דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פליווייר רוכשת את סימפלי כדי לשנות את חוויית התשלום בשירותי בריאות
פליווייר רוכשת את סימפלי כדי לשנות את חוויית התשלום בשירותי בריאות
חיים נוי 14/02/20 |  צפיות: 262

פליווייר רוכשת את סימפלי כדי לשנות את חוויית התשלום בשירותי בריאות

הרכישה מאיצה את האסטרטגיה מרובת הוורטיקלים של פליווייר, מרחיבה את בסיס לקוחות שירותי הבריאות

סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר בהובלת גולדמן זקס מזין את הרכישה ומספק הון נוסף לצמיחה אסטרטגית

פליווייר תאיץ את ההשקעה ברשת התשלומים שלה, הפלטפורמה והוורטיקלים כדי ללכוד נתח גדול יותר משוק התשלומים הגלובלי הפוטנציאלי של טריליון דולר

בוסטון ופאלו אלטו, קליפורניה, 13 בפברואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

פליווייר, Flywire חברת תשלומים אנכיים עתירת צמיחה, הודיעה היום שרכשה את סימפלי, פלטפורמת טכנולוגיות שירותי בריאות מובילה, כדי למטב את חוויית התשלומים הדיגיטליים ומעורבות המטופלים בשירותי בריאות ולהגדיל את שירותי התשלומים הגלובליים שלה. הרכישה מתבססת על עסקי התשלומים בשירותי בריאות הגדלים של פליווייר ומאיצה את נתח השוק של החברה. פליווייר גם מודיעה על סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר, בהובלת גולדמן זקס, שתורם למאזן החזק של פליווייר ומספק הון נוסף כדי לתמוך בחזון של החברה להפוך לדיגיטליים תשלומים בוורטיקלים החשובים שלה, כולל השכלה, שירותי בריאות ונסיעות.

בתמיכת היכולות הדיגיטליות החדשות, ההכנסות הכלל עולמיות מתשלומים צפויות לגדול בשיעור צמיחה שנתי מורכב של 5.9% בין 2019 ו-2028 ולהפוך לתעשייה של 2.5 טריליון דולר עד 2028, לדברי Boston Consulting Group. אולם, חוויית התשלומים בענפים רבים, כמו שירותי בריאות, כרוכה באי יעילות ופתרונות נקודתיים שמשולבים באופן גרוע, וזה מאיץ הפסדים כספיים. את העלויות הגבוהות של שירותי הבריאות מחמירה המגמה המתמשכת של תוכניות בריאות עם השתתפות עצמית גבוהה. לפי CMS, מטופלי שירותי בריאות בארצות הברית יהיו אחראים להוצאה מהכיס הפרטי של 365.5 מיליארד דולר בשנה על שירותי בריאות, וזאת הזדמנות שוק עבור פליווייר שהיא בערך 70% מהגודל של כל ההוצאה על מסחר אלקטרוני בארה"ב.

הרכישה של פליווייר את סימפלי מאיצה את הדיגיטציה של תשלומים כדי לטפל באתגרים שקשורים במעורבות של המטופלים וגם במימון והנשיגות של שירותי הבריאות. כשמשלבים את פלטפורמת ההייטק של פליווייר לספקים עם מסלולי הצרכן תחילה לתשלומים של סימפלי, גם המטופלים וגם הספקים יכולים לבצע תשלומים מהר יותר ובתנאים שלהם. יחד החברות יפעילו ארבע מעשר מערכות שירותי הבריאות הכי גדולות בארה"ב ויעבדו תשלומי מטופלים בסך של יותר מ-10 מיליארד דולר בשנה.

"פליווייר מבוססת באופן ייחודי על רשת תשלומים גלובלית, שהיא אבן הפינה של האופן שבו אנו מעבירים מיליארדי דולרים בין 200+ מדינות ו-150 מטבעות, ופלטפורמת תשלומים מובילה בענף", אמר מייק מסרו, מנכ"ל פליווייר. "הבסיס הדיגיטלי הזה מאפשר לנו לפתח יישומים ספציפיים לוורטיקל שעושים את התשלומים ליותר יעילים ומשתלמים ללקוחות הגלובליים שלנו. הרכישה של סימפלי משפרת את המעורבות של המטופלים והנשיגות של שירותי הבריאות ומרחיבה את היכולות האלה לבסיס לקוחות רחב יותר".

פליווייר גם מודיעה על סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר, בהובלת גולדמן זקס, שיתמוך בהשקעה המתמשכת של פליווייר באסטרטגיה מרובת הוורטיקלים שלה. הסבב האחרון הזה מביא את השקעת ההון הכוללת של החברה ל-260 מיליון דולר. Tiger Management ו-Adage Capital Management הצטרפו אף הן לסבב כמשקיעות חדשות עם השתתפות ממשקיעים קיימים.

"אנחנו שמחים להוביל את הסבב סדרה E של פליווייר", אמר אשווין גופטה, מנהל כללי בחטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס. "החברה מפגישה תמהיל ייחודי של רשת תשלומים, פלטפורמה ופתרונות ספציפיים לוורטיקל כדי להפוך את חוויית התשלומים לדיגיטלית לגמרי עבור הלקוחות שלה בענפים שונים. אנחנו מצפים להמשיך לעזור להאיץ את הצמיחה של פליווייר".

אודות פליווייר

פליווייר היא חברת תשלומים אנכיים עתירת צמיחה שארגונים ברחבי העולם סומכים עליה שתקיים ברגעים הכי חשובים של הלקוחות שלהם. שלא כמו חברות אחרות, פליווייר היא פותרת מוכחת של בעיות תשלומים ותקבולים ספציפיות לוורטיקל עבור ארגונים שמספקים שירותים עתירי ערך. בין אם בהשכלה, שירותי בריאות, נסיעות או טכנולוגיה, לפליווייר יש תובנות וטכנולוגיות ספציפיות לוורטיקל שמאפשרות לארגונים למטב את חוויית התשלום של הלקוחות שלהם תוך סילוק קשיים תפעוליים. עד היום פליווייר עיבדה תשלומים בסכום כולל של יותר מ-12 מיליארד דולר עבור יותר מ-2,000 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה נמצא בבוסטון, מסצ'וסטס, ארה"ב ויש לה סניפים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.flywire.com. תעקבו אחרי פליווייר בטוויטר, לינקדאין ו-פייסבוק.

אודות סימפלי


סימפלי, שגייסה מימון הון סיכון של 36.4 מיליון דולר, ייסדה את תנועת הטיפול הפיננסי במטופלים. היא מספקת פלטפורמה טכנולוגית מובילה למעורבות של מטופלים וטיפול בנשיגות עם מסלולי תשלומים מותאמים אישית. הפלטפורמה של סימפלי, שעברה הערכת עמיתים על ידי HFMA, משתמשת במידע ממיליארדי אינטראקציות של מטופלים ואלגוריתמים קנייניים שמותאמים לשירותי בריאות כדי להפעיל מנוע המלצות לתשלומים ומעורבות של חולים.

קשרי מדיה

Sarah King
Flywire
Sarah.King@Flywire.com

Tim Walsh
For Flywire
timw@walshgroupmarketing.com

CC Group (UK)
For Flywire
Flywire@ccgrouppr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Mary Kay מייצרת ותורמת חומר חיטוי לידיים כדי להילחם במגפת קוביד-19
Mary Kay Inc. הודיעה שהחברה תקדיש חלק מיכולות שרשרת האספקה והייצור הגלובלית שלה לייצור חומר חיטוי לידיים שמאוד נחוץ. המוצרים הראשונים שייצאו מקו הייצור יהיו תרומה לאנשים שבחזית הטיפול במגפת קוביד-19.

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-180% ב-2019 בהשוואה ל-2018
המחקר הכי עדכני של ניוסטאר מגלה גידול כולל במספר ההתקפות מכל גודל

פירמיד אנליטיקס ( Pyramid Analytics) המפתחת את הדור הבא של טכנולוגיית בינה עסקית ((BI לארגונים וחברות גלובליות, השלימה סבב גיוס בהיקף של 25 מיליון דולר בהובלת קרן JVP
Pyramid Analytics, מפתחת פלטפורמת הדור הבא בתחום הבינה העסקית (BI) לארגונים וחברות גלובליות, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 25 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכוון JVP.

סיקסגיל מצטרפת לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect
סיקסגיל, חברת מודיעין איומים מובילה, שמחה להודיע על קבלתה לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect. אנליסטים של מודיעין סייבר שמשתמשים בפלטפורמת פעולות האבטחה המופעלת על ידי מודיעין של ThreatConnect יוכלו עכשיו לנסות ולרכוש את הזנות המודיעין של סיקסגיל כדי לקבל תובנות טובות יותר על נקודות חולשה.

LeadsRx מרחיבה את העסקים הבינ"ל עם המפיצה הראשונה - Puzzle Ads מברזיל
LeadsRx, חברה של תוכנת ייחוס שיווק, התרחבה מחוץ לארה"ב עם המפיצה ראשונה שלה, Puzzle Ads. המהלך הזה הוא בתגובה לעניין הולך וגדל בניתוחי שיווק נטולי פניות מחוץ לארה"ב, במיוחד בברזיל, אוסטרליה, בריטניה ואירופה.

JPMorgan Chase מבצע השקעה פילנתרופית של 50 מיליון דולר כדי לעזור לטפל בהשפעות המיידיות ולטווח הארוך של קוביד 19
20/03/20 | בריאות
JPMorgan Chase הודיע היום על התחייבות פילנתרופית גלובלית של 50 מיליון דולר כדי לטפל באתגרים המיידיים של בריאות הציבור והכלכליים בטווח הארוך מהפנדמיה הגלובלית של קוביד-19

קרן ג'ק מא וקרן עליבאבא הודיעו על תרומות לארבע מדינות בדרום מזרח אסיה
הקרנות הצליחו להושיט יד לממשלות של מלזיה, אינדונזיה, תאילנד והפיליפינים ולהציע את התרומה של אספקה רפואית. המטרה של הקרנות היא לעזור במלחמה נגד נגיף הקוביד-19 במדינות האלה, ותמיכה נוספת במדינות שכנות תגיע בהמשך.

ווייפרו משיקה את היחידה העסקית מיקרוסופט לפתרונות שינוי דיגיטלי
היחידה העסקית תשתמש בטכנולוגיות של מיקרוסופט כדי לענות על צורכי הענן של הלקוחות

גטסוויפט מוסיפה את המושל והמועמד לנשיאות לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים של הוועדה המייעצת
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.

סיקסגיל מציגה את Darkfeed: אינדיקטורים בזמן אמת לפעולה על סכנה מהרשת האפלה שנשלחים לכל פלטפורמה
תזרים אוטומטי של מודיעין איומי סייבר ממקורות ברשת העמוקה, האפלה והגלויה משתלב ישירות לתוך מגוון רחב של פתרונות אבטחה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI