דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה
מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה
חיים נוי 15/10/20 |  צפיות: 157

מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה

ניו יורק, 15 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

MetLife, Inc. (NYSE: MET) הודיעה היום על כמה שינויים בהנהלה הבכירה שלה. כל השינויים ייכנסו לתוקף ב-1 בינואר 2021, אלא אם צוין אחרת.

"בניהולו החזק, גדלנו והפכנו לחברת הביטוח הכי גדולה באמריקה הלטינית - ציון דרך מכובד שהושג באופן אורגני ובאמצעות כמה רכישות".

סגן הנשיא הביצועי ונשיא אזור אמריקה הלטינית אוסקר שמיט יפרוש אחרי קריירה מכובדת של 26 שנים בחברה. הוא יעזוב את התפקיד הביצועי שלו ב-31 בדצמבר 2020 ויישאר עד סוף מרץ 2021 כדי לסייע בשינויים בהנהלה.

"בשניים וחצי העשורים האחרונים, אוסקר עזר לנו להגדיל ולפתח את העסק שלנו באמריקה הלטינית, ובנה תיק מאוד מגוון של עסקים בכל האזור", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף מישל חאלף. "בניהולו החזק, גדלנו והפכנו לחברת הביטוח הכי גדולה באמריקה הלטינית - ציון דרך מכובד שהושג באופן אורגני ובאמצעות כמה רכישות".

את שמיט יחליף כנשיא אזורי של אמריקה הלטינית אריק קלרפיין, סגן נשיא ביצועי ויו"ר, נשיא ומנכ"ל MetLife Japan K.K., בכפוף לאישורים הנחוצים. הוא יהיה כפוף לחאלף.

"עם יותר משני עשורים של ניסיון בביטוח, לאריק יש ניסיון מוכח בבניית צוותים ועסקים עתירי ביצועים ומחויבות עמוקה לשותפים וללקוחות שלנו", אמר חאלף. "בשנתיים האחרונות המיקוד האינטנסיבי שלו בביצוע של העסק ובמרכזיות של הלקוח בו יצר שינוי תרבותי ביפן והביא לתוצאות חזקות שתומכות באסטרטגיית האופק הבא שלנו. בניהולו, אני בטוח שאמריקה הלטינית תמשיך להיות מנוע צמיחה של מטלייף".

מסלול הקריירה של קלרפיין כולל מספר רב של אזורים ג"ג ותפקידי ניהול אסטרטגיים. לפני תפקידו הנוכחי, קלרפיין היה המנהל האזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ואחראי על 25 השווקים של האזור. קודם לכן, הוא היה המנהל האזורי של מרכז ומזרח אירופה אחרי שהיה המנהל הכללי של מטלייף בטורקיה. מוקדם יותר בקריירה שלו ב-AIG/Alico, קלרפיין גר ועבד באמריקה הלטינית.

יחליף את קלרפיין כסגן נשיא ביצועי ויו"ר, נשיא ומנכ"ל MetLife Japan K.K. דירק אוסטין, מנהל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, בכפוף לאישורים הנחוצים. אוסטין יהיה כפוף לסגן הנשיא הביצועי קישור פונאבולו, נשיא אזורי, אסיה.

"דירק ניהל בהצלחה את אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה שלנו בסביבת פעולה מאתגרת", אמר חאלף. "בניהולו, הצוות של האזור צבר תנופה חזקה עם צבר חזק של הזדמנויות עסקיות חדשות, מיקוד בלתי נלאה ביעילות, ומודל מגוון שכולל יותר מ-25 שווקים. אני יודע שהניהול למופת שלו, הניסיון העמוק בביטוח והלהט ללקוח יתקבלו בברכה והערכה בצוות שלנו ביפן".

עם יותר מ-30 שנות ניסיון, הקריירה של אוסטין מקיפה את כל ההיבטים של ענף ביטוחי החיים, כולל מוצרים, פיננסים, תפעול, שירות לקוחות וטכנולוגיה. הוא גם ניהל במשך עשור עסקים של תיווך ביטוח, שימש כמנהל כללי בבלגיה ומילא תפקידים אזוריים כגון מנהל כספים ראשי ומנהל יוזמות אסטרטגיות.

תחליף את אוסטין כמנהלת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה נוריה גרסיה, סגנית נשיא בכירה וסגנית מנהל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. היא תהיה כפופה לחאלף.

"לנוריה יש מיקוד חזק בפיתוח עסקי ושותפויות וגם להט ללקוח", אמר חאלף. "היא מנהלת מאוד יעילה שיכולה לחבר בעלי עניין פנימיים וחיצוניים כדי שישתפו פעולה בעסקים, בתפקוד ובשוק. הניהול שלה מילא תפקיד אינטגרלי בביצועים החזקים המתמשכים של האזור, ואני בטוח לחלוטין שהיא תמשיך להוסיף לרקורד הזה בעתיד".

לגרסיה יש יותר מ-20 שנות ניסיון באירופה, המזרח התיכון ואפריקה שכולל הפצה, שיווק, תפעול ופיננסים, במטלייף וב-GE.

"ביחד, המהלכים האלה מראים לא רק את המחויבות שלנו לפיתוח אנשים מוכשרים ותכנון רציפות בעלי תפקידים, אלא גם את הספסל העמוק של מנהלים שיש לנו שמוכנים להתקדם מייד ולתת ערך ללקוחות ולבעלי המניות שלנו", אמר חאלף.

אודות מטלייף

MetLife, Inc. (NYSE: MET), באמצעות החברות הבנות והקשורות שלה ("מטלייף"), היא אחת החברות המובילות בעולם השירותים הפיננסיים, והיא ספקית גלובלית של ביטוחי חיים, אנונות, הטבות לעובדים וניהול נכסים ומסייעת ללקוחות הבודדים והמוסדיים לנווט בעולם המשתנה שלהם. למטלייף, שנוסדה ב-1868, יש פעילות בקרוב ל-40 שווקים ברחבי העולם ומעמד מוביל בשוק בארצות הברית, יפן, אמריקה הלטינית, אסיה, אירופה והמזרח התיכון. למידע נוסף, בקרו באתר www.metlife.com.

מידע צופה פני עתיד

המידע צופה פני עתיד בגילוי זה, שמשתמש בביטויים כמו לשון עתיד, מבוסס על הנחות וציפיות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, כולל "גורמי הסיכון" ש-MetLife, Inc. מתארת בדוחות לרשות האמריקנית לניירות ערך. התוצאות העתידיות של מטלייף יכולות להיות שונות, והיא לא מחויבת לתקן או לעדכן מידע כלשהו ממידע זה.

ליצירת קשר

Media: Randy Clerihue, 646-552-0533
Investors: John Hall, 212-578-7888

מקור: MetLife Foundation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים
וויפרו תהיה אחת מהשותפות הכי גדולות בעולם של פינסטרה במימון מסחר

בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי של 2020 ב-5 בנובמבר 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2020 ב-5 בנובמבר 2020.

קוד דל פוגש את חוכמת הענן: קלריס מרחיבה את FileMaker Cloud לשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
Claris International Inc., חברת בת של אפל ומובילה חלוצית בקוד דל, הודיעה היום על ההשקה הרשמית של FileMaker Cloud בשוקי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. FileMaker Cloud נותן לעסקים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה את כל הכוח של הענן - שיתוף, התקנה מהירה, מדרגיות - מבלי להתפשר על ביצועים או לאבד קשר לעולם האמיתי של מכשירים, חיישנים ואפילו יישומים לא מקוונים.

SAFR® של RealNetworks משיקה גרסה 3.0 שכוללת תכונות משופרות כתגובה לקוביד-19 ומאתר פנים חדש עם רגישות גבוהה
SAFR של RealNetworks, Inc. (NASDAQ: RNWK) הודיעה היום על שיפור הדיוק באיתור וזיהוי פנים של פנים עם ובלי מסיכה עם תחילת ההפצה של SAFR 3.0.

נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה עם חברה מסונפת של KuibyshevAzot
נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם STFG Filamente GmbH, חברה מסונפת של KuibyshevAzot, חברת כימיקלים רוסית, להפצת המוצרים מבוססי ה-PA6 שלה ברחבי אירופה.

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות נוספת בג'מייקה
אנדרסן גלובל מחזקת עוד את דריסת הרגל שלה בשוק של גמ'ייקה ובאזור הקריביים עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Myers, Fletcher & Gordon, חברת עורכי הדין הגדולה ביותר במדינה.

פורום השלום של ננג'ינג 2020: אורחים התכנסו בננג'ינג לוועידת השלום
ב-24 באוקטובר מומחים ומלומדים מתחומים שונים, כגון חינוך לשלום, תכנון עירוני, בריאות הציבור, תרבות ואומנות, החליפו דעות בנושא "בניית חזון מקיף, מגוון ומאריך ימים של שלום" בפורום השלום של ננג'ינג.

אינטואיטיב משיקה קרן הון סיכון של 100 מיליון דולר
Intuitive Ventures תאיץ את העתיד של טיפולים זעיר פולשניים

בומברדייה מודיעה על תאריך הסגירה ותנאי סגירה מתוקנים של המכירה של עסק מבני התעופה ל-Spirit AeroSystems Holding, Inc.
כל תנאי הסגירה מולאו והצדדים הסכימו על תאריך סגירה של 30 באוקטובר 2020

משקיע הון הסיכון והיזם ואב גואל הקים את החברה כדי לעזור להגדיל מהר הזנקים מרעיון לרלבנטיות גלובלית
חמש ההשקעות הראשונות מניעות את העתיד של ארגונים והבריאות הדיגיטלית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI