דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מחקר חדש של ווסטרן יוניון מספק תובנות על העתיד של ההשכלה הבינ"ל
מחקר חדש של ווסטרן יוניון מספק תובנות על העתיד של ההשכלה הבינ"ל
חיים נוי 02/06/20 |  צפיות: 160

מחקר חדש של ווסטרן יוניון מספק תובנות על העתיד של ההשכלה הבינ"ל

הדרישות, היחס וההתנהגות של הסטודנטים הבינ"ל העתידיים ישנו את האופן שבו האוניברסיטאות מלמדות, מעשירות ומארחות את האוכלוסיות שלהן

דנוור, 1 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

The Western Union Company (NYSE: WU), מובילה בתנועת כספים ותשלומים בין מדינות ובין מטבעות, משתפת היום דוח חדש על "העתיד של ההשכלה הבינ"ל", בשותפות עם The Future Laboratory. נייר העמדה מדגיש חמישה פרופילים חדשים של סטודנטים שיתפתחו מהשינוי ביחס וההתנהגות של הצעירים של היום. מחושבים היברידיים לבוגרים יותר ירוקים, הדוח החדש הזה חוזה איך מוסדות אקדמיים צריכים להסתגל כדי לעמוד בציפיות האלה.

הממצאים מגיעים כשאוניברסיטאות ומכללות בכל עולם מתפתחות כדי להתמודד עם קוביד-19, ממעבר לאינטרנט ועד לדחיית מועדי הסמסטרים. מוסדות יכולים להשתמש בדוח כדי להבטיח שהמדיניות החדשה שהם מנהיגים עולה בקנה אחד עם הצרכים והעדיפויות של הסטודנטים הבינ"ל.

"אנחנו רואים תגובה נהדרת ממוסדות אקדמיים לקוביד-19. רבים מהשינויים שהם מנהיגים בגלל המגיפה מאיצים מגמות שיועילו למוסדות ולסטודנטים שלהם בטווח הארוך. על ידי המעבר לכיתות וירטואליות, לדוגמה, אנחנו רואים עלייה בלמידה על-לאומית, וזה מגדיל את הנגישות והגמישות של הקורסים המוצעים", אמר אנדרו סמריל, מנהל התשלומים הגלובליים בווסטרן יוניון.

"שינויים כאלה יעזרו למוסדות למשוך סטודנטים בינ"ל בעתיד", אמר סמריל. "כידוע לנו, הם יותר ויותר רוצים שאוניברסיטאות ומכללות ישקיעו בטכנולוגיות חדשות כדי לחולל מודרניזציה בחוויית הסטודנט. כשותפה אמינה שמדריכה אוניברסיטאות כשהן מתפתחות כדי לענות על הציפיות של הסטודנטים העתידיים, ערכנו את המחקר הזה כדי לעזור להן לצלוח את האתגרים האלה".

"האוניברסיטאות שמעורבות באופן פעיל בפרופילים של הסטודנטים הבינ"ל העתידיים האלה יעוררו חדשנות מלהיבה במגזר וייצרו צמיחה בת קיימא כדי להכין את סביבת ההשכלה הגבוהה לעתיד", הוסיף סמריל.

המגמות המתפתחות האלה מספקות ערכת כלים לאוניברסיטאות כדי למשוך סטודנטים בינ"ל עתידיים ולשגשג באמת בעשור הבא. כשההשכלה עוברת לידה מחדש רדיקלית כדי שתתאים לסטודנט הבינ"ל העתידי, הכימוס והשילוב של האלמנטים הכי טובים, שנותנים את ההשראה הרבה ביותר והכי שימושיים של המהפכה הדיגיטלית הבאה יהיו קריטיים כדי לשמור על תרבות קמפוסים עם מעורבות והשכלה חברתית רגשית.

Western Union Business Solutions היא ספקית של תשלומים אמינים שהעבירה יותר מ-14 מיליארד דולר בשם ספקי השכלה. שמונה מעשר מהאוניברסיטאות הראשונות בדירוג העולמיi חוסכות זמן וכסף באמצעות הפתרונות שלנו כדי שהסטודנטים הבינ"ל שלהם ישלמו את שכר הלימוד שלהם ב-200 מדינות ו-130 מטבעות.

The Future Laboratoryהיא אחת מחברות ייעוץ העתיד הכי מפורסמות בעולם. היא מספקת תמהיל ייחודי של תחזית מגמות, תבונות צרכנים, צפייה מראש, אסטרטגיית מותגים וחידושים, כי לתת לארגונים השראה ולהכין אותם לעתיד.

אודות ווסטרן יוניון

חברת ווסטרן יוניון (NYSE: WU) היא מובילה גלובלית בתנועת כספים ותשלומים בין מדינות ובין מטבעות. הפלטפורמה הרב ערוצית שלנו מחברת את העולמות הדיגיטלי והפיזי ומאפשרת לצרכנים ועסקים לשלוח ולקבל כסף ולבצע תשלומים במהירות, בקלות ובאופן אמין. נכון ל-31 במרץ 2020, הרשת שלנו כללה יותר מ-550,000 סניפי סוכנים המציעים את שירותים במותגים שלנו ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות, עם יכולת לשלוח כסף למיליארדי חשבונות. בנוסף, westernunion.com, הערוץ שלנו עם הצמיחה הכי מהירה ב-2019, זמין ביותר מ-75 מדינות, פלוס טריטוריות נוספות, כדי להעביר כספים ברחבי העולם. באמצעות טווח ההגעה הגלובלי שלנו, ווסטרן יוניון מעבירה כספים ומחברת טוב יותר בני משפחה, חברים ועסקים כדי לאפשר כלילה פיננסית ולתמוך בצמיחה כלכלית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.westernunion.com.

WU-G

i Times Higher Education Global University Rankings 2020

אנשי קשר

Cristina Hoole
Western Union
Mobile: +44-(0)7766 070978
Cristina.Hoole@wu.com

מקור: The Western Union Company

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI