דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר צבעים עבור ציוד טכנולוגי
צבעים עבור ציוד טכנולוגי
יחיאל לוי 13/10/20 |  צפיות: 257

לאן שלא נביט נוכל לראות כי ישנו מוצר חשמלי, כאשר אל אותו מוצר חשמלי מחובר לו כבל שנותן חיבור חשמלי. שי מוצרים שמחוברים אל החשמל באופן ישיר, ויש כאלה שעוברים טעינה ואז בהם יש שימוש עד אשר עולה הצורך מחדש אותם בחשמל להטעין. יש ציוד רחב מאוד של תקשורת, החל מכבלים של מחשבים וכבלים של טלביזיה, ובין כל אלה יש גם צבעים לציוד תקשורת המיוצרים ונבחרים בקפידה.


למה צובעים ציוד של תקשורת

ציוד של תקשורת הוא כזה שכבר יש בו סימנים מוסכמים. ממש כמו העובדה הבלתי מעורערת הזו שבורקס מרובע הוא עם מילוי תפוח אדמה, ומבורקס בצורה של משולש יהיה לנצח כזה שבו נמצא מילוי של גבינה. מכיוון שכל החוטים שנועדו עבור חיבור של ציוד תקשורת הם כאלה שמיועדים עבור שימושים שונים, זה הכי פשוט היה לבחור עבור כל סוג של כבל צבע ספציפי שמסמן את השימוש שעבורו אותו כבל נועד. כבל צהוב עבור וידיאו, אדום עבור אודיו ימני ולבן עבור אודיו שמאלי. אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.


איך מבצעים צביעה כזו

צביעה של ציוד תקשורת נעשית בצורה מסודרת במפעל ייעודי, שם יכולה להיות גם צביעה שהיא אינה באופן ספציפי, אלא עבור הגיוון של ציוד תקשורת וההפיכה שלו לעוד מוצר של צריכה שאותו כל צרכן מעדיף בצבע רלבנטי לצרכיו ורצונותיו. כך כבר יש המון כבלים של טעינה למכשירים חשמליים נטענים, שמגיעי בצבעים שהם לא רק שחור או לבן, אלא בשלל של צבעים שיוצרים את אפשרות הבחירה למשהו הרבה יותר מהנה ואפשרית. בכל מקרה הצביעה נעשית על ידי צבע המכיל רכיבים שנועדו להגן על האדם שמבצע שימוש באותו ציוד תקשורת, ומעבר למראה צבע לציוד תקשורת הוא כזה שבעל תכונות הרלבנטיות לציוד שכזה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

צבעים עבור ציוד טכנולוגי
אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.

האויב הכי גדול של מתכת
פתרון אפשרי הוא צבע לחלודה שקיים בכל חנות צבעים רגילה.

מתחילים בנייה בשטח
30/09/20 | אדריכלות
עם הזמן לומדים להכיר כל מיני מושגים, ודבר זה כולל גם את ההיכרות עם שינוי תבע ועם תב"ע בצורה בסיסית וברורה.

כיצד צובעים מתכות
25/09/20 | שיפוצים
איך צובעים חומר כגון מתכת? יש שלוש טכניקות עיקריות בעולם שמלא בצבעים.

צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI