דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים PVH Corp. מודיעה על עדכון בהנהלה של טומי הילפיגר
PVH Corp. מודיעה על עדכון בהנהלה של טומי הילפיגר
חיים נוי 03/06/20 |  צפיות: 222

PVH Corp. מודיעה על עדכון בהנהלה של טומי הילפיגר

ניו יורק, 2 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

PVH Corp. (NYSE:PVH), הבעלים של תיק של מותגים איקוניים, בכללם TOMMY HILFIGER ו-CALVIN KLEIN, הודיעה היום שדניאל גריידר פורש מתפקידו כמנכ"ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה אחרי 23 שנים בתפקידי ניהול שונים בארגון, ויעזוב את החברה כדי לעסוק בעניינים אחרים. מרטין הגמן יחליף את גריידר ויהיה המנכ"ל החדש של טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה, החל מ-2 ביוני 2020.

הגמן הוא כעת סמנכ"ל התפעול של טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה וסמנכ"ל הכספים של טומי הילפיגר גלובל, ואחראי על התפעול, הכספים, השינוי העסקי הדיגיטלי, הטכנולוגיה, הפיתוח העסקי והתוכנית הקיימות הגלובלית של טומי הילפיגר. יש לו ותק של 12 שנים בצוות ההנהלה של טומי הילפיגר והוא מילא תפקיד חשוב בהתרחבות הגלובלית המרשימה של טומי הילפיגר ובאסטרטגיה שהובילה לצמיחה העקבית לעומת השנה הקודמת של PVH אירופה.

"טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה נכנסו לשנה הזאת באותו מסלול הצלחה שהיו בו, עם מגמות חזקות במכירות ושיפור במודעות למותג, וחיבור עם הצרכנים", אמר מני צ'יריקו, יו"ר ומנכ"ל, PVH Corp. "דניאל תמך בהגדלת היכולות החדשניות שלנו והרחבת ההגעה של טומי הילפיגר ברחבי העולם, וכל הזמן דחף להלך מחשבה שמתרכז בצרכן, מתמקד בדיגיטל ובר קיימא, תוך בנייה צוות הנהלה מאוד חזק".

"אלו היו 23 שנים בלתי רגילות", אמר גריידר. "כשאנו באמצע השינוי העצום בענף שלנו, אנחנו מוצאים את עצמנו במצב ייחודי לחולל שינוי שלדעתי ישגר אותנו לעידן חדש של המותג. זאת הרגשה טובה לדעת שאני יכול להעביר את התפקיד שלי למרטין -- הוא היה חבר אמיתי, נאמן שאפשר לסמוך עליו וטייס משנה מהימן ב-12 השנים האחרונות של המסע הזה. אף פעם אין רגע מושלם לעזוב ארגון שאוהבים, האפשרויות הן לעזוב מאוחר מדי או מוקדם מדי, ואני יודע שרציתי לעשות את השינוי הזה כשעדיין יש לי את האופטימיות, הכוח והתשוקה שתמיד נאחזתי בהם בקריירה שלי".

בהנהלתו היזמית של גריידר, טומי הילפיגר מוצבה כחברת סגנון חיים מובילה עם מוצר הטוב מסוגו, מעורבות של הצרכנים, דיגיטציה ויוזמות של אחריות תאגידית. מאז שגריידר נהיה מנכ"ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה ב-2014, העסקים של טומי הילפיגר גדלו ממכירות קמעונאיות של 6 מיליארד דולר ליותר מ-9 מיליארד דולר ב-2019, והעסקים באירופה של קלווין קליין יותר מהכפילו את ההכנסות והרווח.

סטפן לרסון, נשיא PVH, אמר: "ביחד, דניאל ומרטין הנחילו חזון שמתמקד בעתיד, שם את הצרכנים במרכז ויוצר תרבות שמניעים אותה מוצרים. אנחנו מודים לדניאל על שנים רבות של ניהול חזק והישגים מצוינים. יש לי אמון רב במרטין כמנהל עם הבנה עמוקה של גורמי הערך היסודיים של העסק. הלך המחשבה שלו שמתרכז בצרכן והניהול שמתמקד בדיגיטל ינחו בהצלחה את העידן הבא של צמיחה בת קיימא ורווחית של טומי הילפיגר והאזור האירופי".

הגמן אמר: " זה כבוד להמשיך להתבסס על ההישגים של המותג טומי הילפיגר ו-PVH אירופה לצד צוות הנהלה יוצא דופן ומלא תשוקה. התודה שלי לדניאל היא על הרבה יותר מהתמיכה הבלתי מעורערת, האפשרויות להתפתח והמנהיגות שהעניק במשך השנים. יש לנו ביטחון בהמשיכנו לבצע את התוכנית האסטרטגית הנוכחית, והמיקוד שלנו בחודשים הבאים יהיה בשלב ההתאוששות והיציאה של העסקים הגלובליים שלנו ממגיפת קוביד-19".

גריידר יעזור להעביר את תחומי האחריות שלו בחודשים הקרובים כדי להבטיח מעבר חלק ומוצלח.

גריידר והגמן עבדו שניהם שנים רבות לצידו של המייסד והמעצב הראשי של המותג מר טומי הילפיגר.

"האמונה שלי וההתלהבות לגבי העתיד של המותג שלנו מעולם לא היו חזקות יותר", אמר טומי הילפיגר. "המתנות הכי גדולות של דניאל לארגון שלנו היו החיבור החזק יותר של המותג עם הצרכנים שלנו ובניית תרבות בתוך הארגון שמוקדשת להישארות בחוד החנית של המוצר, החדשנות והתרבות. מרטין היה במסע הזה, וביחד אנחנו נמשיך לכתוב את העתיד של המותג שלנו -- יחד עם השותפים והצרכנים שלנו ברחבי העולם".

PVH Corp. אודות

PVH היא אחת מחברות האופנה וסגנון חיים הכי נערצות בעולם. אנחנו מניעים מותגים שמניעים את האופנה קדימה - לעד. תיק המותגים שלנו כולל את המותגים האיקוניים TOMMY HILFIGER, CALVIN KLEIN, Van Heusen, IZOD, ARROW, Warner’s, Olga ו-Geoffrey Beene, וגם מותג ההלבשה האינטימית True & Co. שמתמקד בדיגיטל. אנחנו משווקים מגוון של מוצרים תחת מותגים אלה ומותגים ידועים אמריקנים ובינ"ל אחרים שבבעלות וברישיון. ל-PVH יש יותר מ-40,000 עובדים שפועלים ביותר מ-40 מדינות והכנסות שנתיות של 9.9 מיליארד דולר. זה הכוח שלנו. זה הכוח של PVH.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200602005248/en/

אנשי קשר

Dana Perlman
Treasurer and Senior Vice President, Business Development and Investor Relations
(212) 381-3502 office
(917) 579-1374 cell
investorrelations@pvh.com

Virginia Ritchie
VP Corporate Communications, Influencer Marketing & Experiences
+31643184870
Virginia.Ritchie@Tommy.com

מקור:PVH Corp.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מאשרת את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום כחלק מהרכישה של בומברדייה תחבורה
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

Mary Kay Inc. ממשיכה לתמוך בביוטי, אופנה ועיצוב באירועים שנערכים באסיה, אירופה וארה"ב
Mary Kay Inc. וסטודיו העיצוב הגלובלי של Mary Kay לאחרונה נתנו חסות והשתתפו באירועים שונים של ביוטי, אופנה ועיצוב ברחבי העולם במטרה לקדם את אמנות הביוטי האישי והייחודי -- ואת אמני הביוטי עצמם -- ולהכשיר את הקרקע לטרנדים הבאים של העונה.

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה
אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

וולטר קנדלו מצטרף ל-SAFR של RealNetworks כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון
Walter Candelu Joins SAFR From RealNetworks As Area Vice President For The Middle East

Entera Bio Ltd מוסרת עדכון על הניסוי הקליני שלב 2 של EB613 בנשים אחרי תום וסת עם דילול העצם
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI