דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת סיד ו-8topuz מודיעות על שותפות אסטרטגית לפיתוח כלים עכשוויים לניהול סיכונים למסחר באיחוד האמירויות
קבוצת סיד ו-8topuz מודיעות על שותפות אסטרטגית לפיתוח כלים עכשוויים לניהול סיכונים למסחר באיחוד האמירויות
חיים נוי 18/02/20 |  צפיות: 581

קבוצת סיד ו-8topuz מודיעות על שותפות אסטרטגית לפיתוח כלים עכשוויים לניהול סיכונים למסחר באיחוד האמירויות

השותפות מבטיחה את האימוץ המלא של פלטפורמה מנוסה של 8topuz שיתחיל בדובאי, וצפוי להוביל לצמיחה גדולה של 8topuz בכל אזור המזרח התיכון וצפון אפריקה

דובאי, איחוד האמירויות, 17 בפברואר 2020, ACCESSWIRE:

SEED Group, חברה שבבעלות המשרד הפרטי של שייח סעיד בין אחמד אל מקטום, ו-8topuz, ספקית מהירת צמיחה של בינה מלאכותית ולמידת מכונה שכוללת מערכות מסחר ואלגוריתמיות, יצרו שותפות חדשה כדי לספק פתרון לכל משקיע/ סוחר שמחפש פתרון של מסחר אוטומטי באיחוד האמירויות.

השותפות האסטרטגית הזאת צפויה להרוויח מתעשיית הבינה המלאכותית המשגשגת וההתפתחויות החדשניות שמניעה הממשלה המקומית של איחוד האמירויות עם שאיפות חזקות כפי שאפשר לראות דרך יוזמת דובאי החכמה והמשרד לבינה מלאכותית.

במהלך השנים, כמה חברות פינטק ביקשו לשבש את שוק המט"ח, אבל 8topuz פיתחה כלים חדשים ויעילים על ידי התמקדות באופן שבו אפשר לשלב בין מסחר במט"ח ובינה מלאכותית כדי למזער את הסיכונים הקשורים כשסוחרים בנכסים שונים. אלגוריתמי ההייטק למסחר במט"ח מבוססי הבינה המלאכותית של 8topuz מספקים פתרונות ניהול נכסים וסיכונים בזמן אמת שכל אחד יכול להשתמש בהם.

"המחויבות שלנו לשלב את התמהיל הנכון של טכנולוגיה מתקדמת עם המגע האנושי היא המפתח לאתוס של 8topuz ולהצלחה המתמשכת שלנו".

הישאם אל גורג, מנכ"ל קבוצת סיד והמשרד הפרטי של שייח סעיד בין אחמד אל מקטום, אמר: "ללא ספק, איחוד האמירויות היא אחד השווקים הכי לוהטים וחשובים שכל חברת פינטק צריכה בו עסק מיידית. המדינה הזאת מגלמת את המנטליות של שיפור מתמשך ומחויבות לחדשנות, ואין דבר טוב יותר מלהכניס חברה ששותפה לאותה רוח ולאותו חזון. אנחנו בטוחים שזה צעד גדול בהתרחבות הגלובלית של 8topuz, ואנחנו שמחים למלא תפקיד חשוב בכך".

ל-8topuz יש חמש עשרה שנות מומחיות בפיתוח תוכנה. המוצר שלה נתפר בתחילה למשקיעים קמעונאיים, אבל כשהתקדמה היא התאימה אותו לשוק בשני תרחישים שונים, 8topuz הבינה שהוא יכול להיות גם כלי מאוד שימושי לניהול סיכונים עבור בנקים וקרנות השקעה ולקוחות מוסדיים אחרים. עם היכולת שלה להתאים לתרחיש של כל שוק, 8topuz עונה עכשיו על הצרכים של לקוחות מוסדיים, קרנות גידור, משקיעים קמעונאיים ובנקים, כך שהכלי יכול להיות B2B או B2C.

טקס החתימה הרשמי נערך במשרד הפרטי של שייח סעיד בין אחמד אל מקטום בדובאי ב-5 בפברואר 2020. ההוספה של 8topuz לתיק של קבוצת סיד עולה בקנה אחד עם המחויבות של המשרד הפרטי לעזור לספק חדשנות בת קיימא מחברות עם מוצרים ופתרונות ייחודיים לאזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

אודות 8topuz

8topuz הוקמה כתוצאה של הבנה עמוקה של שוק המט"ח והעניין של המנהל במסחר אוטומטי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ובינה מלאכותית.

התוכנה והטכנולוגיה שלה מיועדות לאפשר למשקיעים דרך פשוטה ורווחית להתחבר למערכת מסחר ייחודית שפותחה כדי להפיק את המירב מתנאי מסחר ידועים היטב שמצריכים רמה גבוהה של אוטומציה כדי לנהל בהצלחה את גורמי הסיכון הקשורים, כך שעם נגיעה של התערבות אנושית תוכנת הבינה המלאכותית של 8topuz מבטיחה שאנומליות מטופלות במהירות ומתאפשרת צמיחה יציבה ואמינה בטווח הקצר והארוך.

אודות קבוצת סיד

ב-16 השנים האחרונות קבוצת סיד יצרה שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות גלובליות מובילות שמייצגות אזורים וענפים מגוונים. החברות האלה קידמו את האינטרסים והיעדים העסקיים שלהם באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה באמצעות התמיכה והבסיס החזק של הקשרים האזוריים של קבוצת סיד. המטרה של הקבוצה היא ליצור שותפויות לתועלת הדדית עם ארגונים רב לאומיים ולהאיץ את הכניסה שלהם לשוק ואת הנוכחות בת הקיימא בו באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה. קבוצת סיד היא נקודת מפתח בהצלחה של כל השותפים שלה באזור, היא עוזרת להם להגיע ללקוחות המטרה שלהם ולהאיץ את העסק שלהם. המשרד הפרטי הוקם על ידי שייח סעיד בין אחמד אל מקטום כדי להשקיע באופן ישיר בהזדמנויות עסקיות פוטנציאליות באזור שעומדות בקריטריונים של המשרד הפרטי, או לסייע להן.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.seedgroup.com.

איש קשר של 8topuz:

Anthony Munns
+44 203 695 3583
anthony@8topuz.com

איש קשר של קבוצת סיד:

Nomarie Jean Lacsamana
+971 4 373 5068
jean@seedgroup.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.

JDE Peet’s מדווחת על תוצאות חזקות למחצית הראשונה של 2020
הביצועים החזקים משקפים עמידה איתנה של הפעילות העסקית וחוזק מותגים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI