דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים צובעים את הבית בצבעי חג
צובעים את הבית בצבעי חג
יחיאל לוי 16/09/20 |  צפיות: 944

לקראת חגי תשרי אחת מן המשימות הבולטות היא זו של הכנת הבית לכבוד החג, וגם לא מעט לכבוד האורחים שהולכים לפקוד את הבתים של לא מעט משפחות מסביב לארץ כולה. החגים הם עת של ביקורים, עת שבה פוגשים קרובי משפחה שבאופן שגרתי לא תמיד לפגוש מצליחים. אומנם השנה הסגר יוריד את הביקורים הללו באופן משמעותי ואף מוחלט, אבל הכנת הבית לחג זה משהו שעדיין רבים יעשו לכבוד תקופת החגים.


צובעים בעלות נמוכה

עלות של צבע קיר היא משהו מאוד לא יקר, גם אם זה כולל את השעות של הצביעה ואת הסכום שמוציאים עבור אביזרים נוספים כמו רולר ומגש צביעה. לעומת זאת, עלות של הבאת צבע מקצועי אל הדירה על מנת שיצבע אותה כליל, כבר תופחת לפי כמה אלפים מן העלות הזו, שנחשבת למאוד בסיסית. האם עדיף לבחור באיש מקצוע או לנסות לצבוע לבד תלוי ביכולת של אדם לצבוע את הדירה כולה, דבר שמצריך מאמץ פיזי לא קטן, לצד ההתמדה עם צביעה מקצועית שלפעמים גם מחייבת מקצה של תיקונים והבנה בסוגי הצבעים והחומרים הנדרשים לעבודה שלמה.


מוכנים לחגי תשרי

המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות. יש כאלה שבוחרים לנקות את הקירות שמרוחים בצבע רחיץ, ויש אחרים שמעדיפים לחפש אחר צבע קיר יפה שמתאים אל העיצוב שאותו הכי אוהבים. למרבה המזל יש מלאי רחב של צבעים המיועדים לקירות הפנימיים והחיצוניים של הבית, ומה שנותר הוא רק להבין מבין המניפה המגוונת הזו, אלו סוגים של צבעים הכי רלבנטיים אל המקום שבו גרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI