דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration
מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration
חיים נוי 24/09/20 |  צפיות: 229

מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration

צומת קומבו תומכת במנויי 2G, G3, G4 ו-G5

ריצ'רדסון, טקסס, 23 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

מייביניר, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית בענן היחידה בענף, הודיעה היום על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 עתירת ביצועים שמואצת על ידי NVIDIA Mellanox ConnectX-6 Dx SmartNICs. ה-UPF ממלאת תפקיד מפתח ברשת ה-G5 כדי לממש את החזון הטרנספורמטיבי של השהיה קצרה וקצב העברה גבוה.

ה-UPF של מייביניר מאפשרת שינוי משתלם של רשת ל-G5 ומספקת סט שלם של פונקציות מישור המשתמש ליבתיות עצמאיות ל-G5 ותמיכה בצומת קומבו, שמספקת שילוב ייחודי של עתירות ביצועים ויכולת לתמוך במנויי 2G, G3, G4 ו-G5 בפונקציה אחת של רשת עם מישורי משתמש משולבים.

ה-UPF של מייביניר נותנת ערך ייחודי באמצעות תכנון מקורי לענן, ארכיטקטורה מבוססת מכולות, עיבוד מנות מאוד ממוטב עם יכולות העברת עומס בחומרה ניתנות להגדרה ותמיכה מובנית עם זמינות גבוהה. בנוסף לעמידה בדרישות של ביצועים מאוד עתירים ושטח חומרה קטן, ה-UPF של מייביניר גם מאפשרת אוטומציה של ההתקנה וקלות תחזוקה תפעולית באמצעות מערכת ניהול מרכזית, ובכך מפחיתה את עלות הבעלות הכוללת.

מייביניר פיתחה פתרון UPF מאוד ממוטב, באמצעות טכניקות מיטוב של תוכנה וגם חומרה, והפגינה ביצועים של עד 524 Gbps באמצעות 16 ליבות מעבד FP, תוך הפחתת שטח השרתים הכולל ב-50% באמצעות שימוש בהעברת עומסי UPF על ידי NVIDIA SmartNIC. NVIDIA ConnectX-6 Dx מאיץ את ה-UPF של מייביניר באמצעות איזון עומסים דינמי, עיבוד מנות יעיל והעברה קדימה חכמה כדי שהאודיו, וידיאו וזרמי הנתונים של אלפי לקוחות יישארו מתואמים ויזרמו באופן חלק ברמות איכות השירות המחויבות.

"המסר החשוב כאן הוא שבאותו קצב העברה (לפני העברת עומסים) הפחתנו את השטח הפיזי ב-50% כשהעברנו את הפונקציונליות ל-SmartNIC", אמר אשוק קוניטה, סגן נשיא ביצועי ומנהל כללי, מחשוב מנות, מייביניר. "אנחנו מאוד שמחים לשתף פעולה עם אנבידיה כדי להביא לשוק UPF עתירת ביצועים ומשתלמת לשימושם של מפעילים גדולים וקטנים ברחבי העולם".

"העברה קדימה של מנות ב-UPF היא קריטית להשגת חיתוך הרשת (network slicing) הגמיש ויכולות המיתוג עם השהיה קצרה של רשתות G5", אמר אמיט קריג, סגן נשיא בכיר למוצרי תוכנה ומתאמי רשת באנבידיה. "מייביניר מנצלת את האצת החומרה של SmartNICs ו-DPUs שלנו כדי לספק ביצועי UPF מהמעלה הראשונה, תוך שחרור מחזורי מעבד להפעלת יישומים יוצרי הכנסות אחרים".

אודות מייביניר:

Mavenir מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן ושילוב של פתרונות/ מערכות, שמתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs). מייביניר מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN, מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים ב-IMS (VoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS)), רשתות פרטיות וגם vEPC, 5G Core ו-OpenRAN vRAN, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות CSP ביותר מ-140 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

מייביניר מאמצת ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות. www.mavenir.com

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200923005257/en/

אנשי קשר

Maryvonne Tubb
Mavenir PR

NA-Loren Guertin
MatterNow

EMEA-Kevin Taylor
GlobalResultsPR

מקור: Mavenir

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים
וויפרו תהיה אחת מהשותפות הכי גדולות בעולם של פינסטרה במימון מסחר

בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי של 2020 ב-5 בנובמבר 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2020 ב-5 בנובמבר 2020.

קוד דל פוגש את חוכמת הענן: קלריס מרחיבה את FileMaker Cloud לשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
Claris International Inc., חברת בת של אפל ומובילה חלוצית בקוד דל, הודיעה היום על ההשקה הרשמית של FileMaker Cloud בשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. FileMaker Cloud נותן לעסקים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה את כל הכוח של הענן - שיתוף, התקנה מהירה, מדרגיות - מבלי להתפשר על ביצועים או לאבד קשר לעולם האמיתי של מכשירים, חיישנים ואפילו יישומים לא מקוונים.

SAFR® של RealNetworks משיקה גרסה 3.0 שכוללת תכונות משופרות כתגובה לקוביד-19 ומאתר פנים חדש עם רגישות גבוהה
SAFR של RealNetworks, Inc. (NASDAQ: RNWK) הודיעה היום על שיפור הדיוק באיתור וזיהוי פנים של פנים עם ובלי מסיכה עם תחילת ההפצה של SAFR 3.0.

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot
נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם STFG Filamente GmbH, חברה מסונפת של KuibyshevAzot, חברת כימיקלים רוסית, להפצת המוצרים מבוססי ה-PA6 שלה ברחבי אירופה.

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בג'מייקה
אנדרסן גלובל מחזקת עוד את דריסת הרגל שלה בשוק של גמ'ייקה ובאזור הקריביים עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Myers, Fletcher & Gordon, חברת עורכי הדין הגדולה ביותר במדינה.

פורום השלום של ננג'ינג 2020: אורחים התכנסו בננג'ינג לוועידת השלום
ב-24 באוקטובר מומחים ומלומדים מתחומים שונים, כגון חינוך לשלום, תכנון עירוני, בריאות הציבור, תרבות ואומנות, החליפו דעות בנושא "בניית חזון מקיף, מגוון ומאריך ימים של שלום" בפורום השלום של ננג'ינג.

אינטואיטיב משיקה קרן הון סיכון של 100 מיליון דולר
Intuitive Ventures תאיץ את העתיד של טיפולים זעיר פולשניים

בומברדייה מודיעה על תאריך הסגירה ותנאי סגירה מתוקנים של המכירה של עסק מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems Holding, Inc.
כל תנאי הסגירה מולאו והצדדים הסכימו על תאריך סגירה של 30 באוקטובר 2020

משקיע הון הסיכון והיזם ואב גואל הקים את החברה כדי לעזור להגדיל מהר הזנקים מרעיון לרלבנטיות גלובלית
חמש ההשקעות הראשונות מניעות את העתיד של ארגונים והבריאות הדיגיטלית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI