דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים DXC Technology מודיעה על מינויים בהנהלה כדי לתמוך ב-"DXC החדשה"
DXC Technology מודיעה על מינויים בהנהלה כדי לתמוך ב-"DXC החדשה"
חיים נוי 25/09/20 |  צפיות: 228

DXC Technology מודיעה על מינויים בהנהלה כדי לתמוך ב-"DXC החדשה"

טייסונס, וירג'יניה, 24 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

DXC Technology (NYSE:DXC) הציגה היום את המינויים האחרונים בהנהלה שלה שמחזקים עוד את צוות ההנהלה של DXC, ורובם הצטרפו ל-DXC בשנה האחרונה. הצוות הזה מביא לשוק את "DXC החדשה", שמתמקדת בלקוחות שלה ובאנשים שלה, כשהוא מוציא לפועל את מסע השינוי של החברה.

הנהלת תיק הלקוחות של DXC

בשנה האחרונה המנכ"ל מייק סלבינו גייס מנהלים חדשים מענף שירותי מחשוב שמביאים ניסיון עצום בהספקת שירות ללקוחות, מתן השראה לאנשים וניהול והגדלת עסקים. DXC מודיעה על המינויים והשינויים הבאים בצוות שינהל את העסקים של DXC ויוביל את ביצוע מסע השינוי של DXC:

  • האמריקות ינוהלועל ידי ג'ים בריידי ודייוויד סוויפט. ג'ים הצטרף ל-DXC ביוני 2020 מאקומן, שם היה מנהל התפעול הראשי וקודם לכן עבדבאקסנצ'ור והאניוול. דייוויד סוויפט הצטרף ל-DXC בנובמבר 2019 מאקולייד שם היה מנהל השירות הראשי ובעבר עבדב-AonHewitt ואקסנצ'ור.
  • אזור אסיהפסיפיק ינוהל על ידי סילאן נאיאגם. סילאן עובד ב-DXC שש שנים ומנהל את אוסטרליה/ ניו זילנד ועכשיו ינהל גם אתאסיה כעסק אחד משולב.
  • אזור אירופה,המזרח התיכון ואפריקה ינוהל על ידי טום פטיט וסטיב טרפאי.טום הצטרף ל-DXC ביוני 2020 מאקסנצ'ור שם עבד 25 שנים, תפקידו האחרון היהמנהל כללי בכיר בעסקי הבריאות והשירותים הציבוריים של אקסנצ'ור. סטיב הצטרףל-DXC בנובמבר 2019 וקודם מילא תפקידים בכירים במיקור ורכשאסטרטגיים ב-QBEInsurance Group Ltd. וב-ZurichInsurance Company.
  • DXC/Luxoft אנליטיקה והנדסה תנוהל כיחידה עסקית שינהל אותה דמיטרי לושינין, שהיה המנכ"ל של Luxoft. דמיטרי ינהל עכשיו את העסק המאוחד DXC/Luxoft אנליטיקה והנדסה שהוא תחום צמיחה של DXC.

פונקציות במטה החברה

DXC ממשיכה לחזק את ההנהלה והתפעול של הפונקציות במטה החברה שתומכות בעסקים עם המינויים הבאים:

  • שיווק ותקשורת ינוהלועל ידי שרי וונקר,שתתמקד בבנייה מחדש של המותג חיצונית ופנימית כמנהלת שיווק ותקשורת ראשית.שרי הצטרפה ל-DXC באפריל 2020 מאקסנצ'ור, שם עבדה 24 שנים ותפקידה האחרון היהניהול השיווק ותקשורת של Accenture Technology.
  • את המחלקההמשפטית ימשיך לנהל הוותיק ב-DXC ביל דקלמן,שמשמש יועץ משפטי ראשי ומזכיר 12 שנים. ביל יעביר את תחומי האחריות שלוכמזכיר לזאפאר חסן,מנהל המשפט התאגידי, שהצטרף ל-DXC לפני שלוש שנים.

"אני מאוד מרוצה מצוות ההנהלה שהצלחנו ליצור כדי להניע את "DXC החדשה"", אמר סלבינו. "משכנו כמה כישרונות יוצאי דופן בענף ויחד עם המנהלים הקיימים יצרנו צוות הנהלה שיש לו היסטוריה חזקה במתן שירות ללקוחות ולאנשים. אני מצפה לעבוד באופן אישי עם הצוות הזה כדי להמשיך להוציא לפועל את מסע השינוי שלנו".

אודות DXC Technology

DXC Technology (NYSE: DXC) עוזרת לחברות גלובליות להפעיל את המערכות והפעילויות הקריטיות שלהן תוך ביצוע מודרניזציה של המחשוב, מיטוב של מבני הנתונים והבטחת אבטחה ומדרגיות בעננים ציבורים, פרטיים והיברידיים. עם עשרות שנים של יצירת חדשנות, החברות הגדולות ביותר בעולם סומכות על DXC שתתקין את מחסנית הטכנולוגיות הארגוניות שלנו כדי לספק רמות חדשות של ביצועים, תחרותיות וחוויות לקוח. למידע נוסף על הסיפור של DXC והמיקוד שלנו באנשים, לקוחות וביצוע תפעולי, בקרו בבקשה באתר www.dxc.technology.

אנשי קשר

Rich Adamonis, Corporate Media Relations, +1-862-228-3481, radamonis@dxc.com
Shailesh Murali, M&A and Investor Relations, +1-703-245-9700, shailesh.murali@dxc.com

מקור:DXC Technology

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים
וויפרו תהיה אחת מהשותפות הכי גדולות בעולם של פינסטרה במימון מסחר

בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי של 2020 ב-5 בנובמבר 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2020 ב-5 בנובמבר 2020.

קוד דל פוגש את חוכמת הענן: קלריס מרחיבה את FileMaker Cloud לשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
Claris International Inc., חברת בת של אפל ומובילה חלוצית בקוד דל, הודיעה היום על ההשקה הרשמית של FileMaker Cloud בשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. FileMaker Cloud נותן לעסקים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה את כל הכוח של הענן - שיתוף, התקנה מהירה, מדרגיות - מבלי להתפשר על ביצועים או לאבד קשר לעולם האמיתי של מכשירים, חיישנים ואפילו יישומים לא מקוונים.

SAFR® של RealNetworks משיקה גרסה 3.0 שכוללת תכונות משופרות כתגובה לקוביד-19 ומאתר פנים חדש עם רגישות גבוהה
SAFR של RealNetworks, Inc. (NASDAQ: RNWK) הודיעה היום על שיפור הדיוק באיתור וזיהוי פנים של פנים עם ובלי מסיכה עם תחילת ההפצה של SAFR 3.0.

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot
נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם STFG Filamente GmbH, חברה מסונפת של KuibyshevAzot, חברת כימיקלים רוסית, להפצת המוצרים מבוססי ה-PA6 שלה ברחבי אירופה.

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בג'מייקה
אנדרסן גלובל מחזקת עוד את דריסת הרגל שלה בשוק של גמ'ייקה ובאזור הקריביים עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Myers, Fletcher & Gordon, חברת עורכי הדין הגדולה ביותר במדינה.

פורום השלום של ננג'ינג 2020: אורחים התכנסו בננג'ינג לוועידת השלום
ב-24 באוקטובר מומחים ומלומדים מתחומים שונים, כגון חינוך לשלום, תכנון עירוני, בריאות הציבור, תרבות ואומנות, החליפו דעות בנושא "בניית חזון מקיף, מגוון ומאריך ימים של שלום" בפורום השלום של ננג'ינג.

אינטואיטיב משיקה קרן הון סיכון של 100 מיליון דולר
Intuitive Ventures תאיץ את העתיד של טיפולים זעיר פולשניים

בומברדייה מודיעה על תאריך הסגירה ותנאי סגירה מתוקנים של המכירה של עסק מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems Holding, Inc.
כל תנאי הסגירה מולאו והצדדים הסכימו על תאריך סגירה של 30 באוקטובר 2020

משקיע הון הסיכון והיזם ואב גואל הקים את החברה כדי לעזור להגדיל מהר הזנקים מרעיון לרלבנטיות גלובלית
חמש ההשקעות הראשונות מניעות את העתיד של ארגונים והבריאות הדיגיטלית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI