דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
איריס וינשטיין 14/10/20 |  צפיות: 208

קבוצת כלמוביל, יבואנית רכב מובילה בישראל, בוחרת שוב בחברת Infinidat ומשדרגת פתרונות אחסון הנתונים של החברה בהיקף של 2 פטה-בייט. הפרויקט, שהחל לפני כחודש והסתיים בימים אלו, ישרת כ- 1500 עובדי החברה ולקוחותיה, שמשתמשים ביישומי החברה המתבססים על התשתית של Infinidat, בהם מערכות ERP, סביבות וירטואליות, CRM, SQLועוד.

במהלך הפרויקט שודרגו שני פתרונות InfiniBox לדור החדש של הפתרון. מעבר המידע בוצע בצורה חלקה על ידי שימוש במנגנוני data mobility מובנים עבור מיגרציות שקופות ב- online מלא לכלל המידע. המערכות החדשות הוטמעו בארכיטקטורת 'אקטיב אקטיב' מלאה לכלל המידע על מנת לספק המשכיות עסקית מלאה.

יורם אברהם, מנהל התשתיות בכלמוביל אמר כי: "בחרנו שוב ב- InfiniBox ומאחר שהוא הוכיח את עצמו במהלך החמש השנים האחרונות כפתרון יעיל וחסכוני מחד, ובעל ביצועים גבוהים מאידך. לצד צריכת חשמל וקירור נמוכה מאד, הוא מאפשר לנו גמישות אדירה ויכולת לגדול בזמן אפס בלחיצת כפתור, ולכן הוא מאפשר לנו לעמוד בדרישות העסקיות ואף לבצע שינויים לפי הדרישות הדינמיות במהירות ובקלות רבה".

אורן ישרים, מנהל אזורי ב- Infinidat אמר כי: "כלמוביל מצטרפת לשורת חברות בארץ ובעולם, שחוו את היתרונות הבולטים של InfiniBox ואת ההשפעה המכרעת שלו על היכולות התפעוליות של העסק כולו. אנו גאים בבחירתה של כלמוביל בנו בשנית, כאשר הדור החדש של הפתרון ימשיך לשרת אותה נאמנה ואף ייעל יותר את ניהול התשתית כדי שכלמוביל תמשיך להעניק שירות מצוין לעובדים וללקוחות".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית: הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים
יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברות כספים חשודות הודלפו, וחשפו, לכאורה, כיצד צפון קוריאה העבירה כספים דרך בנקים אמריקניים, מקורב לפוטין התחמק מסנקציות בעזרת בנק בלונדון, ובנק אמריקני אפשר העברת מיליארד דולר למאפיונר. במסמכים ישנם גם מאות דיווחים מבנקים בישראל.

חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI