דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
איריס וינשטיין 17/05/20 |  צפיות: 143

חוברת ל- Fusion להגדרת ולהובלת שוק הבינה הדיגיטלית על מנת לאפשר עולם בטוח יותר

ניו יורק, ניו יורק, 17 במאי Fusion, 2020 - יחסי ציבור, מובילה בתחום התקשורת השיווקית הטכנולוגית, הודיעה היום כי נבחרה על ידי Cellebrite, המובילה בתעשייה בפתרונות בינה דיגיטלית (DI), כשותפת התקשורת שלה שתוביל את תוכנית התקשורת האסטרטגית הגלובלית שלה.

Cellebrite היא המובילה העולמית בפתרונות בינה דיגיטלית למגזר הציבורי והפרטי, כולל אלפי סוכנויות ועסקים מובילים ביותר מ -150 מדינות. מכיוון שהשימוש במכשירים דיגיטליים ובענן הפך לנפוץ כמעט בכל פעילות פלילית, האפשרות לגשת, לנהל ולנתח את כמות הנתונים האינסופית הדרושה כדי להביא לסיום את החקירות וההליכים המשפטיים ללא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות הפכה ללא מציאותית.

Cellebrite מספקת את החבילה הרחבה ביותר של פתרונות תוכנה וכלים אנליטיים שנועדו להאיץ את החקירות הדיגיטליות ולהתמודד עם המורכבות הגוברת של הטיפול באתגרי פשע ואבטחה בעידן הדיגיטלי.

"כיום, רשויות אכיפת החוק ועסקים כאחד עוברים טרנספורמציה דיגיטלית במטרה לנתח ולפעול על פי כמות המידע העיצומה בחקירות," אמר מארק גמביל, מנהל השיווק הראשי של Cellebrite. "הרגשנו ש- Fusion נמצאת במקום הטוב ביותר לעזור לנו להגדיל את ההבנה בשוק כיצד פתרונות ההכשרה וההדרכה שלנו בתחום הדגיטל יכולים להאיץ את השינוי הזה. הידע שלהם בטכנולוגיה ובשווקים והיצירתיות שראינו בתהליך הבחירה שלנו הפכו אותם לבחירה ברורה עבורנו. "

"אנו גאים מאוד בכך שזכינו באמון של מותג כה מוכר ולשתף פעולה עם חברה שהשפעתה כה חשובה וחיובית על הקהילות שלנו," אמר ג'ורדן צ'נופסקי, מנכ"ל Fusion. "אנו מתכננים להדגיש את הבינה הדיגיטלית כפי שהיא חלה על יצירת עולם בטוח יותר ולסייע לCellebrite בהרחבת יכולות הפלטפורמה שלה על תחומי הפעילות שלה, כמו חקירות ארגוניות. זהו תחום שיווקי מרגש ולעיתים אזוטרי ואנו מצפים לאמץ את האתגר. "


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT נבחרה על ידי סאפיינס אינטרנשיונל לפרויקט תקשורת גלובלי
הפרויקט מספק לסאפיינס יכולות מתקדמות של עבודה מרחוק עם שיחות ועידה מבוססות Webex עבור עשרות סניפי החברה ברחבי העולם, הכוללים אלפי משתמשים

ThetaRay משיקה פתרון ייחודי להאצת חקירות פשע פיננסיות כפתרון ללחצי קורונה
מובילת Big Data Analytics מבוסס AI מחויבת להגנה על בנקים שנפגעים ממשבר הבריאות העולמי

Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
חוברת ל- Fusion להגדרת ולהובלת שוק הבינה הדיגיטלית על מנת לאפשר עולם בטוח יותר

בעקבות משבר הקורונה: חברת Comm-IT העבירה את המוקד הטלפוני של עיריית תל-אביב למתכונת בית
בעקבות משבר הקורונה, חברת Comm-IT העבירה את מוקדי השירות הטלפוני של עיריית תל אביב לעבודה מרחוק במתכונת בית. עיריית תל אביב מפעילה יותר מ- 10 מוקדי שירות שונים, הכוללים למעלה מ- 100 מוקדנים לטובת כ- 444 אלף תושבי העיר. הפרויקט התבצע תוך ימים ספורים על ידי צוות המומחים של Comm-IT ללא פגיעה במהלך השוטף של השירות וניהול המוקדים.

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency
ההסמכה מהווה הכרה בניסיון העמוק של Comm-IT בסיוע לארגונים בתכנון ובניית פתרונות SaaS ופתרונות ענניים ב- AWS, כולל מחזור החיים של פיתוח מוצר, פיתוח מיומנויות לקוח הקצה ותמיכה בבניית היסודות הנדרשים לפיתוח מוצרי SaaS מורכבים ב- AWS.

מחקר חדש של F5: כ- 91% מארגוני EMEA מפעילים תכניות טרנספורמציה דיגיטלית
F5 Networks מפרסמת את דוח מצב היישומים ל- 2020: ארגוני EMEA הם החזקים ביותר בתכניות וביצוע של טרנספורמציה דיגיטלית: 91% מפעילים תכניות בפועל על פי מחקר חדש של F5 Networks, כלכלת יישומים משגשגת ומתדלקת טרנספורמציה דיגיטלית חסרת תקדים ברחבי EMEA

חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
Container Storage Interface (CSI) Driver חדש ל- InfiniBox מספק למשתמשים בקונטיינרים שליטה רבה יותר וגמישות

ThetaRay הישראלית הוכתרה כחברה הטובה ביותר בתחום מניעת הונאות
קיבלה את פרס FinTech Breakthrough לשנת 2020
החברה המובילה בתחום Big Data Analytics מבוסס AI מציינת את האחרון בסדרה של פרסים מטעם תעשיית הפינטק


חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
הפלטפורמה הווירטואלית מאפשרת ל- BlueSnap גמישות, שליטה בתקציב ויכולת לגדול על פי דרישה

הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat
היקף הפרויקט, בנפח של מעל פטה בייט, עומד על מיליוני שקלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI