דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת סיד ו-8topuz מודיעות על שותפות אסטרטגית לפיתוח כלים עכשוויים לניהול סיכונים למסחר באיחוד האמירויות
קבוצת סיד ו-8topuz מודיעות על שותפות אסטרטגית לפיתוח כלים עכשוויים לניהול סיכונים למסחר באיחוד האמירויות
חיים נוי 18/02/20 |  צפיות: 234

קבוצת סיד ו-8topuz מודיעות על שותפות אסטרטגית לפיתוח כלים עכשוויים לניהול סיכונים למסחר באיחוד האמירויות

השותפות מבטיחה את האימוץ המלא של פלטפורמה מנוסה של 8topuz שיתחיל בדובאי, וצפוי להוביל לצמיחה גדולה של 8topuz בכל אזור המזרח התיכון וצפון אפריקה

דובאי, איחוד האמירויות, 17 בפברואר 2020, ACCESSWIRE:

SEED Group, חברה שבבעלות המשרד הפרטי של שייח סעיד בין אחמד אל מקטום, ו-8topuz, ספקית מהירת צמיחה של בינה מלאכותית ולמידת מכונה שכוללת מערכות מסחר ואלגוריתמיות, יצרו שותפות חדשה כדי לספק פתרון לכל משקיע/ סוחר שמחפש פתרון של מסחר אוטומטי באיחוד האמירויות.

השותפות האסטרטגית הזאת צפויה להרוויח מתעשיית הבינה המלאכותית המשגשגת וההתפתחויות החדשניות שמניעה הממשלה המקומית של איחוד האמירויות עם שאיפות חזקות כפי שאפשר לראות דרך יוזמת דובאי החכמה והמשרד לבינה מלאכותית.

במהלך השנים, כמה חברות פינטק ביקשו לשבש את שוק המט"ח, אבל 8topuz פיתחה כלים חדשים ויעילים על ידי התמקדות באופן שבו אפשר לשלב בין מסחר במט"ח ובינה מלאכותית כדי למזער את הסיכונים הקשורים כשסוחרים בנכסים שונים. אלגוריתמי ההייטק למסחר במט"ח מבוססי הבינה המלאכותית של 8topuz מספקים פתרונות ניהול נכסים וסיכונים בזמן אמת שכל אחד יכול להשתמש בהם.

"המחויבות שלנו לשלב את התמהיל הנכון של טכנולוגיה מתקדמת עם המגע האנושי היא המפתח לאתוס של 8topuz ולהצלחה המתמשכת שלנו".

הישאם אל גורג, מנכ"ל קבוצת סיד והמשרד הפרטי של שייח סעיד בין אחמד אל מקטום, אמר: "ללא ספק, איחוד האמירויות היא אחד השווקים הכי לוהטים וחשובים שכל חברת פינטק צריכה בו עסק מיידית. המדינה הזאת מגלמת את המנטליות של שיפור מתמשך ומחויבות לחדשנות, ואין דבר טוב יותר מלהכניס חברה ששותפה לאותה רוח ולאותו חזון. אנחנו בטוחים שזה צעד גדול בהתרחבות הגלובלית של 8topuz, ואנחנו שמחים למלא תפקיד חשוב בכך".

ל-8topuz יש חמש עשרה שנות מומחיות בפיתוח תוכנה. המוצר שלה נתפר בתחילה למשקיעים קמעונאיים, אבל כשהתקדמה היא התאימה אותו לשוק בשני תרחישים שונים, 8topuz הבינה שהוא יכול להיות גם כלי מאוד שימושי לניהול סיכונים עבור בנקים וקרנות השקעה ולקוחות מוסדיים אחרים. עם היכולת שלה להתאים לתרחיש של כל שוק, 8topuz עונה עכשיו על הצרכים של לקוחות מוסדיים, קרנות גידור, משקיעים קמעונאיים ובנקים, כך שהכלי יכול להיות B2B או B2C.

טקס החתימה הרשמי נערך במשרד הפרטי של שייח סעיד בין אחמד אל מקטום בדובאי ב-5 בפברואר 2020. ההוספה של 8topuz לתיק של קבוצת סיד עולה בקנה אחד עם המחויבות של המשרד הפרטי לעזור לספק חדשנות בת קיימא מחברות עם מוצרים ופתרונות ייחודיים לאזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

אודות 8topuz

8topuz הוקמה כתוצאה של הבנה עמוקה של שוק המט"ח והעניין של המנהל במסחר אוטומטי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ובינה מלאכותית.

התוכנה והטכנולוגיה שלה מיועדות לאפשר למשקיעים דרך פשוטה ורווחית להתחבר למערכת מסחר ייחודית שפותחה כדי להפיק את המירב מתנאי מסחר ידועים היטב שמצריכים רמה גבוהה של אוטומציה כדי לנהל בהצלחה את גורמי הסיכון הקשורים, כך שעם נגיעה של התערבות אנושית תוכנת הבינה המלאכותית של 8topuz מבטיחה שאנומליות מטופלות במהירות ומתאפשרת צמיחה יציבה ואמינה בטווח הקצר והארוך.

אודות קבוצת סיד

ב-16 השנים האחרונות קבוצת סיד יצרה שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות גלובליות מובילות שמייצגות אזורים וענפים מגוונים. החברות האלה קידמו את האינטרסים והיעדים העסקיים שלהם באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה באמצעות התמיכה והבסיס החזק של הקשרים האזוריים של קבוצת סיד. המטרה של הקבוצה היא ליצור שותפויות לתועלת הדדית עם ארגונים רב לאומיים ולהאיץ את הכניסה שלהם לשוק ואת הנוכחות בת הקיימא בו באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה. קבוצת סיד היא נקודת מפתח בהצלחה של כל השותפים שלה באזור, היא עוזרת להם להגיע ללקוחות המטרה שלהם ולהאיץ את העסק שלהם. המשרד הפרטי הוקם על ידי שייח סעיד בין אחמד אל מקטום כדי להשקיע באופן ישיר בהזדמנויות עסקיות פוטנציאליות באזור שעומדות בקריטריונים של המשרד הפרטי, או לסייע להן.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.seedgroup.com.

איש קשר של 8topuz:

Anthony Munns
+44 203 695 3583
anthony@8topuz.com

איש קשר של קבוצת סיד:

Nomarie Jean Lacsamana
+971 4 373 5068
jean@seedgroup.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Mary Kay מייצרת ותורמת חומר חיטוי לידיים כדי להילחם במגפת קוביד-19
Mary Kay Inc. הודיעה שהחברה תקדיש חלק מיכולות שרשרת האספקה והייצור הגלובלית שלה לייצור חומר חיטוי לידיים שמאוד נחוץ. המוצרים הראשונים שייצאו מקו הייצור יהיו תרומה לאנשים שבחזית הטיפול במגפת קוביד-19.

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-180% ב-2019 בהשוואה ל-2018
המחקר הכי עדכני של ניוסטאר מגלה גידול כולל במספר ההתקפות מכל גודל

פירמיד אנליטיקס ( Pyramid Analytics) המפתחת את הדור הבא של טכנולוגיית בינה עסקית ((BI לארגונים וחברות גלובליות, השלימה סבב גיוס בהיקף של 25 מיליון דולר בהובלת קרן JVP
Pyramid Analytics, מפתחת פלטפורמת הדור הבא בתחום הבינה העסקית (BI) לארגונים וחברות גלובליות, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 25 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכוון JVP.

סיקסגיל מצטרפת לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect
סיקסגיל, חברת מודיעין איומים מובילה, שמחה להודיע על קבלתה לתוכנית השותפים המפתחים של ThreatConnect. אנליסטים של מודיעין סייבר שמשתמשים בפלטפורמת פעולות האבטחה המופעלת על ידי מודיעין של ThreatConnect יוכלו עכשיו לנסות ולרכוש את הזנות המודיעין של סיקסגיל כדי לקבל תובנות טובות יותר על נקודות חולשה.

LeadsRx מרחיבה את העסקים הבינ"ל עם המפיצה הראשונה - Puzzle Ads מברזיל
LeadsRx, חברה של תוכנת ייחוס שיווק, התרחבה מחוץ לארה"ב עם המפיצה ראשונה שלה, Puzzle Ads. המהלך הזה הוא בתגובה לעניין הולך וגדל בניתוחי שיווק נטולי פניות מחוץ לארה"ב, במיוחד בברזיל, אוסטרליה, בריטניה ואירופה.

JPMorgan Chase מבצע השקעה פילנתרופית של 50 מיליון דולר כדי לעזור לטפל בהשפעות המיידיות ולטווח הארוך של קוביד 19
20/03/20 | בריאות
JPMorgan Chase הודיע היום על התחייבות פילנתרופית גלובלית של 50 מיליון דולר כדי לטפל באתגרים המיידיים של בריאות הציבור והכלכליים בטווח הארוך מהפנדמיה הגלובלית של קוביד-19

קרן ג'ק מא וקרן עליבאבא הודיעו על תרומות לארבע מדינות בדרום מזרח אסיה
הקרנות הצליחו להושיט יד לממשלות של מלזיה, אינדונזיה, תאילנד והפיליפינים ולהציע את התרומה של אספקה רפואית. המטרה של הקרנות היא לעזור במלחמה נגד נגיף הקוביד-19 במדינות האלה, ותמיכה נוספת במדינות שכנות תגיע בהמשך.

ווייפרו משיקה את היחידה העסקית מיקרוסופט לפתרונות שינוי דיגיטלי
היחידה העסקית תשתמש בטכנולוגיות של מיקרוסופט כדי לענות על צורכי הענן של הלקוחות

גטסוויפט מוסיפה את המושל והמועמד לנשיאות לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים של הוועדה המייעצת
GetSwift Limited (ASX: GSW) ("גטסוויפט" או "החברה"), ספקית מובילה של תוכנה כשירות של טכנולוגיית לוגיסטיקה, הודיעה על הקמתה של מועצה מייעצת חדשה ועל המינוי של מושל ורמונט לשעבר הווארד דין והגנרל (בדימוס) מרק באומן כשיושבי ראש משותפים.

סיקסגיל מציגה את Darkfeed: אינדיקטורים בזמן אמת לפעולה על סכנה מהרשת האפלה שנשלחים לכל פלטפורמה
תזרים אוטומטי של מודיעין איומי סייבר ממקורות ברשת העמוקה, האפלה והגלויה משתלב ישירות לתוך מגוון רחב של פתרונות אבטחה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI