דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
חיים נוי 10/08/20 |  צפיות: 254

אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה

בוסטון וירושלים, 10 באוגוסט 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

Entera Bio Ltd(NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את רוג'ר גרסו למנהל עסקים ראשי זמני, בתוקף מיידי. ד"ר גרסו יחליף את מנהל העסקים הראשי וחבר מועצת המנהלים אדם גרידלי שהתפטר מהחברה כדי לנצל הזדמנות חדשה. ד"ר גרסו ימשיך לשמש כדירקטור של אנטרה ביו.

"אני מצפה לעבוד עם הצוות המוכשר באנטרה כמנכ"ל זמני כדי להבטיח שתוכנית הפיתוח של EB613 תימשך לפי התכנון ושנמשיך לקדם את צנרת הפיתוח שלנו, כולל הבחירה של פורמולציה של EB612 שבכוונתנו להעביר לניסוי קליני פיבוטלי שלב 2b או שלב 3. עם כמה תוצאות נתונים חשובות של החברה בחודשים הקרובים, כולל נתוני שלב 2 הסופיים מהניסוי שלב 2 של EB613 במחצית הראשונה של 2021, וגם הזדמנויות פוטנציאליות רבות של פיתוח עסקי לטכנולוגיית הפלטפורמה שלנו, אני נרגש להצטרף להנהלה", אמר ד"ר גרסו.

ד"ר גרסו הוא מנהל מנוסה בפארמה עם יותר מ-30 שנות ניסיון בענף ושימש כדירקטור בחברה מאז מרץ 2016 וכיועץ פיתוח ראשי מאז דצמבר 2016. לפני שהצטרף לאנטרה, ד"ר גרסו היה המנהל הרפואי הראשי וסגן נשיא ביצועי של NPS Pharmaceuticals, Inc. (NPS), מאז דצמבר 2008 וינואר 2013, בהתאמה, עד פברואר 2015, כש-NPS נרכשה על ידי Shire plc.. לפני התקופה שלו ב-NPS, ד"ר גרסו שימש בכמה תפקידי הנהלה בסאנופי-אבנטיס ו-Pharmacia Corporation.

ד"ר גרסו הוא דירקטור לא ביצועי של Enterome SA מאז דצמבר 2016. הוא רופא ילדים מומחה וחבר באקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים. לד"ר גרסו יש תואר B.S. בביולוגיה מאוניברסיטת פיירפילד בפיירפילד, קונטיקט ותואר M.D. מבית הספר לרפואה של האוניברסיטה של מסצ'וסטס.

"בשם מועצת המנהלים, ברצוני להודות לאדם על התרומות שלו ואני נרגש שרוג'ר מקבל את התפקיד של מנכ"ל. בזכות הרקע של רוג'ר, כולל הניסיון שלו עם הורמון הפראטירואיד (PTH 1‑34) שניתן דרך הפה, הוא כשיר באופן ייחודי להוביל את החברה בתקופה מרגשת זאת. כשהנתונים משלב 2 של EB613 באופק והתוצאות של מחקר השוק שלנו שהשלמנו לאחרונה שהראו את הצורך הברור שלא נענה לטיפולים דרך הפה שעשויים להציע לחולי דלדול העצם חלופה יותר נוחה ללא מחטים למוצרים הניתנים בזריקות הנוכחיים שזמינים כיום, זאת תקופה מאוד מרגשת עבור החברה", אמר ג'רלד ליברמן, יו"ר מועצת המנהלים של אנטרה.

אודות אנטרה ביו

אנטרה היא מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה לשימוש בתחומים עם צורך רפואי גדול שלא נענה כשהאימוץ של טיפול באמצעות זריקה מוגבל בגלל עלות, נוחות וקשיי ציות של החולים. טכנולוגיית החדרת התרופות דרך הפה הקניינית של החברה מיועדת לתת מענה לאתגרים הטכניים של ספיגה גרועה, שונות גבוהה ואי יכולת להביא מולקולות גדולות למיקום היעד בגוף באמצעות שימוש במגביר ספיגה סינתטי כדי לאפשר את הספיגה של מולקולות גדולות, ומעכבי פרוטאז כדי למנוע הגרעה אנזימטית ולתמוך בהבאה לרקמות היעד. המוצרים הפוטנציאליים הכי מתקדמים של החברה, EB613 לטיפול בדלדול העצם ו-EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס, נמצאות בפיתוח קליני שלב 2. אנטרה גם נותנת רישיונות לטכנולוגיה שלה לחברות ביופארמה לשימוש עם התרכובות הקנייניות שלהן, ועד היום יצרה שיתוף פעולה עם Amgen Inc.. למידע נוסף על אנטרה ביו, בקרו בבקשה באתר www.enterabio.com.

ליצירת קשר:

Jonathan Lieber, CFO
Tel: +972-2-532-7151
jon@enterabio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
CIEF 2020 נפתח, בונה פלטפורמת חדשנות בינ"ל
יריד החדשנות והיזמות של סין (CIEF, "היריד") נפתח רשמית בגואנגג'ואו ב-23 בספטמבר. השנה היריד מתקיים בין 23 ו-25 בספטמבר, לראשונה הוא נערך באופן מקוון ופיזי והשתתפו בו מומחים ואנשי אקדמיה ענפיים בין תחומיים רמי דרג רבים וגורמים משווקים טכנולוגיים שונים.

הצהרה לציון שנה למאיץ היזמות לנשים
מצורפת להלן הצהרה של הנהגת מאיץ היזמות לנשים בנוגע לציון שנה אחת ליוזמה פורצת הדרך

DXC Technology מודיעה על מינויים בהנהלה כדי לתמוך ב-"DXC החדשה"
DXC Technology (NYSE:DXC) הציגה היום את המינויים האחרונים בהנהלה שלה שמחזקים עוד את צוות ההנהלה של DXC, ורובם הצטרפו ל-DXC בשנה האחרונה

ההתאחדות העולמית לשלום (UPF) מקיימת 'עצרת תקווה מקוונת' מס' 2
מעל למיליון משתתפים מרחבי העולם צפויים להצטרף בצפייה ישירה

ענף הנסיעות הגלובלי מאמץ UVD Robots אוטונומיים
שדות תעופה, מלונות, ורכבות פונות לרובוטי חיטוי אוטונומיים כדי לחזק את הבטיחות, השקט הנפשי והתמיכה בהתאוששות של ענף הנסיעות

מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration
מייביניר, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית בענן היחידה בענף, הודיעה היום על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 עתירת ביצועים שמואצת על ידי NVIDIA Mellanox ConnectX-6 Dx SmartNICs. ה-UPF ממלאת תפקיד מפתח ברשת ה-G5 כדי לממש את החזון הטרנספורמטיבי של השהיה קצרה וקצב העברה גבוה.

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בכל העולם
משחק החידות Match-3 היחידי שמתרחש בסביבת הספרים והסרטים המקוריים של הארי פוטר מביא משחק חידות קסום למכשירים סלולריים

BD Strategy Partners פותחת משרד גיוס בינ"ל בישראל
BD Strategy Partners חברת בוטיק אמריקנית לגיוס וייעוץ, הודיעה היום על פתיחה של משרד בישראל, שמתבסס על שבע השנים המוצלחות של החברה בעזרה לחברות ישראליות לגייס ולהעסיק אנשים מאוד מוכשרים בארצות הברית.

אנדרסן גלובל מרחיבה את נוכחותה בצפון אפריקה
אנדרסן גלובל ממשיכה להפגין את מחויבותה להרחיב את הפלטפורמה הגלובלית שלה באפריקה, ומודיעה על כניסתה לשוק האלג'ירי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Cabinet Hadj Ali.

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות שיתוף פעולה בג'מייקה
אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Senior Accounting Services Limited בג'מייקה, ומחזקת את כיסוי הג"ג של החברה באזור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI