דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פליווייר רוכשת את סימפלי כדי לשנות את חוויית התשלום בשירותי בריאות
פליווייר רוכשת את סימפלי כדי לשנות את חוויית התשלום בשירותי בריאות
חיים נוי 14/02/20 |  צפיות: 598

פליווייר רוכשת את סימפלי כדי לשנות את חוויית התשלום בשירותי בריאות

הרכישה מאיצה את האסטרטגיה מרובת הוורטיקלים של פליווייר, מרחיבה את בסיס לקוחות שירותי הבריאות

סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר בהובלת גולדמן זקס מזין את הרכישה ומספק הון נוסף לצמיחה אסטרטגית

פליווייר תאיץ את ההשקעה ברשת התשלומים שלה, הפלטפורמה והוורטיקלים כדי ללכוד נתח גדול יותר משוק התשלומים הגלובלי הפוטנציאלי של טריליון דולר

בוסטון ופאלו אלטו, קליפורניה, 13 בפברואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

פליווייר, Flywire חברת תשלומים אנכיים עתירת צמיחה, הודיעה היום שרכשה את סימפלי, פלטפורמת טכנולוגיות שירותי בריאות מובילה, כדי למטב את חוויית התשלומים הדיגיטליים ומעורבות המטופלים בשירותי בריאות ולהגדיל את שירותי התשלומים הגלובליים שלה. הרכישה מתבססת על עסקי התשלומים בשירותי בריאות הגדלים של פליווייר ומאיצה את נתח השוק של החברה. פליווייר גם מודיעה על סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר, בהובלת גולדמן זקס, שתורם למאזן החזק של פליווייר ומספק הון נוסף כדי לתמוך בחזון של החברה להפוך לדיגיטליים תשלומים בוורטיקלים החשובים שלה, כולל השכלה, שירותי בריאות ונסיעות.

בתמיכת היכולות הדיגיטליות החדשות, ההכנסות הכלל עולמיות מתשלומים צפויות לגדול בשיעור צמיחה שנתי מורכב של 5.9% בין 2019 ו-2028 ולהפוך לתעשייה של 2.5 טריליון דולר עד 2028, לדברי Boston Consulting Group. אולם, חוויית התשלומים בענפים רבים, כמו שירותי בריאות, כרוכה באי יעילות ופתרונות נקודתיים שמשולבים באופן גרוע, וזה מאיץ הפסדים כספיים. את העלויות הגבוהות של שירותי הבריאות מחמירה המגמה המתמשכת של תוכניות בריאות עם השתתפות עצמית גבוהה. לפי CMS, מטופלי שירותי בריאות בארצות הברית יהיו אחראים להוצאה מהכיס הפרטי של 365.5 מיליארד דולר בשנה על שירותי בריאות, וזאת הזדמנות שוק עבור פליווייר שהיא בערך 70% מהגודל של כל ההוצאה על מסחר אלקטרוני בארה"ב.

הרכישה של פליווייר את סימפלי מאיצה את הדיגיטציה של תשלומים כדי לטפל באתגרים שקשורים במעורבות של המטופלים וגם במימון והנשיגות של שירותי הבריאות. כשמשלבים את פלטפורמת ההייטק של פליווייר לספקים עם מסלולי הצרכן תחילה לתשלומים של סימפלי, גם המטופלים וגם הספקים יכולים לבצע תשלומים מהר יותר ובתנאים שלהם. יחד החברות יפעילו ארבע מעשר מערכות שירותי הבריאות הכי גדולות בארה"ב ויעבדו תשלומי מטופלים בסך של יותר מ-10 מיליארד דולר בשנה.

"פליווייר מבוססת באופן ייחודי על רשת תשלומים גלובלית, שהיא אבן הפינה של האופן שבו אנו מעבירים מיליארדי דולרים בין 200+ מדינות ו-150 מטבעות, ופלטפורמת תשלומים מובילה בענף", אמר מייק מסרו, מנכ"ל פליווייר. "הבסיס הדיגיטלי הזה מאפשר לנו לפתח יישומים ספציפיים לוורטיקל שעושים את התשלומים ליותר יעילים ומשתלמים ללקוחות הגלובליים שלנו. הרכישה של סימפלי משפרת את המעורבות של המטופלים והנשיגות של שירותי הבריאות ומרחיבה את היכולות האלה לבסיס לקוחות רחב יותר".

פליווייר גם מודיעה על סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר, בהובלת גולדמן זקס, שיתמוך בהשקעה המתמשכת של פליווייר באסטרטגיה מרובת הוורטיקלים שלה. הסבב האחרון הזה מביא את השקעת ההון הכוללת של החברה ל-260 מיליון דולר. Tiger Management ו-Adage Capital Management הצטרפו אף הן לסבב כמשקיעות חדשות עם השתתפות ממשקיעים קיימים.

"אנחנו שמחים להוביל את הסבב סדרה E של פליווייר", אמר אשווין גופטה, מנהל כללי בחטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס. "החברה מפגישה תמהיל ייחודי של רשת תשלומים, פלטפורמה ופתרונות ספציפיים לוורטיקל כדי להפוך את חוויית התשלומים לדיגיטלית לגמרי עבור הלקוחות שלה בענפים שונים. אנחנו מצפים להמשיך לעזור להאיץ את הצמיחה של פליווייר".

אודות פליווייר

פליווייר היא חברת תשלומים אנכיים עתירת צמיחה שארגונים ברחבי העולם סומכים עליה שתקיים ברגעים הכי חשובים של הלקוחות שלהם. שלא כמו חברות אחרות, פליווייר היא פותרת מוכחת של בעיות תשלומים ותקבולים ספציפיות לוורטיקל עבור ארגונים שמספקים שירותים עתירי ערך. בין אם בהשכלה, שירותי בריאות, נסיעות או טכנולוגיה, לפליווייר יש תובנות וטכנולוגיות ספציפיות לוורטיקל שמאפשרות לארגונים למטב את חוויית התשלום של הלקוחות שלהם תוך סילוק קשיים תפעוליים. עד היום פליווייר עיבדה תשלומים בסכום כולל של יותר מ-12 מיליארד דולר עבור יותר מ-2,000 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה נמצא בבוסטון, מסצ'וסטס, ארה"ב ויש לה סניפים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.flywire.com. תעקבו אחרי פליווייר בטוויטר, לינקדאין ו-פייסבוק.

אודות סימפלי


סימפלי, שגייסה מימון הון סיכון של 36.4 מיליון דולר, ייסדה את תנועת הטיפול הפיננסי במטופלים. היא מספקת פלטפורמה טכנולוגית מובילה למעורבות של מטופלים וטיפול בנשיגות עם מסלולי תשלומים מותאמים אישית. הפלטפורמה של סימפלי, שעברה הערכת עמיתים על ידי HFMA, משתמשת במידע ממיליארדי אינטראקציות של מטופלים ואלגוריתמים קנייניים שמותאמים לשירותי בריאות כדי להפעיל מנוע המלצות לתשלומים ומעורבות של חולים.

קשרי מדיה

Sarah King
Flywire
Sarah.King@Flywire.com

Tim Walsh
For Flywire
timw@walshgroupmarketing.com

CC Group (UK)
For Flywire
Flywire@ccgrouppr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.

JDE Peet’s מדווחת על תוצאות חזקות למחצית הראשונה של 2020
הביצועים החזקים משקפים עמידה איתנה של הפעילות העסקית וחוזק מותגים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI