גדול מפתרונות קודמים שמתרכזים בתשתית. בנוסף, יישומים של לקוחות ניתנים כעת לקונפיגורציה באמצעות API חדש. אנו שמחים להגיע לאבן הדרך המשמעותית הזו. הישארו מעודכנים, אנחנו ממשיכים להוסיף ערך בכל מהדורה חודשית".

"ה-Controller החדש משקף את החיבור החזק בין NGINX ו-F5. אנחנו רואים כיצד שתי טכנולוגיות מובילות עובדות יחד ומספקות את הערך המוסף של הפתרון המשותף," אמר דביר פרץ, מהנדס מערכות בחברת F5 ישראל. "ממשק ה-API, מנהל תעודות ה-SSL המובנה, ופורטל ה-Self Service החדש, מאפשרים לארגון לגשר בין הצוותים השונים ולהתמקד במה שחשוב באמת – באפליקציה עצמה. הגרסה החדשה הינה רק ההתחלה. בשנה הקרובה אנו צפויים לראות יכולות נוספות ממוקדות אפליקציה, אשר מיועדות לסביבות Cloud Native".

· שפר את החוויות הדיגיטליות על ידי ייעול העברת הקוד ללקוחות

כפתרון אגנוסטי לענן, NGINX Controller מאפשר ללקוחות לבצע אוטומציה למערך מקיף ועקבי יותר של שירותי יישומים בפריסה רב עננית. צוותי DevOps יעריכו את האינטגרציה של NGINX Controller עם כלי CI/CD מרכזיים של ספקים דוגמת Ansible ו- Datadog. פורטל המפתחים מספק תצוגה של מסמכי API שפורסמו באמצעות Controller, בעוד שמערכת ניהול תעודות ה-SSL המובנית מאחסנת את התעודות בצורה מאובטחת לצורך שיוך קל ליישומים. בנוסף, הוא מקטין את עלויות ההון וההוצאות התפעוליות הנובעות מריבוי הכלים, שעמן מתמודדים ארגונים כה רבים כיום. פתרון NGINX Controller יכול לתמוך בארגונים כאשר הם עוברים לעננים חדשים או כאשר הם מאמצים טכנולוגיות חדשות על ידי פישוט והאצת פריסות של יישומים מודרניים, ויותר מכך - הוא גם מסייע להניע את הגידול העסקי.

· העצמת צוותים עם יכולות שירות עצמי לוותר על בקרת תשתיות

פתרונות אספקת יישומים מסורתיים ופתרונות ניהול API בדרך כלל מכוונים יותר לתשתית שנמצאות בבסיס מאשר ליישומים עצמם, דבר שמוביל לקושי בניהול ביצועי היישומים ובשמירה על נראות היישומים. באמצעות NGINX Controller 3.0, לקוחות יכולים להשיג עליה בפרודוקטיביות וביעילות בצוותים מודרניים ממוקדי-יישומים תוך הבטחת ניהול מתאים. אנשי DevOps, NetOps, SecOps ו- AppDev נהנים מניהול ובקרת שירות עצמי עבור יישומים משלהם בהתבסס על תפקיד, כמו גם מ- Orchestrated Workflows המקדמת שיתוף פעולה חלק בין צוותים פונקציונליים. כאשר הם מעוניינים להבין את תקינות היישומים והביצועים בצורה קלה, הם ימצאו דשבורד אינטואיטיבי הכולל נתוני זמן אמת המתמקדים ביישומים.

· עקוב ונהל את ביצועי היישומים עם תובנות יישומיות חכמות

פתרון NGINX Controller מספק ניתוחים ותובנות חשובות שיעזרו ליישומים להתאים, להגן, לתקן ולהניע תוצאות עסקיות, כולל נתוני סף הקשורים לזמן הפעולה התקינה והביצועים. הדבר מספק לצוותים את המודיעין, לא רק על מנת לשפר את ביצועי היישומים בהתבסס על התנאים הנוכחיים, אלא גם על מנת לשלב למידה וניתוח מגמה במחזורי פיתוח מתמשכים. התוצאה היא צמצום משמעותי של הזמן שלוקח לעדכן יישום למקרי שימוש רחבים, או להוסיף יכולות אבטחה המבוססות על איומים חדשים. משתמשים יכולים להשיג מדדים היסטוריים ולצפות באירועים באמצעות API - החלטה עיצובית נוספת שהתקבלה כדי לייעל את החוויה של ה- DevOps. בנוסף, קיימות אפשרויות אחסון גמישות שמבטיחות נתוני אנליטיקה נגישים תמיד בזמן ובמקום שצריך אותם, גם כאשר מתרחשים שיבושים. יכולות אלה מספקות נראות מוגברת בכל מדדי הביצועים, כך שלקוחות יכולים לספק יישומים מסורתיים ומודרניים בסדר גודל רצוי.

ציטוטים תומכים

"אוטומציה ב- CI/CD Pipeline ממשיכה להיות אמצעי משמעותי עבור ארגונים המעוניינים לספק בצורה יעילה יותר יישומים, שירותים וחוויות דיגיטליות מבדלות", אמר טום אנדרסון, מנהל בכיר ב- Ansible Automation, Red Hat. "NGINX Controller מאפשר ללקוחות המשותפים שלנו לבצע אוטומציה לאורך מחזור החיים של היישום, הוא מעודד שיתוף פעולה בין צוותים שונים ומזרז שחרור הצעות חדשות לשוק".

"NGINX הוכיחה את עצמה כחבילת התוכנה שארגונים מאמצים במידה הגבוהה ביותר בדוחות ה- Container and Orchestration השנתיים שלנו, והיא הכרחית להפעלת שירותים מבוזרים," אמר מייקל גרשטאבר, מנהל מוצר ב- Datadog. "אנו שמחים לראות את F5 משקיעה בכלים חדשים ולשתף איתה פעולה במתן נראות לצוותי מוצרים המספקים פתרונות אמינים וביצועים ללקוחותיהם".

"ככל שחברות מסתמכות יותר ויותר על ארכיטקטורות יישומים מודרניות כדי לספק חוויות דיגיטליות ללקוחותיהן, הן זקוקות ליכולת לפרוס ולנהל שירותים על פני סביבות ומיקומים מרובים", אמר קלינט הופקר, אדריכל פתרונות טכנולוגיים ב- World Wide Technology. "אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם F5 כספק פתרונות טכנולוגיים עולמי ואינטגרטור של מערכות. NGINX Controller מספק ללקוחותינו המשותפים מגוון רחב של הצעות על מנת שיוכלו לפרוס במהירות, עם תמיכה בתמהיל עתידי של פריסות היברידיות ורב-ענן. אנו שמחים להציג את NGINX ופתרונות F5 אחרים במרכז הטכנולוגיה המתקדם של WWT, בו לקוחות יכולים לראות הדגמות חיות ולקבל גישה מעשית לפתרונות ה- IT האחרונים".

זמינות

פתרון NGINX Controller 3.0 זמין כעת, עם יכולות נוספות שיצאו במהלך השנה, כולל Service Mesh (זמינות צפויה בקיץ 2020). למידע נוסף על המוצר ובקשת ניסיון ללא תשלום, בקר בכתובת: https://www.nginx.com/products/nginx-controller/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
הפלטפורמה הווירטואלית מאפשרת ל- BlueSnap גמישות, שליטה בתקציב ויכולת לגדול על פי דרישה

הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat
היקף הפרויקט, בנפח של מעל פטה בייט, עומד על מיליוני שקלים.

מחקר חדש של F5 Labs מצא כי ספקי שירות גלובליים נמצאים יותר תחת התקפות DDoS
מעבדות F5 Labs: 77% מכלל אירועי האבטחה המתועדים של ספקי השירות בשנת 2019 קשורים ל-DDoS

ThetaRay מצטרפת לתוכנית השותפים של מיקרוסופט
Big Data Analytics Leader’s AML for Correspondent Banking Solution זמין כעת ב- Marketplace Azure מוסד פיננסי אמריקאי גדול ראשון בארה"ב כבר חתם על הסכם לשימוש בו

משה ינאי, מנכ"ל Infinidat הישראלית, בפניה אישית ללקוחות החברה:
Infinidat מציעה שירותים בחינם כדי לעזור ללקוחות להתמודד עם נגיף הקורונה

Frost & Sullivan מדרגת את ThetaRay כמובילה בקטגורית פתרונות AI-BASED BIG DATA ANALYTICS ומעניקה לה ציון מושלם
פירמת המחקר Frost & Sullivan פרסמה את תוצאות המחקר שלה בתחום AI-BASED BIG DATA ANALYTICS והעניקה ציון 9.5 מתוך 10 אפשרי לThetaRay הישראלית

חברת המרטק Fyllo בוחרת בפתרון המיקום הגיאוגרפי המוביל של Digital Element
הפתרון שהוטמע מאפשר ל- Fyllo לפרסם מידע אודות מוצרי קנאביס בהתאם לחוקים ולרגולציות הנהוגות בכל אזור בעולם

חברת Intentia ממנה את רועי עדן לסמנכ"ל הצלחת לקוחות ושיווק
המינוי של עדן הינו על רקע התרחבותה של החברה והגדלת מנין הלקוחות והפרויקטים.

קבוצת Comm-IT מכריזה על מיזוג זרוע ה- Embedded שלה עם B.A. Microwaves
המיזוג עם B.A Microwaves, המתמחה בפתרונות חומרה, תקשורת וטלמטריה, מעמיקה את פעילותה של הקבוצה בתחום המערכות המשובצות מחשב

חברת Infinidat חוצה רף אחסון של 6 אקסה בייט בפריסה גלובלית
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה בייט, הודיעה היום כי היא פרסה נפח אחסון של יותר מ- 6 אקסה בייט גלובלית. העלייה מ- 5 אקסה בייט ליותר מ- 6 אקסה בייט בפחות משישה חודשים משקפת את הגידול המהיר בדרישה בשוק למערכות אחסון גדולות ובעלות זמינות גבוהה ואת המשך ההצלחה של Infinidat באספקת פתרונות איכותיים ומותאמים למשימות קריטיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI