דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc.
RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc.
חיים נוי 02/04/20 |  צפיות: 357

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc. עבור המכירה של חברת הבת בבעלות מלאה שלה Relief Therapeutics SA

  • RELIEF THERAPEUTICS Holding SA (SIX:RLF, "רליף הולדינג")מודיעה היום על הסגירה של ההסכם המחייב להחלפת מניות ("ההסכם")עבור הרכישה על ידי Sonnet BioTherapeutics, Inc. ("סונט"), עכשיו חברתבת של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (Nasdaq:SONN, "סונט הולדינגס") של Relief Therapeutics SA ("Relief SA"), חברת בת של רליףהולדינג שנחתם ב-12 באוגוסט 2019
  • הסגירה הייתה כפופה למילוי כמה תנאיםמקדימים על ידי סונט שעכשיו מולאו
  • על סמך ההסכם, סונט שילמה לרליף הולדינגמניות רגילות שלה שהומרו ל-757,933 מניות רגילות רשומות למסחר של סונט הולדינגס
  • סונט תמשיך את המחויבות שלה שכבר התחילהלממן את הפיתוח הקליני של הנכס של Relief SA, AtexakinAlfa (פורמולציה במינון נמוך של Interleukin-6, IL-6, עכשיו "SON-080"), לטיפול בנוירופתיהפריפריאלית עם התמקדות בעיקר בנוירופתיה פריפריאלית הנגרמת בעקבות טיפולכימותרפי (CIPN)
  • רליף הולדינג מצידה תמקד את המשאבים שלהבפיתוח המהיר של אביפטדיל לטיפול בתוצאות של זיהומי קוביד-19 ובמיוחד תסמונתהמצוקה הנשימתית החריפה (ARDS)

ז'נבה, 2 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA (SIX:RLF, "רליף הולדינג") מודיעה היום על הסגירה של ההסכם המחייב להחלפת מניות ("ההסכם") עבור הרכישה על ידי Sonnet BioTherapeutics, Inc. ("סונט"), עכשיו חברת בת של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (שנקראה בעבר Chanticleer Holdings, Inc.) (Nasdaq:SONN, "סונט הולדינגס") של Relief Therapeutics SA ("Relief SA"), חברת בת של רליף הולדינג שנחתם ב-12 באוגוסט 2019.

כתוצאה מכך, סונט רוכשת את כל המניות המונפקות של Relief SA שהופכת לחברת בת בבעלות מלאה שבסיסה ז'נבה של סונט. במקביל, סונט שילמה לרליף הולדינג מניות רגילות שלה שהומרו ל-757,933 מניות רגילות רשומות למסחר של סונט הולדינגס. המספר הזה שונה מ-7,111,947 מניות שנמסר עליהן במקור כי המניות של סונט הומרו למניות של סונט הולדינגס במיזוג שלה לאחרונה שנסגר ב-1 באפריל 2020 ביחס של בערך 0.106572 מניות של סונט הולדינגס למניה של סונט, תוך הבאה בחשבון של איחוד מניות שבוצע על ידי סונט הולדינגס מייד לפני המיזוג ביחס של 26:1.

סונט היא חברת ביוטק ממוקדת אונקולוגיה שמפתחת תרופות ביולוגיות ממוקדות על בסיס הפלטפורמה החדשנית שלה FHABTM. יחד עם הצנרת הקניינית של נכסים בשלב הקדם קליני שלה, סונט תמשיך את המימון של Atexakin Alfa שנרכשה יחד עם Relief SA. Atexakin Alfa היא פורמולציה במינון נמוך של Interleukin-6 שהראתה יעילות במודלי בעלי חיים של נוירופתיה (שנגרמת על ידי סוכרת או על ידי טיפול כימותרפי) וגם בטיחות בבני אדם בניסויים קליניים קודמים. סונט ממצבת את Atexakin Alfa לכניסה מהירה לניסוי קליני שמטרתו לאשר בטיחות וסבילות וגם לספק תובנות מקדמיות על יעילות עבור CIPN.

המכירה הזאת תאפשר לרליף הולדינג למקד את המשאבים שלה בהמשך הפיתוח של הנכס המרכזי שלה אביפטדיל למחלות ריאה. במיוחד, העדיפות העליונה של רליף הולדינג היא להתרכז בניסויים קליניים מיידיים של אביפטדיל לתוצאות של מחלות קוביד-19, במיוחד תסמונת המצוקה הנשימתית החריפה (ARDS). רליף הולדינג באמצעות שיתוף פעולה פעיל עם NeuroRX קיבלה לאחרונה ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) IND "המחקר יכול להימשך" לטיפול ב-ARDS שנגרם על ידי קוביד-19. ייתכן שלאחר מכן הפיתוח של אביפטדיל יימשך למחלות ריאה אחרות כולל סרקואידוזיס ופגיעה חריפה בריאות שלגביהן התוצאות הקליניות המקדמיות מעודדות.

"הסגירה של ההסכם הזה מהווה הישג מדהים ברמות שונות. הוא ייתן ל-atexakin alfa הזדמנות איתנה להראות בקליניקה את התועלת הריפויית שלה, ובה בעת הוא מביא לרליף הולדינג משאבים רבים ומיקוד למימון הפיתוח של הנכס הנותר שלה אביפטדיל. זאת הזדמנות ייחודית לתמוך בפיתוח הקליני של שתי תרופות עם פוטנציאל מדהים לשנות באופן חיובי את חייהם של החולים שנפגעו", אמר רגורם (רם) סלברג'ו, PhD, MBA, יו"ר רליף הולדינג. ברצוני להביע בחום את הכרת התודה שלי לאנשים שעבדו קשה כדי שזה יקרה ובמיוחד פנקג' מוהאן, מייסד סונט ויו"ר ומנכ"ל סונט הולדינגס".

"נמשיך באגרסיביות במחויבות הראשונית שלנו לפיתוח של Atexakin Alfa תוך הטלת לוחות זמנים מאוד תובעניים כדי להגיע ליעדים מתקדמים, כי אנחנו מאוד מאמינים בפוטנציאל של התרכובת הזאת לטפל בקבוצת המחלות הזאת שנגרמות על ידי נוירופתיה ולא מקבלות מספיק התייחסות", הוסיף פנקג' מוהאן, PhD, יו"ר ומנכ"ל סונט הולדינגס. "אנחנו יותר מאי פעם נרגשים להביא פתרונות תרופתיים חדשים לחולים נזקקים ו-Atexakin Alfa מתאימה באופן מושלם בתוך צנרת הפיתוח של פרויקטים בשלב המוקדם יותר שאנחנו מפתחים עכשיו. אני רוצה להודות לכל הנציגים של רליף הולדינג על המחויבות החיובית והתומכת להביא את העסקה הזאת להיכן שהסתיימה היום".

אודות RELIEF THERAPEUTICS Holding SA

רליף הולדינג היא חברה שמפתחת תרופות דרך השתתפות בגורמים פעילים שהשיגו קניין רוחני באמצעות פעילות המחקר שלהם או באמצעות קבלת רישיון. פעילויות הפיתוח של קבוצת החברות של רליף הולדינג מתמקדות בעיקר בפרויקטים בשלב הקליני המבוססים על מולקולות ממקור טבעי (פפטידים וחלבונים) עם היסטוריה של ניסויים קליניים ושימוש בחולים אנושיים או רציונל מדעי חזק. כעת, רליף הולדינג מרכזת את פעילותה בפיתוח פתרונות טיפול חדשים להתוויות שקשורות למחלות נשימה ובמיוחד ARDS שנגרם בגלל קוביד-19.

אודות Sonnet BioTherapeutics, Inc.

Sonnet BioTherapeutics, Inc., שהוקמה ב-2011 ועכשיו היא חברת בת בבעלות מלאה של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc., היא חברת ביוטק ממוקדת אונקולוגיה עם פלטפורמה קניינית לתרופות ביולוגיות חדשניות לפעולה ספציפית אחת או שתיים. הטכנולוגיה, שנקראת FHAB™, משתמשת ב-scFv אנושי במלואו שנקשר לאלבומין סרום אנושי (HSA) ו"תופס עליו טרמפ" כדי להגיע לרקמות מטרה. FHAB™ היא היסוד של מבנה מודולרי, הכנס והפעל להגדלת היכולת של מגוון של סוגי תרופות של מולקולות גדולות, כולל ציטוקינים, פפטידים, נוגדנים וחיסונים.

אודות נוירופתיה פריפריאלית הנגרמת בעקבות טיפול כימותרפי

נוירופתיה פריפריאלית הנגרמת בעקבות טיפול כימותרפי (CIPN) היא ניוון הדרגתי של סיבי עצב כתוצאה של כימותרפיה. זה מצב מתיש שאין לו כיום טיפול מאושר. התסמינים של CIPN הם כאב, חולשה מוטורית, אובדן תפיסה חושית בגפיים ופגיעה במערכת העצבים האוטונומית. מעריכים שיותר מ-50% מחולי הסרטן שמקבלים כימותרפיה מפתחים CIPN והמצב נשאר אצל יותר מ-50% משורדי הסרטן.

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA רשומה למסחר בבורסה השוויצרית SIX בסימול RLF.

דמיין קונוס, שותף, Vischer Genève Sàrl, ז'נבה/ שווייץ, ייצג את רליף הולדינג בעסקה הזאת. ריימונד פלטון, הוא שותף מנהל שותף/ מנהל המחלקה התאגידית של Greenbaum, Rowe, Smith and Davis Counselors at law מוודברידג', ניו ג'רזי, ארה"ב ועמד בראש הצוות המשפטי שייצג את סונט בעסקה הזאת.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של רליף הולדינג בכתובת www.relieftherapeutics.com.

אנשי קשר

קשרי משקיעים
RELIEF THERAPEUTICS Holding SA
Avenue de Sécheron 15
CH-1202 Geneva
investors@relieftherapeutics.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
התפקיד של פול בראונינג מתרחב למנהל אזורי ראשי של האמריקות ומנהל אזורי ראשי משותף של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-MHPS
יוביל את המשימה לאפשר ללקוחות לסלק פחמן מרשתות החשמל ולקדם את השגשוג של בני האדם

נטאפ תרכוש את ספוט
החברות המשולבות ייצרו הובלה בתשתיות מבוססות יישומים, וימטבו את עלויות החישוב והאחסון בעננים ציבוריים באמצעות הפלטפורמות המובילות שלה

נטאפ תרכוש את ספוט
החברות המשולבות ייצרו הובלה בתשתיות מבוססות יישומים, וימטבו את עלויות החישוב והאחסון בעננים ציבוריים באמצעות הפלטפורמות המובילות שלה

Prilenia Therapeutics מגייסת 62.5 מיליון דולר כדי לממן ניסויים קליניים של השלבים המאוחרים ל-HD ו-ALS
Prilenia Therapeutics B.V., חברת ביוטק בשלב הקליני שמתמקדת בפיתוח טיפולים חדשים בהפרעות נוירו התפתחותיות וניוון עצבים, הודיעה שהיא גייסה 62.5 מיליון דולר בסבב מימון סדרה A כדי להתחיל בניסויים הקליניים של השלבים המאוחרים המתוכננים של החברה ל-HD ו-ALS.

PVH Corp. מודיעה על עדכון בהנהלה של טומי הילפיגר
PVH Corp. (NYSE:PVH), הבעלים של תיק של מותגים איקוניים, בכללם TOMMY HILFIGER ו-CALVIN KLEIN, הודיעה היום שדניאל גריידר פורש מתפקידו כמנכ"ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה אחרי 23 שנים בתפקידי ניהול שונים בארגון, ויעזוב את החברה כדי לעסוק בעניינים אחרים

OKEx צופה גידול של 100% במספר העובדים תוך שנתיים
כתוצאה של מגיפת קוביד-19, בשפל כלכלי גלובלי ועלייה בשיעורי האבטלה, ענף הקריפטו צובר אחיזה רבה - המספר הכולל של עסקאות מאושרות ביום, לפי Blockchain.com, גדל בהתמדה אחרי הירידה הדרמטית של BTC במרץ לסביבות 250 אלף עסקאות ביום, ונפח המסחר הכולל בבורסות הביטקוין החשובות הגיע ל-684.4 מיליון דולר במרץ

Impossible Foods זוכה בצו מניעה בתביעה של הפרת סימן מסחר באיחוד האירופי
בית משפט אירופי חשוב פוסק לטובת Impossible Foods בתביעה של הפרת סימן מסחר נגד נסטלה, חברת המזון גדולה ביותר בעולם

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות בקטאר
אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף הפעולה שלה עם חברת המס מדוחא MS Partner, שמוסיפה עומק לנוכחות של הארגון בקטאר ומרחיבה את הפלטפורמה הגלובלית שלה.

ThreatConnect מרחיבה את הנוכחות במזרח התיכון ומועצת המפרץ לשיתוף פעולה (GCC) באמצעות שותפות אסטרטגית עם Spire Solutions
הקשר מביא את פתרונות פעילות האבטחה באמצעות בינה היחידים בענף לארגונים גדולים וממשלות באזור

מימד מקבלת אישור CE לשתי טכנולוגיות חלוציות: הבדיקה MeMed BV™ והפלטפורמה בנקודת הצורך MeMed Key™
פלטפורמת מכשירים בחזית הקידמה ובדיקה חדשנית של החתימה של התגובה החיסונית של המארח מבדילות במהירות בין זיהומים בקטריאליים וויראליים כדי לשפר את התוצאות של החולים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI