דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Impossible Foods זוכה בצו מניעה בתביעה של הפרת סימן מסחר באיחוד האירופי
Impossible Foods זוכה בצו מניעה בתביעה של הפרת סימן מסחר באיחוד האירופי
חיים נוי 03/06/20 |  צפיות: 213

Impossible Foods זוכה בצו מניעה בתביעה של הפרת סימן מסחר באיחוד האירופי

  • הפסיקה אוסרת עלכמה חברות בת של נסטלה ברחבי אירופה לשווק את "IncredibleBurger"ומטילה קנס של €25,000 ליום אם המיתוג הפוגע יישארבשוק
  • Impossible Foods מבקשת להגן על הזכות של הצרכניםלשקיפות ובית המשפט מאמין שנסטלה ניסתה במתכוון להטעות צרכנים כדי שיקנו אתהמוצר שלה על ידי חיקוי השם של Impossible Foods, הזהות החזותית וסימני מיתוגאחרים

רדווד סיטי, קליפורניה, 2 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

בית משפט חשוב באיחוד האירופי העניק ל-Impossible Foods צו מניעה מקדמי השבוע, שמורה לתאגיד המזון הגלובלי Nestlé S.A. להפסיק להשתמש בשם המוצר "Incredible Burger".

בית המשפט המחוזי בהאג פסק ב-27 במאי שהשימוש בשם "Incredible Burger" באירופה מפר את סימני המסחר ImpossibleTM של Impossible Foods, כולל Impossible BurgerTM, וסביר שהוא מטעה את הצרכנים.

כתוצאה מכך, אסור לחברות הבת של נסטלה באירופה למתג מוצרים בשם "Incredible Burger". אם הן לא יסירו את המיתוג המפר בתוך ארבעה שבועות, על כל אחת מעשר חברות הבת הנפרדות של נסטלה שכלולות בתביעה יוטל קנס של €25,000 ביום -- קנס בכל החברה של עד €250,000 לחברת בת בזמן המשך של צו המניעה.

"אנשים מחפשים ספציפית את Impossible Burger כי זה מוצר טוב יותר שייחודי בעולם של המזון המבוסס על הצומח", אמרה דנה ווגנר, היועצת המשפטית הראשית של Impossible Foods. "אנחנו משבחים את המאמצים של חברות אחרות לפתח מוצרים המבוססים על הצומח, אבל אנחנו לא רוצים שהצרכנים יוטעו על ידי סימולקרות. אנחנו אסירי תודה שבית המשפט הכיר בחשיבות של סימני המסחר שלנו ותמך במאמצינו להגן על המותג שלנו מפני התקפה של ענקית רב-לאומית חזקה".

חידוש - לא חיקוי

Impossible Foods מייצרת בשר מהצומח -- עם טביעת רגל סביבתית הרבה יותר קטנה מאשר בשר מהחי. החברה האמריקנית משתמשת במדע וטכנולוגיה מודרניים כדי ליצור מזון בריא ומזין ולהזין אוכלוסייה הולכת וגדלה באופן בר קיימא.

צרכנים בכל העולם מחפשים את Impossible Burger המבוסס על הצומח בגלל תכונות הטעם, המירקם, התחושה בפה והבישול הייחודיות שלו, שמתחרות בבשר טחון מפרות. Impossible Burger הוא תוצאה של כמעט עשר שנים של מדע בסיסי ומחקר ופיתוח בלתי מתפשרים במטה החברה בעמק הסיליקון של קליפורניה.

ל-Impossible Foods, שקיבלה את תואר החברה של השנה של כתב העת Inc. והיא אחת מ-50 החברות הגאוניות של טיים מגזין, יש תיק קניין רוחני ללא מתחרים עם מאות פטנטים ופטנטים תלויים ועומדים. הקניין הרוחני שלה כולל שיטות לפענוח והנדסה לאחור של היסודות המולקולריים וכל החוויה החישתית של בשר מהחי, כולל מה הטעם והריח שלו ואיך הוא מתבשל ורוחש -- ואיך לשחזר את החוויה ללא חיות.

בפסיקה שלו, בית המשפט האירופי אישר את התוקף של סימן המסחר Impossible BurgerTM וציין את הדמיון החזותי, פונטי ותפיסתי בין סימן המסחר והמיתוג "Incredible Burger" של נסטלה וציטט הוכחות רבות שצרכנים ופרשנים אכן הוטעו בגלל הדמיון בשמות. בית המשפט גם קבע שנראה שנסטלה, חברת המזון הגדולה ביותר בעולם, ניסתה במתכוון לסכל את הכניסה של Impossible Foods לשוק האירופי בתקווה לנצל את החוזק של המותג של Impossible Foods על ידי קידום מזונות מהצומח שלה בשם דומה.

לקבלת ההודעה לעיתונות המלאה עם פרטים נוספים על הקניין הרוחני של Impossible Foods והתביעה נגד נסטלה, תלחצו כאן.

מידע נוסף:


impossiblefoods.com
Twitter
Facebook
Instagram
YouTube
Medium
LinkedIn

ערכת מדיה:


www.impossiblefoods.com/media

אנשי קשר

Keely Sulprizio
keely.sulprizio@impossiblefoods.com
415-656-6811

מקור:Impossible Foods

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI