דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קראיון מרחיבה את השותפות האסטרטגית עם וורקפלייס של פייסבוק
קראיון מרחיבה את השותפות האסטרטגית עם וורקפלייס של פייסבוק
חיים נוי 13/10/20 |  צפיות: 159

קראיון מרחיבה את השותפות האסטרטגית עם וורקפלייס של פייסבוק

ההסכם המורחב יעזור לחברות לחבר עובדים מרוחקים וללא שולחן עבודה באמצעות טכנולוגיית עבודה משותפת ידידותית לסלולר

אוסלו, נורווגיה, 13 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

Crayon, מובילה גלובלית בשינוי דיגיטלי, הודיעה היום שהיא מרחיבה את השותפות שלה עם וורקפלייס של פייסבוק כדי לשנות את האופן שבו ארגונים מתקשרים ודואגים שהעבודה תתבצע. קראיון מציעה את Workplace, כלי לעבודה משותפת בעסקים, בסקנדינביה מאז 2018 וההסכם החדש הזה ירחיב את השותפות לעוד עשרים מדינות במהלך השנה הבאה.

קראיון ראתה שיש גידול בצורך בכלים לעבודה משותפת כשחברות ברחבי העולם עברו לגישה חדשה לעבודה, שמחברת עובדים יותר מרוחקים ומפוזרים. המשמעות של השותפות החדשה היא שקראיון ו-וורקפלייס יעזרו לארגונים לעבוד קרוב יותר ביחד, לשבור איי תקשורת מבודדים ולאפשר תרבות חברה חזקה יותר, במיוחד עם עובדים מרוחקים ועובדי חזית על ידי הספקת מערכת מאוחדת של מעורבות ועבודה משותפת.

"השותפות הזאת משמעה שאנחנו יכולים לעזור ליותר חברות להתחבר בפלטפורמה אחת כך שכל אחד ירגיש שדעתו נשמעת בארגון", אמר המייסד השותף של קראיון רונה סיוורסן. "אנחנו מבינים שהאתגר של החברה המחוברת לא קשור לטכנולוגיה, הוא קשור בשינוי התרבות לעבודה משותפת פתוחה. תוכנית הוורקפלייס שלנו עוסקת בדיוק בזה -- לעזור ללקוחות שלנו לנצל את היתרונות של הפלטפורמה וורקפלייס שמדגישה שינויים תרבותיים. מאז שהתחלנו בשותפות הזאת, ראינו שוורקפלייס נעשתה השותפה הטכנולוגית שלנו שצומחת הכי מהר, במיוחד משום שהטכנולוגיה פועלת היטב עם מחסנית המחשוב של מיקרוסופט. עבורנו, יחד עם וורקפלייס, זה לא רק עוד יישום של מחשוב, זה מבוא לדרך חדשה לגמרי של תקשורת בכל החברה".

קראיון עזרה להתקין את וורקפלייס בארגונים מכל הסוגים, מחברות שירותי רפואה ועד לארגוני תחבורה בכל העולם.

"לעובדים שלנו יש מרחבי עבודה שונים, חלק עובדים מהמשרד שלהם, אחרים עובדים מחווה. היה לנו צורך באופן תקשורת עם כל אחד בארגון בלי קשר להיכן או איך הוא מבצע את תפקיד ו-וורקפלייס איפשרה את זה", אמרה מיילין ס. לו, מנהלת התקשורת הדיגיטלית ב-Tine בנורווגיה.

"וגם, היה חשוב לנו שיהיה שלנו שותף שכבר התקין את הפתרון הזה כדי שייתן לנו הדרכה חיונית על פרקטיקות מיטביות, בנוסף, כבר יש לנו קשרים מוצלחים מזה זמן רב עם קראיון כך שידענו שהם האנשים הנכונים שיעזרו לנו להתקין את וורקפלייס".

בין 20 המדינות שאליהן קראיון ו-וורקפלייס יתרחבו כלולות נורווגיה, דנמרק, שוודיה, פינלנד, בריטניה, צרפת וארה"ב.

"אנחנו גאים להרחיב את השותפות שלנו עם קראיון, שיש לה עשרות לקוחות משותפים עם וורקפלייס והוסיפה את המומחיות הטכנית שלה לכל השקה כדי לאפשר אימוץ מקיר לקיר אצל כל עובד בארגון. השותפות העמוקה הזאת ומסלול הצמיחה החדש הם עוד אבן דרך חשובה במסעות של שתי החברות שלנו. כעת חברות ברחבי העולם מנסות לדאוג שהעובדים שלהן יהיו מחוברים, מעורבים ומעודכנים, ואנחנו מאמינים שוורקפלייס הוא פתרון מושלם לרבים מהאתגרי העולם האמיתי של היום", אמר ז'וליין קודורינו, סגן נשיא, וורקפלייס של פייסבוק.

אודות קראיון:

קראיון Crayon עוזרת ללקוחות לבנות את הבסיס המסחרי והטכני למסע מוצלח של שינוי דיגיטלי באמצעות מסגרת אמינה של שירותים שמאפשרת ללקוחות שלנו לייעל ולמטב את נכסי המחשוב שלהם. המטה של קראיון נמצא באוסלו, נורווגיה ויש לה יותר מ-1,600 עובדים ביותר מ-50 מקומות בעולם.

אנשי קשר

Melanie Coffee
PR and Media Relations Director
Melanie.coffee@crayon.com
+47 46 74 8648

מקור: Crayon

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים
וויפרו תהיה אחת מהשותפות הכי גדולות בעולם של פינסטרה במימון מסחר

בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי של 2020 ב-5 בנובמבר 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2020 ב-5 בנובמבר 2020.

קוד דל פוגש את חוכמת הענן: קלריס מרחיבה את FileMaker Cloud לשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
Claris International Inc., חברת בת של אפל ומובילה חלוצית בקוד דל, הודיעה היום על ההשקה הרשמית של FileMaker Cloud בשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. FileMaker Cloud נותן לעסקים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה את כל הכוח של הענן - שיתוף, התקנה מהירה, מדרגיות - מבלי להתפשר על ביצועים או לאבד קשר לעולם האמיתי של מכשירים, חיישנים ואפילו יישומים לא מקוונים.

SAFR® של RealNetworks משיקה גרסה 3.0 שכוללת תכונות משופרות כתגובה לקוביד-19 ומאתר פנים חדש עם רגישות גבוהה
SAFR של RealNetworks, Inc. (NASDAQ: RNWK) הודיעה היום על שיפור הדיוק באיתור וזיהוי פנים של פנים עם ובלי מסיכה עם תחילת ההפצה של SAFR 3.0.

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot
נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם STFG Filamente GmbH, חברה מסונפת של KuibyshevAzot, חברת כימיקלים רוסית, להפצת המוצרים מבוססי ה-PA6 שלה ברחבי אירופה.

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בג'מייקה
אנדרסן גלובל מחזקת עוד את דריסת הרגל שלה בשוק של גמ'ייקה ובאזור הקריביים עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Myers, Fletcher & Gordon, חברת עורכי הדין הגדולה ביותר במדינה.

פורום השלום של ננג'ינג 2020: אורחים התכנסו בננג'ינג לוועידת השלום
ב-24 באוקטובר מומחים ומלומדים מתחומים שונים, כגון חינוך לשלום, תכנון עירוני, בריאות הציבור, תרבות ואומנות, החליפו דעות בנושא "בניית חזון מקיף, מגוון ומאריך ימים של שלום" בפורום השלום של ננג'ינג.

אינטואיטיב משיקה קרן הון סיכון של 100 מיליון דולר
Intuitive Ventures תאיץ את העתיד של טיפולים זעיר פולשניים

בומברדייה מודיעה על תאריך הסגירה ותנאי סגירה מתוקנים של המכירה של עסק מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems Holding, Inc.
כל תנאי הסגירה מולאו והצדדים הסכימו על תאריך סגירה של 30 באוקטובר 2020

משקיע הון הסיכון והיזם ואב גואל הקים את החברה כדי לעזור להגדיל מהר הזנקים מרעיון לרלבנטיות גלובלית
חמש ההשקעות הראשונות מניעות את העתיד של ארגונים והבריאות הדיגיטלית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI